FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 67683 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Czego normalny mężczyzna chce od kobiety!? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Jako mężczyzna zgadzam się z autorem! 
Jako mężczyzna nie zgadzam się z autorem 
Jestem kobietom wiec nie moge glosować;) 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Czego normalny mężczyzna chce od kobiety!?"   

FH
 Wysłana - 5 luty 2005 01:37    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czego mężczyźni tak naprawdę pragną?

Na początek chcę sprecyzować temat mojego artykułu. Zamierzam potraktować o tym, czego tak naprawdę mężczyźni oczekują od kobiet, na przykładzie własnych subiektywnych odczuć. Nie mam zamiaru tutaj nikogo dołować, nakłaniać do zmiany postępowania itp., bo każdy człowiek jest inny i dlatego świat jest bardzo kolorowy, i dla niektórych piękny. Jestem mężczyzną, który bardzo lubi obserwować ludzi, więc jestem pewien, że najważniejsze oczekiwania, o których subiektywnie tutaj powiem, pokryją się w dużym stopniu z oczekiwaniami ogółu. Teraz przejdźmy do rzeczy.

Na starcie pragnę zaznaczyć, że mówię tutaj o normalnych przeciętnych chłopakach, którzy pragną czegoś więcej od życia niż tylko "dmuchać" panienki i podbijać, a potem łamać serca nastolatek! Zaraz powiem również o oczekiwaniach panów już po dłuższej znajomości z kobietą, a nie jak niektórzy mogliby tego zrozumieć "przy pierwszym wrażeniu".

Pierwsze wrażenie - jest ono ważne, u niektórych osobników, niekoniecznie tępych, trudne do naprawienia po uprzednim złym "starcie znajomości". Niema rzeczy niemożliwych, zwykle pierwsze wrażenie zapominane jest z czasem i jeżeli ktoś jest naprawdę w porządku nie musi się starać o zmianę swojej opinii u drugiej osoby, bo opinia zmieni się sama, płynnie i niepostrzeżenie.

Wygląd - Tak jak przy pierwszym spotkaniu, gdy nie znamy jeszcze charakteru kobiety zwracamy uwagę na wygląd. W późniejszym czasie wygląd staje się coraz mniej ważny, ale może odegrać znaczącą rolę, wszak jak wszyscy wiedzą dobrze, facet to wzrokowiec. Więc zastanówmy się, jaki powinien być ten wygląd. Oczywiście nie mam zamiaru tutaj wskazywać na cechy genetyczne, tudzież na cechy wyglądu, jakimi obdarzyła was, Drogie Panie, matka matka natura! Chodzi tu o to, że najważniejsza jest ogólna ogłada i schludność. Ja osobiście na co dzień najlepiej oceniam zadbane dziewczęta; czyste, zawsze uczesane z zadbaną cerą, dopuszczalny jest tutaj lekki makijaż, ale nie tapeta, która odpada przy lżejszym wstrząsie np. przy potknięciu się. Ubiór też jest ważny. Porządna dziewczyna, czyli kobieta ciesząca się szacunkiem u mężczyzny, nie powinna się ubierać nazbyt ponętnie, bo facet i tak zauważy jej walory, a gdy ubierze się zbyt agresywnie wywoła burzę hormonów w ciałach panów, ale przywoła na myśl skojarzenia z kobietami nie będę kończył. Najlepiej jest się ubierać normalnie; a za normę przyjąć nie nazbyt formalny styl, ale też nie nazbyt seksy. Wszystko musi być z umiarem; ładnie i elegancko, ale tak, żebyśmy sobie źle nie pomyśleli. Ale to moja subiektywna opinia!

Usposobienie - czyli temat na kilku tomowe książki. Ja zwrócę uwagę na kilka najważniejszych dla mnie cech usposobienia. Pierwsza to rozmowność. Nikt nie lubi dyskusji na siłę. Nikt też nie lubi niezręcznej sytuacji, kiedy zalega martwa cisza. Musicie drogie panie pamiętać, że nawet zrównoważony kolega mężczyzna, nie lubi, kiedy kobieta się przechwala swoimi sukcesami, bo zaczyna się czuć wtedy nieco zazdrosny; właściwie trzeba to wyczuć, gdyż jedni faceci potrzebują się wygadać i poszukują w partnerce rozmów zainteresowanego słuchacza, innym zaś imponuje wszechstronność i błyskotliwość rozmówczyni. No ale sam sposób rozmowy się liczy; moja zasada brzmi: "jak ktoś jest sympatyczny, jest taki zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy mu się chce". Znaczy to, że nie można z kimś rozmawiać, raz być miłą i sympatyczną, a raz coś odwarknąć, jakby się zabijało komara, bo tego, przynajmniej ja, nie lubię bardzo. Może to szczegół, ale warto pamiętać o tym. Kiedy kobieta zna już lepiej swojego rozmówce, może go od czasu do czasu szturchnąć w trakcie rozmowy, a kiedy idzie z nim np. chodnikiem może się nieco do niego przybliżać tak żeby ramiona się dotykały, bo bycie sztywną nie prowadzi do miłej konwersacji. Pyzatym ogólnie mówiąc o usposobieniu: nikt nie lubi zbytnio wulgarnej kobiety, o przekleństwach nie ma mowy, o puszczaniu bąków i bekaniu również. Bardzo nie lubię, kiedy kobieta jest zarozumiała albo gdy poniża innych, w tym i mnie! Moje męskie ego cierpi wtedy.

Charakter i inne - Przy bliższej znajomości mężczyzna w kobiecie szuka nie tylko partnerki do żartów, tańców, zabawy, spacerów itp., ale też spowiednika. Mężczyźni, chociaż tego nie okazują nigdy prawie także miewają dołki. Czasami są po prostu nie do zniesienia, ale wtedy nie powinniście, drogie kobiety, się złościć, ale jakoś przytulić, pocieszyć, zapytać. Mężczyzna lubi mieć zaufanie do swojej pani, lubi wiedzieć, że kobieta jakby należy do niego i że na pewno nie zdradzi nikomu jego zwierzeń. Tak! My też czasami lubimy powiedzieć o swoich problemach! Teraz z innej beczki. Nie mam nic przeciwko kobietom stanowczym, ani też uległym, właściwie lubię, gdy te dwie cechy się uzupełniają, ale nie cierpię, wręcz nienawidzę, gdy kobieta drze się jak stare prześcieradło, choćby po to, żeby mnie zawołać czy dojść do głosu. Krzyk i uniesiony ton głosu nigdy nie pomógł nikomu. Drogie panie poruszyłem już sprawę zaufania. Powiedziałem, że dobrze jest, kiedy można kobiecie zaufać. Teraz powiem w drugą stronę albo dodam drugą połówkę; kobieta powinna ufać swojemu mężczyźnie, a on powinien czuć, że ona darzy go zaufaniem. Normalny, porządny facet nie pójdzie nigdy na bok w takim wypadku. Będzie się czuł zobowiązany kochany i sam przez to bardziej będzie kochał. I tutaj poruszyłem ważną kwestię: miłość! W związku mężczyzna powinien czuć, że jest kochany, ale powtarzam CZUĆ! Wtedy będzie kochał jeszcze bardziej i będzie poddany kobiecie i ona dla niego będzie wszystkim. Nie powinien natomiast słyszeć słów "kocham cię" na okrągło, gdyż się znudzi nie kończę, bo chyba wiadomo, o co chodzi.
Inne, czyli seks - Nie jest prawdą, że facetom wystarczy kufel piwa i ładna "dupeczka" do "dmuchnięcia". Typ zrównoważonych mężczyzn i dobrze wychowanych potrzebuje o wiele więcej niż oparcia związku na stosunkach płciowych. Owszem, każdy gość, który zobaczy sexbomę na ulicy, będzie niemalże od razu miał ochotę na współżycie, ale to dlatego, że tak nas natura zbudowała. Nie będę się w to zagłębiał, ale powiem, że dla mnie liczy się to, czy pójdę z kimś do łóżka z uczucia, czy z podniecenia. Czystą żądzę można zaspokoić w klubie nocnym, ale to nic nie da na dłuższą metę. Najlepszy seks ma miejsce w tedy, kiedy parze "samo się pójdzie" do łóżka, jakby nieświadomie w miłosnym uniesieniu, a nie dlatego, że ona ma ładne cycki! Miłość do tego prowadzi, ale nie należy popychać uczucia, bo może się potknąć. Miłość powinna sama do tego doprowadzić.

A czego nie lubimy? - Nie lubię być zazdrosny. Chyba każdy tak powie, bo któż to lubi. Moje drogie Panie, najgorsze co możecie zrobić, to wzbudzać celowo zazdrość. Stwierdzenia typu "odrobina zazdrości jest wskazana" są w stu procentach błędne i po prostu głupie! Wypowiadane przez co najmniej bardzo nierozsądne kobiety. Mężczyzna nie lubi też, kiedy się go ignoruje, nie lubi, gdy nie ma się zbyt często dla niego czasu. Czasami dobrze jest pokazać swojemu facetowi, że się dla niego zostawia inne zajęcie; choćby przekłada się jakieś dodatkowe lekcje, nie idzie się na wykład jakiś, albo zamiast spotkać się z koleżankami idzie się do niego. Mądry chłopak doceni wasze starania. Nie lubimy też przesytu. Nie lubimy kiedy aż natrętnie dziewczyna wchodzi w życie swojego pana. Nie lubimy również, kiedy robi nam wstyd przed kolegami, choćby najmniejszy, albo nas wyszydza. Druga najgorsza sprawa to knucie za plecami, dwulicowość i fałszywość. Nie trzeba tu wiele tłumaczyć. Nie lubimy też kłamstwa i tajemnic, bo nawet jeśli nic one nie kryją złego czujemy się zazdrośni i czasem tracimy zaufanie.

Jak widzicie, drogie panie, nawet dla facetów uroda to mały procent całości. W ogóle jak napisał kiedyś ktoś mądry na sfd.pl; po paru latach wszyscy się zestarzejemy i stracimy swoje piękno, więc jeżeli w związku był tylko seks i fascynacja ciałem to co dalej?

Jak na tak późną porę zbyt wiele mi przyszło do głowy. Starałem się streścić swoje jakże bardzo chaotyczne myśli. Napisałem minimum, wręcz podstawy, ale jak mawiał jeden mądry i znany filozof "mądremu wystarczy"!

Czekam na opinie, komentarze i własne "co sobie cenię w kobiecie najbardziej i czego od niej oczekuję"!

PS

Post powstał z nudów i pod wpływem wydarzeń w moim życiu. Niech posłuży za wskazówkę do własnych przemyśleń.

pozdrawiam:)

Specjalista -

michal611
 Wysłana - 5 luty 2005 01:41      [zgłoszenie naruszenia]

niecche mi sie czytac bo juz spie ale z dlugosci tego tekstu i o ktorej zostal stworzony stwierdzam ze napewno masz racje!!! dobranoc%)

"walet" - real

ven0m89
 Wysłana - 5 luty 2005 08:05      [zgłoszenie naruszenia]

sog art pierwsza klasa

nupel
lachoniator
 Wysłana - 5 luty 2005 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

""Pierwsze wrażenie - jest ono ważne, u niektórych osobników, niekoniecznie tępych,""

autor uzywa fajnycg okreslen :D:D:D

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

2M4N
 Wysłana - 5 luty 2005 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

...niestety kobiety tego nie przeczytają, a jak już przeczytają to nie zrozumieją

SOG leci

...tylko pomarudzę i pójdę...

Znawca -

FH
 Wysłana - 5 luty 2005 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za sogi, postaram się je odbić. cieszę się, że wyrażacie apropatę na temat tego arta cieszę się też, że aż tyle osob zdobyło się najego przeczytanie. a zaskoczony też jestem bo myślałem, że mnie większość nakrzyczy

Specjalista -

Crue
 Wysłana - 5 luty 2005 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

No ciekawie napisane i sporo w tym racji
A co do tego czy kobiety tego nie zrozumieją? Hmm, pewnie skumają, ale odgryzą się, że to my jesteśmy zimni

Same shit, different day

NiMrOdEL
 Wysłana - 5 luty 2005 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

sog

A ja to wszystko rozumiem No. I przeczytałam
Eeeee, bo panuje takie stereotyp wg mnie, że facet to maszyna do rozsiewania swojego materiału genetycznego i takie tam.
Eeee tam, facet też człowiek, miłości i czułości potrzebuje, a to że jest jaki jest to sprawka matki natury i tyle, trzeba go akceptować. Kobieta musi mężczyzne zrozumieć i tyle I rzeczywiście to nieprawda że TYLKO wygląd sie liczy.

Ludzie, Portrety, Akty...- [http://www.insomnia.pl/temat169131_strona1/]
Kultura Japonii- [http://www.insomnia.pl/temat115860/]
Bałkany- [http://www.insomnia.pl/temat156081/]
Podwodna fotografia-[http://www.insomnia.pl/temat146415/]

vox
 Wysłana - 5 luty 2005 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

SOG
Zgadzam się w 99%

Znawca -

FH
 Wysłana - 5 luty 2005 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

nimrodel jestes o krok od zrozumionie mezczyzny! sog

Specjalista -

2M4N
 Wysłana - 5 luty 2005 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

eeetam, kobieta też człowiek, soga można dorzucić

...tylko pomarudzę i pójdę...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Czego normalny mężczyzna chce od kobiety!?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Warto przeczytać: Czyżby ciąża?:P | nowy stereotyp | Co byście zrobili w takiej sytuacji? | zwiazki a choroby weneryczne | On bardzo ! podoba mi się,,,nie wiem jednak jak to zacząć | Pytanko | Kobieta normalna | Problem z kobietą | POMOCY | jak sprawdzić czy on/ona mnie kocha? | Swoboda w związku | Czy zamieszkanie razem coś zmienia? | Zabawa w odbijanego | cos jest ze mna nie tak??? | strach... | pierwszy raz = katastrofa!!! | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | dieta na masę | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.