FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8423 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Czarne spodnie, szara marynarka. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Czarne spodnie, szara marynarka."   

internet.
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 10:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Potrzebna jest mi marynarka do czarnych spodni. Ostatnio widziałem kilka fot czarne spodnie+szara marynarka (taka przylegająca do ciała). Jak myślicie dobry jest taki zestaw? Niedługo mam egzaminy i bal także wypadało by wpaść w garniaku. A i jakie buty proponujecie kupić?

Chimera-a
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

internet.
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

O taki zestaw jak jest na pierwszej focie tylko z marynarką lekko srebrną. A może do tego być czaarna kamizelka czy wtedy też szara musi być? jak się wam widzi takie połączenie?

Chimera-a
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.fadedyouthblog.com/wp-content/uploads/2008/08/david-beckham-mens-health2.jpg]

Połączenie ciekawe i dość oryginalne

Campari? - spytał, chociaż oboje wiedzieliśmy, że to już bez sensu

internet.
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

A buty może takie? [http://www.fotosik.pl/aukcje/aukcjaPro.php?aucId=183537&id=47d006fa75f14f76.html]
A i jak to jest z partnerką... jak ona ma np. zieloną suknie to ja powinienem mieć zieloną koszulę czy krawat tylko

Chimera-a
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

O taki zestaw jak jest na pierwszej focie tylko z marynarką lekko srebrną. A może do tego być czaarna kamizelka czy wtedy też szara musi być?

No nie wiem, musiałabym zobaczyć całość.
Mogą być takie buty, ale czy te noski nie są zbyt długie?

internet.
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ja się pytam o marynarke czy szara pasuje do ciemnych spodni i ciemnej kamizelki... a w ogóle to na egzamin wypada przyjść tylko w kamizelce? .. bo tak chyba najlepiej wyglądam :)

edit: a dzięki ... tylko żeby dopasować musiałbym latać ze spodniami, kamizelką i koszulą po sklepie.. idzie tak zrobic że biorę właśnie te rzeczy i dopasowuję tylko marynarkę?

Zmieniony przez - internet. w dniu 2009-04-18 11:21:40

Chimera-a
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

A i jak to jest z partnerką... jak ona ma np. zieloną suknie to ja powinienem mieć zieloną koszulę czy krawat tylko

Krawat wystarczy.
Właściwie to nie musicie być 'pod kolor', ale to już według Waszego uznania

Ale ja się pytam o marynarke czy szara pasuje do ciemnych spodni i ciemnej kamizelki...

Hmmm, chyba tak.

a w ogóle to na egzamin wypada przyjść tylko w kamizelce? .. bo tak chyba najlepiej wyglądam :)

Wzięłabym też marynarkę. W trakcie egzaminu (pisemnego) możesz ją śmiało zdjąć i powiesić na krzesełko.

edit: wszystko 'idzie' zrobić

internet.
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

tylko troche głupio... wpadam do sklepu ze swoimi ubraniami zakładam je w przymierzalni i latam tak po sklepie szukając marynarki?

Chimera-a
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

tylko troche głupio... wpadam do sklepu ze swoimi ubraniami zakładam je w przymierzalni i latam tak po sklepie szukając marynarki?

Nie patrz na to
W sumie to zawsze możesz poprosić o pomoc panią ekspedientkę

internet.
 Wysłana - 18 kwiecień 2009 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

ok łap soagacza za pomoc

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Czarne spodnie, szara marynarka.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Szukam pantofli z rzepami | Szukam reklamy%-) | buty z zagranicznych sklepów | BUTY PUMA | Pomysłu szukam i znalezc nie moge | Garnitur... | Gravisy | Sklepy Jak dress-for-less.com | t-shirt'y | Podórbka, oryginał? D&G | Fryzury - help!! | Opalanie we wrzesniu ! | Buty Adidas | Bioptron | lniane spodnie | Inauguracja roku - jaki ubiór? | Łysy łeb | Łysy | Skaarj | ewa kaim ckm | ewa kaim | palio imobilajzer | IMAKING- | IMAKING | komisy w niemczech | 120zł | puchałke | grubość penisa | darru | MadeByYou | praga | fotki playboy 2012 | dzieci nago | rodzice nago | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.