FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2334 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Częściowa stulejka - nie mogę dojść 
[powiadom znajomego]    
Autor "Częściowa stulejka - nie mogę dojść"   

IRON HEAD
 Wysłana - 1 sierpień 2012 19:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam częściową stulejkę, w zwisie napletek schodzi bez problemu, w zwodzie mogę odkryć całego grzyba, ale dalej nie idzie. Jakiś czas temu kupiłem masturb... Fleshlight, żeby nieco urozmaicić ręczną robotę, ale trochę się obawiałem, że mogę w ogóle nie wsunąć, ale okazało się że nie ma z tym żadnych problemów, problem polega na tym, że za cholerę nie mogę dojść, jadę 20 minut i nic nie czuję. To znaczy, że w ogóle nie będę mógł dojść? A co z prawdziwym stosunkiem? Jeżeli jedynym problemem było by to iż dojście było by prawie nie możliwe lub trwało cholera wie jak długo, to nawet fajnie.

shogun2111
 Wysłana - 1 sierpień 2012 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

zlóż reklamacje

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

Ekspert -

blublaty
 Wysłana - 1 sierpień 2012 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

jedź dłużej

ciś typie

greentube
 Wysłana - 1 sierpień 2012 22:29       [zgłoszenie naruszenia]

Użyj swojego sprzętu we właściwy sposób

Czyli znajdź dziewczynę

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Częściowa stulejka - nie mogę dojść

Warto przeczytać: Escapelle | Seksualne bransoletki | tani motel/hotel na godziny w warszawie %-)) | Anal - gumki | Nie wale do czwartku | nie warto klamac | czy jestem skazany na niemożność użycia gumy? | Prosze o podpowiedz; olać czy czekać? | Szukam pewnego filmu... | ekstremalne miejsca masturbacji | Konsekwencje... | nie staje...... | badania izdebskiego | utrzymanie wzwodu po wytrysku, mięśnie kegla, blokowanie wytrysku | Fetysz mlecznych zębów | Bondage | dwubiegunowa | Legia Warszawa | Legia | Gorące wargi 4 nagły szczękościsk | don_jagla | czy wszystkie | zywa łokurva trib | link do facebooka | gra planszowa | gry planszowe | pisanie prac | pisanie prac licencjackich | crack djs 3 | kasiabmw | bedziesz cierpiec | kwiecień | putzmister | maska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.