FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7842 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze maleństwa
Czarna Bananowa Bawara%-) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Czarna Bananowa Bawara%-)"   

MartekGKS
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 15:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, to może coś od siebie dorzuce.

BMW e90 320 i, 150 KM rocznik 2005.
Wyposażenie stadard- 6 poduszek, klimatronik dwustrefowy, skretny bixenon, materiałowa tapicera jasna, alufelgi 16" zima i 18 cali lato. Czujniki przód tył i inne bajery. Przebie 157tys, mam ją 2 lata- przelatane kolo 25tys bezproblemowo. Można śmiało polecić.

Fotki z tamtego roku, nowe po majówce.

Zmieniony przez - MartekGKS w dniu 2013-04-18 15:46:11

Zielakos
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

dobra felga, dobre auto

Wyjebane tak mocno, że mnie nie możesz nie kochać

Loya
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

ile ci spala gazu i skont na nią miałeś pieniondze

baca_o-ca
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

Na forum masz już mentora w dziedzinie e90, jak pójdziesz chociaż trochę jego śladem to bedziesz miał piękny wóz :)

Ogólnie fajne autko, pomyśl tylko nad tym dystansami bo strasznie jednak pozapadane te koła... No i jakieś foty środka byś zapodał.

Ogólnie fura na plus i SOG za wyrwanie się z dieslowskiego trendu :)

polnyjohn
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo mały przebieg roczny masz to powinienes ja zagazowac wiem co mowie bo znam kolegow co maja w gazie astre i tankuja po 2,49 za litr i jezdza bez problemow 70km/h

Miała baba mikołaja
i trzymała go za jaja
raz za jedno, raz za drugie
a najczęściej za to długie

Znawca -

MartekGKS
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Diesla w ogóle nie było brania pod uwage, chyba że a4b7 1.9tdi by się trafiło. Hmm polska to nie Ju-es-ej to cieżko będzie modzić tak jak Hakel. Srodka fotek nie mam w ogóle na kompie a po zimie ostry chlew więc tak jak reszta po generalnym sprzątaniu.
Dobra to od razu pytanie - jaki wosk do czarnego lakieru najlepiej zarzucic?

Loya
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

Tak na poważnie, bardzo fajna fura, kolor i felga dobre.

Ja przy tym silniku poprzestał bym na dbaniu o stan techniczny i wizualny i tyle.

Young2
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 16:04      [zgłoszenie naruszenia]

^^jw
kupi m pakiet, to mu pomaluja na kolor rozniacy sie 2 tony od tego co jest reszta samochodu, i zaloza tak, ze szpary na dwa palce

auto piekne, tylko silnik kibel

i kup chromowana koncowke wydechu, jaks ladna owalną takie jak są w m5 itd. bo ta wyglada jak rura od pieca na węgiel

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2013-04-18 16:10:42

these niggas broke, these niggas lazy

baca_o-ca
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Silnik w zupełności wystarczający do codziennej jazdy, jakby sie uparł to i jakiś ciągnik rolniczy wyprzedzi. Qrwa jak miałem swój pierwszy samochód to golf II 1,6td był rakietą nie do okiełznania a tu teraz że 150KM to kibel jest :)

Wspomniany Golf to było moje marzenie, nie mialem wtedy takiego

Zmieniony przez - baca_o-ca w dniu 2013-04-18 16:25:05

MartekGKS
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Wyprzedzić kilka aut da się więcej nie potrzeba. Wiadomo że gdyby to było 200 kucy to też źle by nie było.No ale co poradzić. Narzekać nie ma na co, chyba że połykanie hektolitrami płynu do spryskiwaczy A i ilość e90 na ulicach w ciagu tych dwóch lat zmieniła się diametralnie.

Zmieniony przez - MartekGKS w dniu 2013-04-18 16:32:46

baca_o-ca
 Wysłana - 18 kwiecień 2013 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

Z płynem miałem to samo, pojechałem do elektryka i odłączył mi spryskiwacz reflektorów (który to wg mnie i tak hvj wielki dawał) i zużycie zmalało do 5 litrów na pół roku

Spoko, 150KM to nie taczka, bez przesadyzmu. Da się jechac bardzo sprawnie na cywilne warunki.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Czarna Bananowa Bawara%-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Mercedesy- Moja Pasja i moja miłość... | Mercedes -560SEC | Mercedes W220 - S500L- Wygodna kanapa na kołach | Mercedes W110 200automatic, klimacik retro | Moja wspaniała ikona polskiej motoryzacji ;) | mercedes c220 d ;)) | Seat Leon 1M BCB | Rover 400 | Bella 147 | ONLY AUDI BLACK | audi B4 | ONLY AUDI !! %)%)%)%)%) | Mój opelek :-)) | Only MAZDA BLACK | Francuskie Lwiątko :) Peugeot 407 | W koncu Cougar | czy fotomontaż | po czym rozpoznać | wina | AMANDA STREICH | monika mrozowska playboy | wat zaoczne | lukashhhhh | jerycho | brukarz | koleżanka ze szkoły | koleżanka | kondzik123 | kibic | kibica | Gogo | klonozepam | clonozepam | prezerwatywy opóźniające | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.