FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24777 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Czerwone oczy, łzawienie, ropienie, pieczenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czerwone oczy, łzawienie, ropienie, pieczenie"   

vitoss
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 11:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

W poniedziałek się przeziębiłem, w środę jeszcze zaczęły mi łzawić oczy. Później łzawiły mocniej i zaczęły ropieć. Mam całe czerwone oczy. Robiłem okłady z rumianku, choć niewiele pomagało, więc skoczyłem dzisiaj do apteki i magister dała mi jakieś krople. Mówiła, że to pewnie zapalenie spojówek. Jak dotykam dolnej powieki w jednym oku, to mnie lekko boli. Podobnie jest, kiedy się pochylę - też czuję jakiś lekki ból w dole oka.

Czy siedzenie przed ekranem ma na to jakiś wpływ? Jeszcze poza kroplami da się jakoś kurować? Można normalnie przy tym funkcjonować - treningi, praca, etc.? Może to być powiązane z tym przeziębieniem (nie przeszło mi do końca)?

Jak nie przejdzie do poniedziałku, to lece do specjalisty.

Impossible is nothing!

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 11:52      [zgłoszenie naruszenia]

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Angel...
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ekran komputera to duzy wysilek dla oczu, takze moim zdaniem, powinienes dac im troche odpoczac od tej rozywki.

Znawca -

LukRecJa
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

czasami takie reakcje w obrębie oczu powoduje zapalenie zatok...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Znawca -

_Idusia_
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie siedź tyle przy kompie. Najlepiej odpoczywaj. Proponuje też okłady z ciepłych torebek z herbatą

Są ślady ptasich lotów w niebie
I nic więcej;
Coś było, coś odeszło,
Pozostało coś.

butt3rfly
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

tak, siedzenie przed monitorem niewatpiliwie ma wpływ
rumianek +krople ok

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Moon_BAN
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

kup LACRIMAL, tańszy odpowiednik sztucznych łez, polecam, dobre są.
/pzdr

Zmieniony przez - Moon_BAN w dniu 2008-04-12 21:45:17

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"

Doll Posse
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

vitoss: Tak może to mieć związek z przeziębieniem. Obecnie panuje wirus, sama miałam to dokładnie w zeszłym tygodniu: oczy bolą, są czerwone i ropieją, w dodatku objawy przeziębienia. Także czym prędzej do lekarza!!!

I know we could live tomorrow
But I don't think we should wait!

Angel...
 Wysłana - 12 kwiecień 2008 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

Lacrimal to chyba raczej na suchosc oczu, nie jestem pewna czy pomoze na te dolegliwosci

Znawca -

Moon_BAN
 Wysłana - 13 kwiecień 2008 09:09       [zgłoszenie naruszenia]

na te właśnie dolegliwości

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czerwone oczy, łzawienie, ropienie, pieczenie

Warto przeczytać: zapalenie spojówki | Uporczywe swędzenie pleców. | Zielona sprawa | drgawki | Problem ze śluzem.... | Badanie kału | Owsiki | Dziwne objawy... Ktoś ma pomysł? | PUCHAR DONA 30.07.10 | stosowane znieczulenia u chirurga | znamiona | Paracetamol + alko | Nie chcę napletka | silownia po chorobie | dobre ciśnienie? | Suche gardło - nieświeży oddech | tv w internecie | Hakelbery | laski wwa | ????????? ????? | | duA a warszawianka | nieśmiała | akt oskarA enia wniesiony przez prokuratora | klaudia | klaudie | skręcony nadgarstek | pozycjoner | materac | wydzielina z penisa | imprezowiaczka | analizy kasownicka | funkcjonowanie motywu walki dobra ze zA,em | pamiA"Ttniki z wakacji | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.