FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2756 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czemu ja taki jestem? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czemu ja taki jestem?"   

Jagodek
 Wysłana - 14 sierpień 2008 20:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich, opiszę wam mój problem i proszę o rady. Mam 16 lat i ostatnio poznałem super dziewczynę w tym samym wieku.Spotykamy się tak praktycznie już tydzień. Z jej strony widzę bardzo wyraźne znaki miłosne, ale ja to wszystko trzymam z duzym dystansem. Nie mogę się jakoś przełamać, a wiem, że innego lepszego materiału na dziewczyne nie znajdę. Rozmawiałem z nią o tym już, ale ona mówi, żebym się nie przejmował, a ona będzie czekać aż się otworze. Lecz ja czuje, że jest ona w pewnym stopniu zawiedziona . Bardzo mi na niej zależy i niechcę jej stracić. Mieliśmy już parę bliskich sytuacji pod pocałunek, ale się speszyłem... . Sądze, że ten pierwszy pocałunek raczej powinien u mnie wszystko zmienić. Jeżeli również ktoś by mógł to by mi napisał jakieś łatwe sytuacje w których można się czule pocałować. A tak wogule z góry jestem bardzo spokojny i wrażliwy...Liczę na waszą pomoc

faramka
 Wysłana - 14 sierpień 2008 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko, to dopiero tydzień.
Daj sobie trochę czasu,
oswoisz się
Chociaż racja - pierwszy pocałunek to koniec nieśmiałości

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

Angel...
 Wysłana - 14 sierpień 2008 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Spokojnie, to tylko tydzien.
I nie idealizuj, nie zakladaj 'az do grobowej deski'

Tak wogole to bardzo dobrze ze nie jestes wielce zakochany juz po tygodniu

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2008-08-14 20:46:07

Ekspert -

Jagodek
 Wysłana - 14 sierpień 2008 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

Kurdee czemu dziewczyny, chociaż w tym samym wieku, a są dojrzalsze...? (tylko nie pochłoncie się odpowiedziami do tego tylko pytania, lecz do tego na górze też ^)

Angel...
 Wysłana - 14 sierpień 2008 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Bo jak jakis nieodpowiedzialny chlop nam zrobi dzieciaka, to musimy szybko wydoroslec, wiec robimy to 'na zas'

Ekspert -

faramka
 Wysłana - 14 sierpień 2008 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Angel

Jagodku, skoro zadajesz takie pytanie, to nie jesteś niedojrzały Tylko raczej nieśmiały...? Pamiętaj: nic na siłę
Powodzenia!

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

AnonimekK
 Wysłana - 14 sierpień 2008 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Nieodpowiedzialny chlop?
Jezeli dziewczyna ma dziecko (malolata jakas) to jakby nie patrzec jej wina..

Club music/Trance fan..
Nie lubi spodni "rurek" !! :O

Jagodek
 Wysłana - 14 sierpień 2008 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

Wiedziałem, że tak bedzie jak napisze jakieś nowe pytanie odpisywać na to na górze...

ATJ
 Wysłana - 14 sierpień 2008 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

wiem, że innego lepszego materiału na dziewczyne nie znajdę

Co to kurva za podejscie? Masz dopiero 16 lat nie dramatyzuj, jeszcze mase innych poznasz. To dopiero tydzien wiec wszystko sie jakos rozkreci, nei przejmuj sie ze jestes taki jaki jestes - wlasnie TO ja w tobie autorze pociaga

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 14 sierpień 2008 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Mam 16 lat i ostatnio poznałem super dziewczynę w tym samym wieku.

Nie mogę się jakoś przełamać, a wiem, że innego lepszego materiału na dziewczyne nie znajdę.

Rozmawiałem z nią o tym już, ale ona mówi, żebym się nie przejmował, a ona będzie czekać aż się otworze.

Pierw piszesz, że poznałeś super dziewczynę, a potem wiesz, że lepszego materiału nie znajdziesz i nie chcesz się przełamać. Pewnie jest to spowodowane młodym wiekiem i nie doświadczeniem w owych sprawach. Nie przejmuj się, poza tym jak sam piszesz jest ona wyrozumiała i czeka, aż się otworzysz. Masz czego chciałeś, a nie chcesz tego "przyjąć". Otwórz się, "dochodźcie" małymi kroczkami.

Lecz ja czuje, że jest ona w pewnym stopniu zawiedziona . Bardzo mi na niej zależy i niechcę jej stracić. Mieliśmy już parę bliskich sytuacji pod pocałunek, ale się speszyłem... .

Nie ma czego się peszyć, co będzie to będzie. Jesteście młodzi, idź na żywioł. Nie przejmuj się jak to będzie po prostu zróbcie to.

Sądze, że ten pierwszy pocałunek raczej powinien u mnie wszystko zmienić.

Za dużo nowel brazylijskich, że wszystko musi kończyć się cudownym pocałunkiem przy blasku księżyca z Carles Whisper w tle... Za bardzo wyimaginowałeś sobie to, wyidealizowałeś. Pomyśl sobie "to tylko pocałunek" just do it. Nie podchodź do tego, jakby miało to coś wielkiego zmienić, ale na pewno będzie to kolejny krok naprzód. A więc młody powodzenia, nie bądź dupa

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Angel...
 Wysłana - 14 sierpień 2008 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jakie obruszenie
To byl zart jak widac pod spodem jest ""

A jak juz wyraziles swoja opinie na ten temat, to nie 'jej wina' tylko 'ich wina' - sama se dzieciaka nie zrobila, a opinia ze zabezpieczenie to interes kobiety to ---->

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czemu ja taki jestem?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Psychologia Ewolucyjna | Zostawiła mnie :/ | Pieniadz | Dziewczyna ma przyjaciela chłopaka | Problem z dziewczyną | Chcę żeby wrócił... | Głupota? | Zbyt niedowartościowana... | A wy dziewczyny ? jak byście zrobiły ? | Problem z dziewczyną :) | Prosilbym o rade. | Mała porada | wybijcie mi ją z głowy. | Brak doświadczenia z kobietami. | Prosze o pomoc. | Kochanka | najlepszy film | film wszechczasów | wszechczasów | marzenia | rycie bani | vin diesel | oddychanie naprzemienne | marki koszul | animal | ps 3 | playstation | długość stosunku | żaba pokój | facebook to | _lauviah_ | chomikuj | podryw | uwodzenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.