FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4945 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Czas leci. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czas leci."   

Morsik1991
 Wysłana - 13 lipiec 2008 09:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Codziennie mysle o tym, ze czas za******la jak glupi.
Coraz czesciej nie widze sensu w robieniu roznych czynnosci, bo po co ? Przeciez za kawalek sobie pomysle i "o kurva to juz bylo miesiac temu". Moze to dlatego, ze w sumie mam nudne zycie? Codziennie to samo praktycznie. Raz na dwa tygodnie jakas domowka (brak kolegow- a raczej ich utrata- to moj drugo problem), ale i tak co z tego, ze bylem na tej domowce? Bylo fajnie, bawilem sie dobrze ale co z tego jak teraz sobie mysle to to bylo 2 tygodnie temu a od tych dwoch tygodni znowu jestem sam, nudze sie w domu, SAM jak palec. Siedze przed tym komputerem praiwe cale dnie.
Codziennie gdy sie klade spac przypomina mi sie jak wczoraj myslalem: "Kurva znowu caly dzien spier.dolil, znowu robilem to samo co wczoraj, przedwczoraj, przed przedwczoraj, tydzien, miesiac" i tak codziennie.
Jest jakis sposob zebym tyle o tym nie myslal. Bo jak patrze na innych 17 latkow to watpie, zeby mieli takie z***.ane rozkminy.

sqsququqq
 Wysłana - 13 lipiec 2008 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

monotonia wkradła sie w twoje zycie
zacznij moze dla odmiany kręcić panienki na kija chociaz bedzie nieco ciekawiej

sam spierdalaj

Messim
 Wysłana - 13 lipiec 2008 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

nudzisz się ? idz do parcy na wakacje zarób trochę hajsu który sobie wydasz na różne przyjemności może jakiś wyjazd gokarty paintball z kumplami etc jst wiele możliwości spędzania czasu wolnego
Zapisz się na siłownie, zbieraj znaczki, musisz się czymś zainteresować

Ogólnie to jest zajebiście

Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 13 lipiec 2008 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

Wykorzystaj to do rozwinięcia świadomości - medytuj nad tym :)
Może to i radykane podejście, ale każdy ból egzystancjalny (a twój problem z czasem, jest czymś takim :) domaga się tylko i wyłącznie zbadania. Każdy ból - egzystencjalny czy fizyczny, znaczy że za słabo badałeś siebie...

Taka rozkmina o naturze czasu, może być trampoliną do wybicia świadomości na wyższy poziom.

Zmieniony przez - Grundman w dniu 2008-07-13 12:02:59

Namaste!

Ekspert -

LusiLu
 Wysłana - 13 lipiec 2008 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

za mało narkotyków%)))

a poważnie może brak pasji.
choćby to miało bnyć zmywanie podłogi.

-Vincenzo-
 Wysłana - 13 lipiec 2008 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

Cytując klasyka: "Znów kolejny dzień Ci uciekł głupot narobiłeś jeszcze więcej, jak na razie życia swego zmienić nie chcę..."

diabeu
 Wysłana - 13 lipiec 2008 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

Tak interesujące , że ide umyć podłoge.

LusiLu
 Wysłana - 13 lipiec 2008 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

Naprawdę ? bo dla mnie nuda.
ale co kto lubi%)

diabeu
 Wysłana - 13 lipiec 2008 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dalej myje podłoge.

LusiLu
 Wysłana - 13 lipiec 2008 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

miłego zatem.

Morsik1991
 Wysłana - 13 lipiec 2008 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

Messim - akurt hobby mam. w pon, sr, piatek chodze na silownie a w pozostale dni biegam. Ale co to jest? zaledwie 2-3h z calego dnia. I to juz jest czescia mojego zycia wiec nie zwracam na to wiekszej uwagi. To jest dla mnie codziennosc.

Grundman - moglbys napisac w jaki sposob mialbym do tego sie zabrac ?? :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czas leci.

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Paradoks kata | Kim jest dla mnie Jezus Chrystus ? | Brak wiary w ludzi | do facetow..wiek powyzej 20 | Zadanko | Jak rozmawiać ze świadkami jehowych? | kolejny głupi temat | Talizmany | ...brak mi słów.... | Historyjki religijne | Czym jest nadzieja i wiara? | Poważny problem z dziewczyną... | Książki - jak nabrać dystansu do życia... | Tatuaż - Talizman - Grzech ? | Moje sny... | Czy można wierzyć jednocześnie w Boga i Ufo? | wypadek na poleskiej | patrol | przestępcze | zaburzenia snu icd10 | jakie białko | człowiek struś | Detroit | gladiatorzy | minety | kurczak w sosie śmietanowo | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.