FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2729 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Czas pracy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czas pracy"   

Immortall
 Wysłana - 1 grudzień 2010 19:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!

Nie widziałem czy dać tutaj czy do "Praca".

Miałem umowę o pracę od 12.11.2009r. do 30.11.2010r.
Co daje razem 365+18=383 dni pracy,
Tylko że w ciągu tego czasu miałem 19 dni bezpłatnego urlopu
CO daje 364 dni przepracowane, co daje a raczej NIE DAJE mi możliwości otrzymania zasiłku dla bezrobotnych.
Do tego dochodzi że ostatni tydzień pracy byłem chory i byłem na zwolnieniu lekarskim które było do 1.12.2010r. (czyli dzień dłużej niż umowa trwała)

Moje pytanie brzmi, otrzymam zasiłek dla bezrobotnych?

pozdrawiam.

mhm.

pitbull91
 Wysłana - 1 grudzień 2010 20:02       [zgłoszenie naruszenia]

tak

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czas pracy

Warto przeczytać: Rząd Marka Belki | Zanim zaczniesz nowy temat... | problem antysemityzmu | Unia Europejska - info | Obecne partie polityczne | Polityka Zagraniczna Ukrainy | Kilka pytań odnośnie działalności gospodarczej | Sprawa Rywina | Mniej boli pisanie okrutnej prawdy, aniżeli jej przemilczanie... | Akcje ? Obligacje ? | Wyszukiwarki firm | Płatne bannery,czyli łatwa kasa przez neta.Na pewno? | FOREX-start | Prałat Henryk J. | demo | Afera paliwowa | rozmiar biustu | rozmiar piersi | pomysł na gre wstępną | gołota saleta | booty-luv | zaba | booty luv | final | tatuaż juzus | out of body experience | chat kamerki | gołota | bramka sms play | czA,owiek bez zasad | atorvox | niski wzrost u kobiet | niski wzrost | dobrodziey | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.