FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5773 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czemu tak postąpiła??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czemu tak postąpiła???"   

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

bo to zła kobieta była..........

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam sie z duralem, sam przez to przeszedlem,*****owa sprawa, ale przynajmniej wiem ze juz wiecej do tego nie dojdzie, teraz zlewka od razu na drugi dzien po rozstaniu. Teraz zaluje ze sie plasczylem przed nia, jakby sie dalo to bym cofnal czas i inaczej zalatwil soprawe

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2005-09-01 15:08:55

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

esefde
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Nokolas , mam taka sama sytuacje (codo tego bycia nerwowym i zazdrosnym), coprawda moja dziewczyna ze mna nie zerwala ale***** wi czy nie zerwie
nie no, bez zartow - ja ja kocham i chyba dlatego taki jestem:-/

oraz sog dla autora

przez ocean ludzkich brudów przejść suchą nogą...

Nokolas
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ale u mnie tez jest troche inna sytuacja. Przed nią miałem inną laske i byłem z nią ponad rok, ale ****a jak sie puźniej dowiedziałem to leciała tylko na moją kase, wszędzie woziła dupe autem, drogie prezenty, wystawne kolacje w za***istych restauracjach, a ona zdradzała mnie na prawo i lewo. Potem z nią się rozstałem. Puźniej poznałem właśnie laske tą co teraz w niedziele ze mną zerwała, ale broniłem się przed uczuciem bo miałem jakiś nie smak po poprzednim związku. Wiem, ze ona chciała ze mną być, a ja sie przed tym broniłem i w koncu ona spytała czemu tak jest nawet mi zadała pytanie czy ja jestem innej orientacji seksualnej. Wtedy jej wszystko opowiedziałem i zrozumiała. Ale puźniej zaczołem z nią dużo czasu spędzac no i sie ****a zakochałem, ale jak porównywałem te zakochanie z ta poprzednią to tak jak bym tamtej nie kochał, czułem ze właśnie ona to jest kobieta z którą mógłbym spędzić reszte zycia. Zanim zaczołem z nią być to powiedziałem jej jaki jestem i wogóle o wszystkim opowidziałem i powiedziałem jej ze jeżeli coś jej we mnie nie pasuje to niech mi to powie odrazu i zostaniemy kolegami bo ja nie chce przechodzić drugiego rozstania.

Altek
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 15:47      [zgłoszenie naruszenia]

Widac baby sa chore :P A ta twoja ostatnia widocznie to jeszcze nie bylo to. Bo jesli sie kocha to sie akceptuje kogos takim jakim jest. A nie dzis go kocham bo tak, a jutro strzele mu focha i mam go gdzies. Baby to chyba jakis twor obcych z Marsa??!! :P

Nokolas
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Zobaczymy co bedzie po wieczornej rozmowie. Ja od niej nic nie chce bo tez niechce sie ponizac, ale chce ****a jasniejszego wyjsnienia czemu tak postapila.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

Altek, to my jestesmy z Marsa, a kobiety sa z Wenus Nokolas jakbym o sobie czytal, to samo, tez mialem dystans, potem sie zakochalem, opowiedzialem ze mam przejscia i ze niech mnie zostawi od razu jak cos jej we mnie nie pasuje, zakochalem sie znowu i mnie rzucila

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Duralas
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun ja tak rok chodzilem i pewnie jak by dzis sie zjawila przed drzwiami byl bym znowu zauroczony tak na mnie ona dziala tylko

A co autora postu wszystko sie zgadzam tak samo bylo u mnie i jak widac u innych..
nie chce zle wrozyc ale nic z tego nie bedzie ale informuj nas na bierzaco i nie wstydz sie jak sie poplaczesz czy bedziesz robil awantury chce zobaczyc czy bedzie tak jak ja mialem

Znawca -

Nokolas
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde juz sam nie wiem czy te wszystkie laski są takie same czy co. Skoro mówią ze kochają, a nagle im sie coś odmienia. ****a nie mamy 5, 10 czy 15 lat jesteśmy dorośli one tez więc niech same staną przed faktem czy chcą juz z kimś być na poważnie czy sobie jaja robią. Czasami mi się wydaje, że dzieci są bardziej inteligentne w wieku 10 lat niż laski w wieku 20 lat.

iwonus_s
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie zgadzam sie z tym co piszecie. dziewczyna i tak juz długo cierpiala, musiala wytrzymywac te jego wybuchy złosci, a on jej obiecywal ze sie zmienil a pozniej w hu** walil!! i dalej to samo robil!!

wiec nie dziwie sie tej dziewczynie, ze tak postapila, zrobila dobrze, on mial duzo szans i z zadnej nie skorzystal, to jego problem, a nie tej dziewczyny!!

aha i jeszcze jedno, co do balowania dziewczyny z kolezankami. A co niby ona ma teraz robic?? Siedziec w domu i plakac, bo on nie potrafil sie zmienic?? poszla z kolezankami bawic sie, zeby o tym wszystkim zapomniec i BARDZO DOBRZE ZROBIŁA !!!

..............

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czemu tak postąpiła???

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9