FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 126368 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Czaj 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czaj"   

edding300
 Wysłana - 25 marzec 2008 08:52      [zgłoszenie naruszenia]

To moze ja czaju zaparze...
Jak widze co poniektorzy wypisuja to smiech na sali. Pare osob ma racje. Nie bede opisywał 10 raz wiec w przyblizeniu jw o! A ze z cola, miodem czy tez ****a winem no ludzie, najpierw myslcie potem piszcie.

Wielki sen o lepszym swiecie, pięknej kobiecie, wielkiej fortunie zanurzony w skunie radze se jak umie ... !
Jeden naród, dwóch różnych Bogów."

zabijaciel
 Wysłana - 20 kwiecień 2008 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja robiłem czaj z 1/2 szklanki cherbaty granulowanej zalanej w garnuszku ok. 2/3 szklanki wody i gotowałem przez 15 min, potem odcedziłem przez sitko i jeszcze raz zagotowałem po dolaniu wody te fusy. wyszło mi ok. 300 ml czaju który osłodziłem 2 łyżeczkami miodu. wypiłem tego połowe i po jakichs 30 minutach miałem fajny humor. nieżadne haluny czy inne zjazdy, tylko po prostu wszystko co robiłem było fajne i jakiś taki lekki byłem. polecam czaj p[rzed imprezą bo za***iścia rozlużnia i poprawia humor

Tylko czarne glany są naprawdę funny, bo mroczna zaloga nosi je na nogach

P4tr1ck
 Wysłana - 21 kwiecień 2008 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja kiedyś zrobiłem czaj z w chu.j herbaty i kilku papierosów. Było ohydne i nie czułem żeby kopało poza lekkim pobudzeniem. Blee

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 21 kwiecień 2008 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Patrick

kilku papierosow?

ja tam slyszalem ze dawka smiertelna to 2-4 papierosow w zaleznosci od organizmu

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Specjalista -

P4tr1ck
 Wysłana - 22 kwiecień 2008 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Też tak słyszałem, ze 2-3 fajki, z kumplem spiliśmy na 2. Nie polecam bo żadnej fajnej jazdy tylko przełykasz to gówno :/

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

szacki
 Wysłana - 22 kwiecień 2008 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie czaje -) trzeba wyprobowac powiem wam ze czytam to forum jak ksiazke kucharska kilka dni temu natknalem sie na opis fazy po gałce i wierzyc mi sie nie chcialo ze to kopie a teraz juz wiem ze nie kopie tylko wymiata a co do kawy to po 6 w tym jedna zmieszana z coca cola zabrala mnie karetka na sygnale polecam nie eksperymentowac z kofeina jakos bialko latwiej sie dawkuje

djgrexu
 Wysłana - 15 lipiec 2008 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

Piłem czaj z moimi kolegami. Sposób przygotowania:
1,5 litra gorącej wody, 100 torebek herbaty Saga, plastikowa butelka 2 litrowa.

Torebki Sagi włożyć do butelki, zalać wodą i zakręcić. Wymieszać, po 5 minutach można pić. Nie wolno dodawać cukru.

djgrexu

Hary he
 Wysłana - 15 lipiec 2008 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

ale piszecie śmieszne teksty a puźniej ludzie robią takie głupoty. Chcecie wiedzieć jak to robią to postarajcie się by trafić za kraty tam prawie wszyscy to robią i piją

Jazda hehe

NrG
 Wysłana - 15 lipiec 2008 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

100 torebek herbaty Saga

.

Znawca -

Tofo
 Wysłana - 24 lipiec 2008 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

siedzę sobie w Angli, kupiłem jakąś arabska herbatę wrzuciłem prawie cały słoik i zalałem wodą. jak się nie odezwe za jakis czas tzn że mnie w plastikowym worku wywieźli

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czaj

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14