FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1877 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czekac czy olac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czekac czy olac?"   

CBrother
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 07:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

No wiec jakis czas temu,poznalemm fajna laske. Wszystko ladnie pieknie, tylko ze miala faceta. Zostalismy kumplami, ot tak na imprezke wyskoczyc potanczyc we dwoje,piwko jakies i gg. Po jakims czasie zaczalem sie w niej duzyc, wiec odpusilem i przestalemdzwonic i umawiac sie na imprezy. Wiadomo lepiej dla mnie. Ostatnio jakoś zadzwonila do mnie i zaprosila mie do siebie, bo cos opic mileismy. Okazalo sie ze mieszka dosc blisko odemnie, jakos tak mnie namowila ze poszedlem. Wypilismy butelke wina i zaczela mi wkrecac impreze, ze juz dlugo razem nietanczylismy itp. Zamowila taxi i kazala z soba jaechac. Na imprezie zauwazylem ze zaczyna sie zachowywac troszke inaczej w stosunku do mnie niz zazwyczaj. Jakos bardziej wyluzowna,zwiarzac sie zaczela no i taniec wspolny wygladal inazej niz zawsze. :D. No i wyladowalismy u niej w domu, a potem to jakos taksamo wyszlo ze skonczylismy w luzku. I najlepsze jest to ze jak wychodzilem to bylo oki, zero zazenowania itp. A teraz nieodbiera tel i wogole sie nieodzywa, dostalem tylko jednego smsa ze niema ochoty gadac. I terazco ja mam zrobic. Olac i czekac jak moze odezwie sie sama, czy tez za jakis czas sprobowac sie umowic i pogadac.

diablo_bi
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 08:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ja po takim czyms bym nie dzwonil i nie pisal esów. 2 dni odczekał i wtedy cos naskrobac w komorce. 2 opcja chciala Ciebe tylko do lozka a Ty pisząc, i dzwoniąc przestraszyles ją, ze zaraz chcesz cos wiecej.

Don't drive faster than your guardian angel can fly

gienek78
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 08:53      [zgłoszenie naruszenia]

Może jej się nie podobało ??

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

smokuBAN
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

Może po prostu wmówiła sobie, że wszystko przez alkohol. Ja juz znam takie myki najlpiej idz do niej osobiście, spytaj czy chce porozmawiać, ale nic od niej nie oczekuj. Niech sama zacznie mówić jak ci powie że nie chce z tobą rozmawiać to ją olej

Możecie zbanować mi konto, ale spamować mi nie zabronicie %-)

Methos
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdopodobnie zostałes wykorzystany - co tu duzo mówić!

Naiwniak jestes i tyle.

Może miała taką potrzebę, bo jej aktualny bojfrend coś tam zawinił (może ją zdradził) - a on sie odegrała twoim kosztem.

Znieczulila sie alkoholem i poszła z Tobą do łózka

Jak to mawia Johny Bravo -> "Zdarza się"

Oczywiscie mozesz sobie tez zacząć wkręcać ze to TY ja wykorzystałes i zostawiłes

Zmieniony przez - Methos w dniu 2008-04-16 08:58:11

Ekspert -

smokuBAN
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

Bo szlauch to szlauch a dama to dama

Możecie zbanować mi konto, ale spamować mi nie zabronicie %-)

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 09:17      [zgłoszenie naruszenia]

J/Menthos

Nie dzwon, nie pisz.
Jak będzie chciał, to się odezwie..
Jeśli tego nie zrobi to mała strata, gdyż po co Ci panna która daje dupy na lewo i prawo ..

.

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie jest w****iona na siebie, ze zdradzila swojego misia

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

PolijSter
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 09:52      [zgłoszenie naruszenia]

czlowieku, zalezy co chcesz od niej. sam widzisz jak sie po***anie zahowuje. qrwa to ma byc partnerka lub cos w tym stylu. ty jakos potrafiles sie odezwac, mimo wszystko. ona wielka dama nie potrafi. w glowie siano i lepiej tego nie tykac, bo raczej pisze "RACZEJ" po takiej sytuacji widac ze ma zawieszke.
ty natomiast jestes juz pewnei qrwa diabelkso zakochany i amrzysz o waszej wspolnej przyszlosci.
dobra rada: baw sie z nia. nie w******laj sie w zwiazek.
na luzie sie bawcie bzykajcie, zwierzajcie, calujcie traktujac ja lekko.
lepeij sie w niej tak nie rozczulaj bo jest naprawde po***ana i ma jakies po***ane wartosci ktorych jakos nie rozumiesz bo inaczej bys nie pisal nam posto :)
pozdrawiam i kozystaj z jej chorej psychy ile wlezie.

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

MR.MST
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Niektóre tak mają, szczególnie ,gdy ich facet mieszka dość daleko/z jakiegoś innego powodu nie widują się zbyt często.
Ale ogólnie to bagno. I najlepiej olać,bo nic dobrego z tego nie będzie raczej.
Ale nie ździw się tez, jak panna będzie dalej coś probować. Ciulowe to jest,ale niektóre tak mają.

Sweet69
 Wysłana - 16 kwiecień 2008 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

A teraz nieodbiera tel i wogole sie nieodzywa, dostalem tylko jednego smsa ze niema ochoty gadac. I terazco ja mam zrobic. Olac i czekac jak moze odezwie sie sama, czy tez za jakis czas sprobowac sie umowic i pogadac.

pinda
niektórzy marzą, by panienka dała tylka a potem się ulotniła i nie zawracała dupy. A ty jakieś rozkminy
zakochałeś się?
chcesz się spotykać z babą, która wali po rogach swojego chłopa?
po co?

włacz racjonalne myślenie

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czekac czy olac?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Ona czy ja ? | Doradzcie co mam dalej robić?:( | Jak postąpić? | jestem nieszczęsliwy chociaż ona jest | Być tą drugą? Czyli jak zniszczyć tą pierwszą :) | niedoceniona kochanka | "kocham cie" | Przyjaciolka mojej kobiety wykozystuje ich przyjazn jak jej to wytlumaczyc | zdrada czy nie ? wybaczyć czy nie? POMOCY | jak zdobyć ją ponownie | "Taki jestem" - a ona na to poleciala... | Zbiór tekstów w stylu "zostańmy przyjaciółmi" %-) | gadu -gadu | problem..... | Czy to ma jakiś sens? | Znajdz sobie lepszą - ocb? | produktywnosc kasjera | studenty sa happy | wyznania kobiet | Chętnie czytam czasopisma techniczne | jak długo sex | calivary | jak wyszukiwać przetargi | zagraniczne | co jemy | jezyk niemiecki | orgazm na antenie | wyzwanie piwne | sandra krm | pico | sowie | skurcze odbytu | bpd | nie mysleć | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.