FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5772 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czemu tak postąpiła??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czemu tak postąpiła???"   

Duralas
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Btw na Twoim miejscu przyjrzalbym sie czy nie masz rogow
Klasyczny przypadek imo!

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

Dural czy ta twoja byla laska byla kiedys na forum ? a co do tej przed ktora ja sie plasczylem, to jeszcze do tego narobila mi smrodu wokol dupy ze niektorym ludziom sie wstydze w oczy spojrzec, a sama wy***ala do niemiec na stale.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Duralas
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun to nie ta.
To widze,ze ze swoja ex tez miales niezle mambo jumbo

Znawca -

Altek
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

Feministka !! :P A skad wiesz czemu tak wybuchal??? Moze czesc winy tewz lezy po jej stronie?? Niby go kocha a ma go gdzies tak ?? I swietnie sie bawi ?? Krotko mowiac nic do niego nie czula!! I kto tu wali w ch**a ??:P Jedna drugiej broni :P Wiadomo ludzie sie docieraja i do roznych ekscesow dochodzi, tlucza sie talerze itp, to chyba dobrze ze walil w sciane niz mialby ja uderzyc!

iwonus_s
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

feministka, to było do mnie?? hehe

nie wiem czy ona tez zawinila, byc moze.... ale tego nie wiemy, oprocz autora postu... mowila ze go kocha, a on mowil ze sie zmieni... kazda czlowiek ma swoja granice cierpliwosci...

tak jak juz pisalam, on dostal juz wiele szans i z zadnej nie skorzystal, to nie wierze ze teraz by sie zmienil, ona zapewne tym bardziej to niby dlaczego mialaby teraz znowu mu zaufac i uwierzyc??

a co jezeli ona dalaby mu jeszcze ta szanse, a on znowu by ja w hu** zrobil?? nie pomysleliscie, ze ona nie chce znowu przechodzic przez to samo??

a jezeli tak bardzo mu zalezy na jeszcze jednej szansie, to niech najpierw przemysli to bardzo skrupulatnie, czy jest naprawde w stanie zmienic sie dla niej.. . bo jak nie, to niech nawet nie probuje, bo skrzywdzi nie tylko ją ale i siebie.

..............

Znawca -

Nokolas
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie wrocilem z rozmowy z laska. Wszystko zostalo wyjasnione. Ae ona powiedziala ze musi sie jeszcze zastanowic, ale napewno odrazu ni wroci do mnie. Powiedziala ze np. da mi 1 miesciac szansy tak jak bysmy nie byli ze soba ale zobaczy jak sie bede zachowywal i wogole co z tego bedzie,

Astalav
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

miesiac czasu?? ciekawe jak zobaczy jak sie zachowujesz jak "niby"nie bedziecie razem.....a skad wiesz ze za miecha nie znajdzie sobie innego??Tylko mieisac cieprienia.Nie zgodziłbym sie na to raczej...aha i jak ona rozmowaiała z Toba?Było jej jakos smutno po tym co postanowiła czy jak

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

Nokolas
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zrozumiales mnie. Chodzi o to ze przez miesiac bedzie sie ze mna spotykac jak dawniej i zobaczy czy sie zmienilem czy nie. A jesli chodzi o spotkanie jak ona sie zachowala to widac ze miala skruche bo nawet zly puscila...

Altek
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Baby to dobre aktoreczki :P Nie no zartuje :P

FunkyKoval
 Wysłana - 1 wrzesień 2005 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

"Rozmawiałem jeszcze z ciocią na ten temat(jest psychologiem)"

biedna dzidzia z ciocia rozmawiała

a z ksiedzem też ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia