FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5773 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czemu tak postąpiła??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czemu tak postąpiła???"   

Nokolas
 Wysłana - 31 sierpień 2005 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ona ma twardy charakteri i wątpie, że się odezwie. Jak rozmawiałem z nią i chciałem zeby do mnie wróciła to mówi ze tyle szans mi juz dawała i sie nie zmieniłem i ze chcrakteru nie da sie zmienić i ze szuka innego facta(chodzi o charakter i wogóle):(:(:(:(

czanymotyl
 Wysłana - 31 sierpień 2005 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

aaaaaaaaaaaaa to widze ze juz wojowałes no to my tutaj nie poradzimy, przykro mi, masz na co pracowałeś

życze powidzenia

%-)

Specjalista -

Ignatus
 Wysłana - 31 sierpień 2005 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

A ja wyjątkowo w tym przypadku nie pojade po dziewczynie bo nie widze tu jej winy.Po prostu finito.Game Over i już.A o miłości to Ci mówi żeby mniej bolało.To już koniec, pogódź sie i nie zadawaj naiwnych pytań.Przykro mi stary.

bebebe

Duralas
 Wysłana - 31 sierpień 2005 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

odstaw narkotyki i saa

Znawca -

M-F
 Wysłana - 31 sierpień 2005 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

jak miales tyle sily zeby sie wydzierac to miej tyle samo sily zeby teraz o nia walczyc i walcz

B-50
 Wysłana - 31 sierpień 2005 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

korde kolejny przypadek nie jestes pierwszy co raz czescie zaczynam wierzyc w ten cytat "kobiety sa jak beben , puste i do walenia " no coment

rafee
 Wysłana - 31 sierpień 2005 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

"To juz jest koniec, nie ma juz nic. Ona jest wolna, mozesz juz isc...."

Tak sie zastanawiam czy te regulki, ktore wypowiadaja panny to drukuja w jakiejs Pani domu albo innych Przyjaciolkach bo jak czytalem autora tematu to zupelnie jakbym swoja ex slyszal

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

karolinkaB
 Wysłana - 31 sierpień 2005 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

po co ma jej mowic ze sie zmieni skoro i tak tego nie zrobi (przeciez obiecywal jej to juz kilka razy!)ludzie sie nie zmieniaja z dnia na dzien

na miejscu tej dziewczyny zrobila bym tak samo i nie dala bym ci nastepnej szansy
jesli jestes taki nadpobudliwy to pewnego dnia mogloby dojsc do rekoczynow(wiem cos o tym)

B-50
 Wysłana - 31 sierpień 2005 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie zmienilem z dnia nadzien i panna jest w szoku heheh a co najlepsze to ja tez ;D;D;D

FunkyKoval
 Wysłana - 31 sierpień 2005 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

albo chce toba potrzasnac abys sie opamietal albo juz ma dosc i nic na to nieporadzisz

w koncu ile mozna sie meczyc z glupim nerwowym*****em ktory niepotrafi sie kontrolowac

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czemu tak postąpiła???

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9