FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 126370 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Czaj 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czaj"   

MIrek204
 Wysłana - 28 grudzień 2011 06:37      [zgłoszenie naruszenia]

Piłem czaj taki jak jest sporządzany w więzieniu.

My nie mielismy akurat herbaty granulowanej tylko w torebkach Sage, wiec torebki sie rozerwało i wysypało zawartosć około 100. Dodaliśmy 5 łyzek kawy czarnej nie rozpuszczlanej, wode grzalismy dwoma kablami i żyletka, zeby byłą dobra temperatura, Okolo 300 ml wody na 3 osoby, zaparza sie wrzątkiem bez cukru to ważne i pije na raz gorące, tak jeden duzy łyk,
Bardzo dobre jezeli chodzi o pobudzenie, oczy duze ale mi smakowało.

Zmieniony przez - MIrek204 w dniu 2011-12-28 06:37:48

Mirek

locek
 Wysłana - 14 styczeń 2012 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

do czaja potrzebna jest specjalna herbata nie pamietam nazwy jak se przypomne to zrobie edit ale mozna tez zrobic np. z sagi bierzemy 120 torebek dwie osoby sie zrobia
tylko jest troche motki bo trzeba rozwalac kazda torebke. Jak juz mamy susz gotujemy 1.2l wody wrzątek wlewamy do gara i wrzucamy zawartosc torebek. Zeby mocniej kopnelo dodajemy 1/3 szluga nie wiecej bo mozna sie wykrecic pozniej zakrywamy gar pokrywka i czekamy okolo 15min az sie zaparzy. Staramy sie wypic na raz smakuje paskudnie dlatego lepiej sie polozyc na 20min bo rzyganie pewne. Jak sie uda to kopnie cos jak feta na hypie typa podobno typa porobilo mnie tak srednio bo robilem z zielonej herbaty ta najlepsza do czaja to chyba Madrat najlepiej spytac w herbaciarni moze cos podpowiedza;p Enjoy

Zmieniony przez - locek w dniu 2012-01-14 11:21:35

veelck
 Wysłana - 7 październik 2012 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Mój wujek opowiadał mi ze czaj robiło się kiedyś tak:
Poł kubka wrzątku, do tego wsypywało się herbatę koniecznie czarną najlepiej lisciastą(broń Boże granulowaną, bo nic nie kopie a tylko herbate marnujecie) az do pełna.Wtedy się czymś przykrywało i odtawiało do zaparzenia, niestety nie poiwedział jak długo ale cos ok 5min. Gdy wywar był juz czarny jak smoła piło ię go małymi łyczkami zeby bardziej kopneło i sie nie rzygało. Dla wzmocnienia efektu dodawało się tabletki przeciwbólowe(sproszkowane).
Efekt: Jak to powiedział mój wujek, " Latasz po suficie"

zmiety23
 Wysłana - 8 maj 2013 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

siemka na czaj herbata granulowana nie będzie zawiera ona sztuczne barwniki prawie nie ma teiny tylko liściasta na czaj się nadaje bo prubowałem z granulowanej i wyszyłą czarna jak kawa a wogule nie miała efektów a liściasta pażyłem też że sie czarna zrobilą i wypiłem fajnie pobudziła i nie mogłem spac w nocy :)

Tmk

booe
biały miś
 Wysłana - 11 maj 2013 14:31       [zgłoszenie naruszenia]

granulowana nie nadaje sie wogóle.
picie czaju na wolnosci jest dla mnie bezsensem.
na wakacjach tez za specjalnie nie preferowałem.
sypie sie herbatę do wrzątku.
cukier w zadnym przypadku nie osłabia działania, a zdecydowanie poprawia smak.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czaj

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14