FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2274 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Czego spodziewacie sie dla siebie po przystąpieniu Polski do Unii  
Europejskiej ??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czego spodziewacie sie dla siebie po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej ???"   

MeFiStOs
 Wysłana - 31 lipiec 2002 15:25       

Przeniesiona przez wodór z działu 'Szatnia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

A więc chciałbym sie dowiedzieć co sądzicie na ten temat bo ja spodziewam sie po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej znalezienia sobie dobrze płatnej pracy, aby ludzie z sejmu nie doporowadzali do coraz gorszej sytuacji w naszym kraju.I przede wszystkim zmniejszenia wszelkiego rodzaju podatków np. VAT dzięki któremu płacimy prawie o 1/4 ceny więcej za każdy produkt nim objęty

Pozdrawiam MeFiStOs

UNO
 Wysłana - 31 lipiec 2002 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

NO JAK PRZYSTĄPIMY TO JAK ZDAM NA PRAWKO TO SE SAMOCHODA BĘDE CHCIAŁ.WIĘC NAJLEPIEJ ŻEBY NIE BYŁO ŻADNEGO CŁA.

Vanderlei
 Wysłana - 31 lipiec 2002 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

ciezko mi to sobie wyobrazic
w Polsce jest jeden wielki burdel

otwarcie granic to by bylo dla unii samobojstwo
wiec duzo wody uplynie w Wisle zanim wejdziemy

UNO
 Wysłana - 31 lipiec 2002 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

MI SIĘ NA RAZIE NIE ŚPIESZY.JESZCZE Z TRZY LATA POCZEKAM.

INSOMNIA
 Wysłana - 31 lipiec 2002 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

po wejściu do unii będzie i praca i samochód...

Vanderlei
 Wysłana - 31 lipiec 2002 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

hehe

dobry jest ten tekst na samym dole

INSOMNIA
 Wysłana - 31 lipiec 2002 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jestem za utrzymaniem ceł jesli to tylko mozliwe,zebyśmy nie sprzątali niemieckich śmietników samochodowych...

Pozdrawiam

UNO
 Wysłana - 31 lipiec 2002 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wole BMW umyć

Ss
 Wysłana - 31 lipiec 2002 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

Co takiego dostaniemy? Gówno dostaniemy

INSOMNIA
 Wysłana - 31 lipiec 2002 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

Nie będzie za wesoło.
Sytuacja będzie taka:
Polak pracownik ; Europejczyk właściciel , szef .
Polak, jedyny kapitał szare komórki; Europejczyk, kapitał to szare komórki oraz spora suma na koncie, a także w większosci przypadków jakieś przedsiębiorstwo, firma itd.

Chodzi mi o to ,że będziemy zwykłymi wyrobnikami.
Po prostu rządy krajów Unii europejskiej dbają o interesy swoich obywateli, a u to chyba my dbamy o interesy rządu.

KABANINI

INSOMNIA
 Wysłana - 31 lipiec 2002 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Nie tak do końca,pamiętajcie ze porównując edukacje naszą do zachodniej stoimy o wiele wyżej.UE celowo kaze nam "dostosować" swój program do ich.
Kto zdwał w tym roku mature wie jak śmieszna jest stara matura w porównaniu do nowej ..to tylko przykład.Polacy dobrze wykształceni mogą w przyszłości objąć wysokie stanowiska w unii,bo przewyższają wiedzą konkurencje z zachodu.Tak tak,to prawda,więc UE tez zależy na reformie edukacji u nas.

Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czego spodziewacie sie dla siebie po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej ???

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: podatek vat jednostka kulturalna | Złamanie nosa ile za to? | Czy musze przylatywac na sprawe ? | czy prawo do spadku może się przedawnić? | zgłoszenie reklamacyjne? | Czy pracodawca może zwolnić osobę która podpisała bilet do wojska? | Umowa o zlecenie | spowodowanie kolizji drogowej | Reklamacja, wymiana na nowy i problem. | Demolka | Podróbka | Właściciel/współwłaściciel samochodu - zniżki | OSP Ratownictwo wodne | Odszkodowanie - dziwna sytuacja | 50 tyś. w co?? | spisanie a studia | polsacie | druk 3d | testoviron bogactwo | sprężyna nad chujem | od walenia konia sprężyna | Antdrzej grucha | najlepszy tyton antdrzej | najlepszy tyton | dziadek i wnuczka | stek biedronka | WASZYM PREZYDENTEM | Torbiel zastounowa | Tabu | ksw 41 | podoba mi się chłopak | ukraińcy | botoks | Jakie prezenty otrzymaliscie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.