FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1263 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Cykl powieść o Wiedzminie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Cykl powieść o Wiedzminie"   

Obdartus
 Wysłana - 1 listopad 2011 11:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czy Widzmińską Sagę dobrze jest czytać po kolei tomami ( mam na myśli czy są ze sobą powiązane jakoś konkretnie) ? Bo kiedyś chwyciłem się za pierwszy tom a teraz wpadł mi w ręce szósty i zastanawiam się czy to ma sens czy lepiej się na razie powstrzymać,zakupić najpierw te poprzednie i dopiero po przeczytaniu wrócić do VI części ?

Zmieniony przez - Obdartus w dniu 2011-11-01 11:30:37

Nibble
 Wysłana - 1 listopad 2011 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytaj streszczenie od końca, nie będziesz się musiał męczyć

Obdartus
 Wysłana - 1 listopad 2011 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ok, za***iście, bardzo pomocna rada
A teraz czeka na sensowną odpowiedz czy tomy są ze sobą powiązane...

MadMan047
 Wysłana - 1 listopad 2011 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

ja czytałem od krwi elfów po kolei,

są tak samo powiązane jak 3 części władcy pierścieni lub 2000 odcinków mody na sukces kvrwa

Zmieniony przez - MadMan047 w dniu 2011-11-01 12:07:53

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Frajdej
 Wysłana - 1 listopad 2011 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsze 2 tomy ("Miecz Przeznaczenia", "Ostatnie Życzenie") to zbiory opowiadań więc można czytać jak się chce. Od 3 tomu czyli od "Krew Elfów" leci saga którą trzeba czytać po kolei.

Znawca -

zetsu
 Wysłana - 1 listopad 2011 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

tak czy siak szczerze polecam ci rozpoczecie czytania od miecza przeznaczenia. oprocz tego, ze zbiory opowiadan sa znakomite (z borchem trzy kawki chyba moj ulubiony motyw z calej sagi) to wyjasniaja sporo watkow

kogucik_
 Wysłana - 1 listopad 2011 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde, prosiłem znajomego o pierwszą część i dał mi Krew Elfów (dzisiaj skończyłem) Jechać teraz kolejne tomy, czy warto trzasnąć te zbiory opowiadań?

zetsu
 Wysłana - 1 listopad 2011 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

ja na twoim miejscu wzialbym sie za zbiory opowiadan. sa one dosyc niewinne i sadze, ze najwiekszy urok maja gdy nie znasz zakonczenia sagi (i wszystkich posrednich perypetii)

Obdartus
 Wysłana - 1 listopad 2011 22:12       [zgłoszenie naruszenia]

No w końcu się dowiedziałem czegoś konkretnego, leci po sogu oczywiscie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Cykl powieść o Wiedzminie

Warto przeczytać: Ciekawe sytuacje. | Patricia Ford | Samsung V700 | Prośba o wyprostowanie horyzontu w zdjęciu [PILNE] | Zdjęcia pieska | Otylia w Vivie | Najpiękniejsze Polki cz.5 | Jolanta Kwaśniewska i jej córka zdjęcia. | Magnus (labrador) | Sandra Walter | Proszę o pomoc w obróbce zdjęcia | Canon PowerShot A510 pomocy!! | Monika Sewioło | Nikon Collpix 5600 - czy warto? | Diora Baird | Najlepszy aparat do 2000 pln?!?! | m jak miłość 1054 | pluto20 | studniów | wikingowie | motyw śmierci w literaturze i malarstwie | kto to jest feszysta | wyznania prostytutki | PROBLEM Z KOLANEM | skibińska | sklep dopalacze | mocarz | anna peron | kac vegas | anna mucha nago | strony internetu | usunięcie wędzidełka | LIROY | pożyczka 18 lat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.