FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 126369 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Czaj 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czaj"   

komitywa
 Wysłana - 20 grudzień 2005 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

baryła to powiedz w końcu jak to robisz??? prośba...

This is what I love. I can't stop lovin' it - gettin' wasted on parties from 9 to 7 in the morning.
I live for the music, rollin' blunts, feelin' high, gettin' loaded or take some pills and go to Lala Land.
Spendin' all my money on dope and extreme high-price tickets, but in the end it's all worth it :)

Baryla_27
 Wysłana - 20 grudzień 2005 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

...zrobilem to tak ...3/4 szklanki herbaty lisciastej wsypalem do garnka z goraca woda , przykrylem przykrywka i gotowalem na malym ogniu o kolo pol godziny. Potem odstawilem garnek z calym czajem i poczejkalem az troche to wszystko ostygnie.Jak juz ostyglo (bylo jeszcze cieple) , wlalem caly czaj do kubka , (wycisnolem tez dokladnie fusy) i uzyskalemprzez to pol kubka tego specyfiku. Po wypiciu jakies 15 min wlczylem z zoladkiem , ale juz jest ok , i powoli czuje dzialanie. Jestem troche otepialy , i wszystko dociera domnie z opuznieniem. Lekki stan eufori , i metlik w glowie. Calkowity luz , chcialo by sie powiedziec ze dzialanie podobne do THC , ale po THC faza jest inna (ani lepsza , ani gorsza , po prostu inna).Nie to zebym tu cos reklamowal , bo wiadomo ze wszystkie uzywki sa w jakims tak stopniu fuj , ale jak dotad jest spox. Pozdro.

komitywa
 Wysłana - 20 grudzień 2005 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

ok sog już leci, na dniach pewnie wypróbuje
mam tylko jeszcze 3 pytania:
-czy herbate wsypałeś do zimnej wody czy jak już była ciepła?
-ile wody wlałeś do garnka?
-lepsza liściasta czy granulowana?

This is what I love. I can't stop lovin' it - gettin' wasted on parties from 9 to 7 in the morning.
I live for the music, rollin' blunts, feelin' high, gettin' loaded or take some pills and go to Lala Land.
Spendin' all my money on dope and extreme high-price tickets, but in the end it's all worth it :)

Baryla_27
 Wysłana - 20 grudzień 2005 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

...wody wlalem tyle zeby w polaczeniu z herbata zrobilo sie "blotko" ( jakies 1,5 szklanki musi styknac) ,
...woda byla goraca (prawie sie gotowlala)
...co do rodzaju herbaty to nie wiem jaka lepsza , bo pierwszy raz pilem czaj (uzylem lisciastej , bo czaj istnieje juz dluuuuuugo , a kiedys granulowanej nie bylo , wiec uzywali raczej lisciastej). Pozdro.

F0rest
 Wysłana - 20 grudzień 2005 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

to wkoncu to kopie czy nie?
niech ktos moze zrobi ankiete
kopie
niekopie

i jakie są efekty po czaju

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

komitywa
 Wysłana - 20 grudzień 2005 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

w nast. tyg. pewnie przetestuje to napisze efekty
z tego co do tej pory usłyszałem to ogólne rozluźnienie i 'otumanienie'

Baryla_27 dzięki jeszcze raz

Zmieniony przez - komitywa w dniu 2005-12-20 20:31:29

Baryla_27
 Wysłana - 20 grudzień 2005 22:24     
 Usunięta przez booe za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

booe
biały miś
 Wysłana - 20 grudzień 2005 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

nie pisz co mozna łaczyć

Ekspert -

DISKOPOLO
 Wysłana - 21 grudzień 2005 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja kiedys zrobilam sobie kawe mielona w proporcjach pol kawy i pol wody na kubek i efekt byl chyba bardziej zblizony do bialka - tzn bardzo silne pobudzenie, mocno bijace serce i takie tam.
Skakalam po tym i wydawalo mi sie, ze wyskakuje na kilka metrow do gory ale nie wiem na ile to kwestia autosugestii a rzeczywistych mozliwosci takiej "kawy"

aha, normalnie nie pijam kawy, to pewnie tez ma znaczenie.

tera mie to wali bo jestem na fali

Znawca -

komitywa
 Wysłana - 21 grudzień 2005 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe jakby taką kawe jak piszesz zaparzyć, potem wlać ją do gara, wsypać tyle herby co na czaj i to zagotować, wycisnąć fusy i łyknąć

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czaj

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14