FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 1111 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Cz這wiek z AT lub Cz這wiek z GROMU- ile ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Cz這wiek z AT lub Cz這wiek z GROMU- ile ??"   

KRYN
 Wys豉na - 23 pa寮ziernik 2005 16:07        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

siemacie :) s逝chajcie jest taka rzecz kt鏎a mnie tak zaj*biscie interesuje ... no wiec czy ktos z was wie ile taki gostek z AT albo z GROMU moze zarobic ???... i nie mam zielonego pojecia (szuka貫m w necie ale nic nie moge znalezc)nie wiem czy oni dostaja co miesiac pensje czy tylko za jakies akcje ... i powiedzcie mi co oni robia nazwijmy to w "w wolnym czasie" no bo przeciez nie ma ciagle akcji :/ tak mi sie zreszta wydaje...
i jesli komus sie chce to prosze zeby mi napisa... co cz這wiek musi zrobic zeby zostac antyterrorysta ( to ze trzeba byc najlepszym z najlepszych to wiem , bo tam to chyba sama elita jest ) pozdrawiam

beldzior2
 Wys豉na - 23 pa寮ziernik 2005 19:26      [zg這szenie naruszenia]

... nie du穎.....

... z braku laku..
.dobry kit...
[www.pajacyk.pl] -wchodzi !!!

KRYN
 Wys豉na - 23 pa寮ziernik 2005 20:03      [zg這szenie naruszenia]

"nie du穎" ... no ale jestes wstanie ile ? ko這 ilu ? no chyba nie 1000z ani nie 10 000z

korian
 Wys豉na - 28 pa寮ziernik 2005 00:50       [zg這szenie naruszenia]

Takie informacje s zastrze穎ne. Je郵i natomiast mia豚ym strzela, to stawia豚ym, 瞠 w 2305 mo瞠 to by kwota od ok. 3000 do ok. 8000 z, zale積ie od zajmowanego stanowiska. W policji sprawa wymagrodzenia operator闚 ma si niestety znacznie gorzej i tutaj kwoty s raczej symboliczne.

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-10-28 00:56:26

Specjalista -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia

Cz這wiek z AT lub Cz這wiek z GROMU- ile ??

Warto przeczyta: Buty | PROBLEM z WKU pilna pomoc | WKU problem | Kicius zg這 si - obi鏎 %-) | Nisko 3527 04.11.2008 pob鏎 listopad | Kiedy pob鏎? - kilka pyta | ile czasu od otrzymania kategori mozna ja zmienic? | co potrzebne jest do woja ??? | WSO czy WAT? | wojsko,a splata kredytu | Zarobki | Beretta ASG-warto? | Air soft gun | szukam test闚 na ochroniarza 1-go stopnia | Odbycie sluzby zasadniczej | Bytom, Gliwice - jednostki wojskowe | koszalin | magdalena | fotografic | kora | samolotem | samolot | Natali Siwiec | Z這tka | tapety | list motywacyjny | gej | xxxsoniaxxx | mlkv | kod ogranicze nokia 6303c | omija | dajcie linka do jego fejsbuka | etynol | grzyby | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.