FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 939 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Cytat - proszę o pomoc ;) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Cytat - proszę o pomoc ;)"   

cinque
 Wysłana - 21 grudzień 2008 14:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich

Nie wiedziałem czy to bedzie dobry dział aby przedstawic moja prośbę, ale żaden inny, może prócz hydeparku nie pasuje więc...
Słyszałem kiedyś taki cytat którego nie zapamiętałem dokładnie, a bardzo mi się spodobał. Czy ktoś mógłby ewentualnie napisać mi go w całości, ewentualnie przedstawić źródło tzn. skąd pochodzi. Wg. mnie brzmiało to mniej-więcej tak:

"A kto gotowy jest postawić wszystko co kiedykolwiek zdobył i osiągnął na jedną szalę, przegrać to, po czym zacząć od nowa, i nigdy nie wspomnieć o tym słowem, (...) bo jego będzie Ziemia i wszystko co na niej jest"

Napewno pokręciłem troszkę, ale mniej więcej tak to brzmiało...a google milczy na ten temat.
Z góry dzięki i pozdrawiam :)

crede, quod habes, et habes
(jeśli wierzysz że masz, będziesz miał)
---
"Zabijmy ich wszystkich, Bóg rozpozna swoich"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Cytat - proszę o pomoc ;)

Warto przeczytać: jak sie nazywa ta choroba? | Siła wyższa | chciec a moc | metafizyka smierci | Dowód determinizmu świata | religia:cel i kierunek czlowieka... | Naukowcy odkryli w ludzkim mózgu "boskie miejsca" | Ślub humanistyczny w Polsce | Sny niewidomego | warto zyc? | Jezus niekompatybilny z Jahwe | Nawróceni ?? | Joga i jej szkodliwość | Odwróceni | Czynniki kształtujące osobowość człowieka | zły moment | zakochałem się | playboy 2007 aska | potęga intelektu | kamper | jak bede kabona | zmierch koksów | BOOS VODKA | najlepszy z tanich | czy poradzę sobie | mya diamond | śluz | razem w strone tęczy | jesteś nim | micha | misza | pomarancze | anal nastolatka | laguna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.