FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 126374 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Czaj 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czaj"   

Siwek_wp2
 Wysłana - 21 grudzień 2009 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

no mnie tez to interesuje . ale to placebowate moze byc ..takze lepiej samemu sprobowac

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -

Hiint
 Wysłana - 21 grudzień 2009 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

No to relacja:

[17:42] Troche poddenerwowany połykam małymi łyczkami płyn. Wyszło mniej więcej pół słoiczka. Strasznie gorzkie i niesmaczne, trochę niedobrze mi się zrobiło, ale dotrwałem do końca. Popijam sobie colą, czuje takie napięcie, a właściwie kopa. Fajnie się gadka z ludźmi klei. Małe rozkojarzenie czuje.
[18:00] Odprężenie i luz.
[18:20] Luzik poprostu, dobre samopoczucie.
[18:40] Łagodne zejście.

To tyle właściwie. Żadnych super efektów, poprostu lepsze samopoczucie, na początku większa aktywność i chęć do zrobienia czegoś, później zrelaksowanie. Niewątpliwym plusem było to, że nie chciało mi się spać :P. Placebowate to może trochę być, ale to tak jak z resztą używek - im lepsza wkręta tym większy efekt. Duża dawka kofeiny i innych substancji robi swoje, reszta należy do ciebie. Podszedłem sceptycznie, uzyskałem ciekawy efekt. Może następnym razem spróbuję z większą ilością.

Wypiłem pół słoika (proporcje woda:herbata to jakieś 2:1) tego czaju, popiłem to później szklanką coli. Niedobrze mi tylko było przez chwilę jak już wypiłem prawie wszystko, później wporządku.

Sogi dawać

NATASZ
 Wysłana - 21 grudzień 2009 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

jak takie strasznie gorzkie to moze troszke mleczka dodac i cukru hmmm

]:->

Los sprzyja odważnym

Hiint
 Wysłana - 21 grudzień 2009 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

No generalnie ja herbate z torebek wysypywałem Liptona a to jakaś herbata z miodem chyba była bo taki posmak miała

A nie tyle gorzkie co chvjowe w smaku

Zmieniony przez - Hiint w dniu 2009-12-21 19:04:25

19ona86
 Wysłana - 11 luty 2010 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tak czytam, czytam i śmiać mi się chce. Ciekawa jestem kwestii więziennej bo szczerze w to wątpię, że tam ową miksturę miodkiem albo cukrem osładzają :) zapewne mają jakiś "tajemny" patent na ten napój. Z moich doświadczeń (aczkolwiek nieświadomych, że to jakiś wspomagacz w odlotach) swego czasu zwykłam sobie parzyć zieloną (liściastą prosto z herbaciarni-nie badziew torebkowy) w kuflu (bo duża objętość), sypałam 1/3 herbaty i zalewałam wrzątkiem. Robiłam taką zamiast kawy bo fajnie pobudza a kawa na mnie nie działa i przed treningami na siłowni. No i piłam bez dodatków smakowych a wypić kufel herbaty zielonej bez dodatków to niezły wyczyn :)

pajaki dwa
 Wysłana - 17 luty 2010 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wsypalem paczke herbaty na 2 szklanki wody, gotowalem kolo 10 min pod przykrywka. Wyszlo gęstawe, troche jak smoła
Efektu wcale, albo prawie nieodczuwalny.

ABCCBAAA
 Wysłana - 17 luty 2010 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

W Polsce czaj wszedł również do gwary więziennej (także w formie czajura), gdzie jest synonimem bardzo mocnego naparu herbaty, kawy i tytoniu (np. 6 łyżek herbaty, 6 łyżek kawy, tytoń z jednego papierosa zalany wrzącą wodą). Najczęściej taki napar gotuje się za pomocą buzały <---- Takie cos na wikipedi znalazłem

????????????????

NATASZ
 Wysłana - 18 luty 2010 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

no to teraz czaje baze

]:->

Los sprzyja odważnym

szowar
 Wysłana - 18 luty 2010 07:54      [zgłoszenie naruszenia]

A mnie uderzyło miałem humor czułem ciepło ale taka faza nic nie warta bo ten smak

Wolę umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach

h1m
 Wysłana - 18 luty 2010 08:00      [zgłoszenie naruszenia]

Roman! Czaju zaparz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czaj

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14