FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10668 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czemu brzydule maja chlopakow a laski nie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czemu brzydule maja chlopakow a laski nie"   

_zwierzu_
 Wysłana - 29 maj 2008 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

ale jaki koles ktory ma swiadomosc ze nie wyglada az tak tragicznie bedzie z fest brzydka panienka skoro wie ze moglby miec lepsza. malo jest takich. znikoma ilosc. znacznie czesciej sie widzi pary jak z okladki: szczupli wysocy zadbani. a fe

:-> :-D

Salomo
 Wysłana - 29 maj 2008 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Takiej jednej podoba sie taki jeden ktory chodzi z wedlug niej brzydulą. Wszystko byloby ok ale sama jest brzydka wiec o co chozi?.
Baby som gópie i mają na***ane pod czachą toteż moze dlatego gosc zainteresuje sie taka z przetluszczonymi wlosami niz tepa **** widzaca w innej dziewczynie jedynie przetluszczone wlosy. Ciao. Kiedy te baby zmądrzeją?.

Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

PanMarcin
 Wysłana - 29 maj 2008 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Art. 200. kodeksu karnego
§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.

prosze bardzo kulmasq

Znawca -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 29 maj 2008 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

Przypuszczam ze dlatego, iz piekne i madre i srakie siakie i superowe, nie sa normalne, i wciaz szukaja potwierdzenia swojej wyjatkowosci. Nie mowiac juz o poswieceniu i innych waznych rzeczach.

Tak, mialem srednia i super sliczna madra dziewczyne...wiec przekroj, mam. A z super ladnymi nie mam zamiaru sie wiazac bo im nie ufam ot co

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

dajbana
 Wysłana - 29 maj 2008 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

stary nie wybieram brzydul:D a ten temat sie chyba tyczy tego ze kazda potwora znajdzieswego amatora.. nie obrazajac nikogo... pytanie sie mnie nie tyczy bo nie lubie pierogow raczej i najbardziej jaraja mnie brunetki za***iste brunetki wiec kompletnie ich nie rozumiem... ale powodem moga byc kompleksy i sie taki chlopaczyna wstydzi podbic do fajnej foki... albo nie znaja swojego potencjalu... macie 2 odp mozecie sobie wybrac

..::KOSMICZNI ROZPIERDALACZE..:: zakopany toporek poki co:P
"jeden wspolny cel,kolor czerwien i biel,honor, i duma..."

energiaaaa
 Wysłana - 29 maj 2008 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

jest bardzo wiele zależności dlaczego tak jest.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

Vetinari
 Wysłana - 29 maj 2008 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

E to chyba z laskami tez tak jest. Ja często obserwuję jak za***iaszcza dupeczka ( w sensie ładna zadbana, ładnie ubrana a nie potwór z tona mejkapu na twarzy) idzie za rękę z gościem który wygląda jakby w życiu lusterka nie widział.

energiaaaa
 Wysłana - 29 maj 2008 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

ale dlaczego tak jest ?
a może dobrali się charakterami czy co.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

PolijSter
 Wysłana - 29 maj 2008 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

jest tak, ze widzimy to czego szukamy :)

a inna sprawa to:, ze te brzydkie to calkiem niezle dupcie
przecierz akzdy znas marzy o ponetnej w dresie z wylewajacym sie tluszczem, wzroku wiesniary oraz smiechem yyyyy .... .

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

energiaaaa
 Wysłana - 29 maj 2008 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

zależy o jakim dresie mówisz.
[http://www.yourstyle.pl/galerie/kompletny-dres-fire-bird_290.jpg]
czy
[modest.com.pl/obrazy/tidrmira.jpg]

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czemu brzydule maja chlopakow a laski nie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Warto przeczytać: Jak to interpretować ? | pierwszy letni spampost singli %-) | PROBLEM | co zrobić żeby mnie rzuciła? | Kłamstwa | za bardzo przywiązuję się do kobiet | pomocy prosze!!!!!!!!!!!! | jak poderwac--- pomozcie | dziewczyny jak to jest??? | Kiedy pisać ? Co pisać , czyli utrzymywanie znajomości ... | idealny facet | Chce cos do mnie czuje?/ | Singelring - obrączka dla singla | myśleliście kiedyś że... | Czy moja laska coś kręci? Oceńcie | co dyskwalifikuje? | piotr | herbu3 | magdalena cielecka | audio book | emilia komarnicka | fellowes | mięśnie pc | niefachowy | fantomista | loda | jak zrobić loda | jak się robi loda | nie umie robić loda | dijow | sushi | jola | Balirjenka | ona ma chłopaka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.