FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 126371 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Czaj 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czaj"   

highway
 Wysłana - 5 styczeń 2006 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

Pij mleko bedziesz wygladal jak Shrek! hehe

;o

bunchet
 Wysłana - 5 styczeń 2006 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

ktos tu jeszcze pospamuje i ban na stałe
dziekuje
pzdr

Specjalista -

komitywa
 Wysłana - 7 luty 2006 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie kończe popijać mój czaj.
dałem herbaty liściastej ok. 0,6 kubka na 1,25 kubka gorącej wody i gotowałem ok. 20 minut, po czym na jakies kolejne 20 minut odstawiłem w zakręconym słoju. herbaty dałem nie za dużo dla ostrożności bo coś ostatnio mnie serducho lubi pobolewać. na razie efekty niewielkie ale nie powiem - coś tam czuć. 'coś' jak 2 piwa i 1 mach. smak herbaty uwielbiam - to moj ulubiony napoj ale to popijam małymi łyczkami bo mimo 5 czubatych łyżeczek cukru jest to tak gorzkie że ja ******le ;-/. nie wiem czy bede to powtarzał, może jutro lub pojutrze zrobie mocniejsze żeby zobaczyć jak to działa w większych ilościach. ogólnie - masa warta spróbowania ale raczej na 1 raz z ciekawości. pozdro siedemset.

dobra - masa przed chwilą sie skonczyla, czuje sie juz normalnie. krotka relacja - na 10 minut po skonczeniu pisania tego co wyżej nagle naszlo mnie coś czego sie nie spodziewałem. otumanienie i uczucie odpływania mocniejsze niż mógłbym pomyśleć - coś takiego jakby ktoś niepalący wypalił kilka szlugów naraz. bania całkiem przyjemnie mnie zaskoczyła, trwała nie za długo. troche sie zdziwiłem - myślałem, że to bedzie coś jak tussipect a tu wręcz przeciwnie... czysty relaxxx. lekki ból brzucha, który jednak w niczym nie przeszkadzał. cała faza trwa krótka - myślę, że ok. 30 minut. powtarzać raczej nie bede, ale nie żałuje, że to zrobiłem. to chyba by było na tyle co miałem do powiedzenia
regulaminu chyba nie łamie, w koncu to tylko herbata

Zmieniony przez - komitywa w dniu 2006-02-07 12:08:50

This is what I love. I can't stop lovin' it - gettin' wasted on parties from 9 to 7 in the morning.
I live for the music, rollin' blunts, feelin' high, gettin' loaded or take some pills and go to Lala Land.
Spendin' all my money on dope and extreme high-price tickets, but in the end it's all worth it :)

FLEXXIP
 Wysłana - 28 sierpień 2006 06:15      [zgłoszenie naruszenia]

rozpuszczalne kawy nie klepią kup se prawdziwa czarna najtansza za 2zł wsyp 4lyżki i zobaczymy czy cie nie klepnie :D a rozpuszczalnych to moge wypic 10 i isc spac... chociaz ja i po redbulu ide spac hehehe

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

komitywa
 Wysłana - 28 sierpień 2006 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

raz w życiu poklepała mnie kawa. zrobiłem sobie czarną siekierę nierozpuszczalną w 0,5L kubku z czego 1/3 kubka to była kawa, do tego 4 łyżki cukru i ogień

This is what I love. I can't stop lovin' it - gettin' wasted on parties from 9 to 7 in the morning.
I live for the music, rollin' blunts, feelin' high, gettin' loaded or take some pills and go to Lala Land.
Spendin' all my money on dope and extreme high-price tickets, but in the end it's all worth it :)

szowar
 Wysłana - 4 wrzesień 2006 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

tak se czytam i czytam nie lepiej iść wypić pare piwek niż rodzince herbatke podkradać?;)

Wolę umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach

eczek
 Wysłana - 24 czerwiec 2007 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

no jestem po czaju czuje sie wspaniale

:)

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 24 czerwiec 2007 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Znawca -

CeYaR
 Wysłana - 24 czerwiec 2007 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

więc z granulowaną też działa? :) i ile czasu to w końcu gotować bo widze że każdy co innego wypisuje

gotowa mikstura już stygnie, dam znać jak było

Zmieniony przez - CeYaR w dniu 2007-06-24 17:16:18

darknes000
 Wysłana - 24 czerwiec 2007 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

a skutki uboczne? Jakie są? Jakby pić napar raz dziennie?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czaj

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14