FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2053 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czuła i namiętna 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czuła i namiętna"   

Agresja
 Wysłana - 5 maj 2005 13:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy dziewczyna może być zarazem bardzo czula, uczuciowa i lubiąca kochać sie ? Przeważnie jest tak, ze te co bardzo lubią "dawać dupy" nie mają zawiele uczuć i nie liczą sie dla nich takie wartości jak miłość, wierność itd. Co o tym myślicie ?

rafee
 Wysłana - 5 maj 2005 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Moze. Uwazam nawet, ze dziewczyny ktore maja wieksza ochote na seks dluzej pozostaja w zwiazkach niz te ktore boli ciagle glowa

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Agresja
 Wysłana - 5 maj 2005 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

No nie wiem ,jeżeli dziewczyna ma ciągle ochote na seks jest duże prawdopodobieństwo że jak cie zabraknie w jakiejś chwili walnie cie w rogi

michal611
 Wysłana - 5 maj 2005 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

"Czy dziewczyna może być zarazem bardzo czula, uczuciowa i lubiąca kochać sie?"
pewnie ze moze tylko musisz jej robic dobrze i wtedy bedziesz wszystko si.

"walet" - real

Publius
 Wysłana - 5 maj 2005 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko zalezy... sa dziewczyny dobre i zle... zalezy na jaka trafisz. mysle, ze nie jest tak trudno rozpoznac to, czego mozna sie po pannie spodziewac. jak sie zsumuje jej zachowanie, znajomych, srodowisko w jakim sie obraca, to jak sie wyslawia, o czym rozmawia z Toba i ze znajomymi i wiele innych czynnikow, to mozna duzo przewidziec. oczywiscie nie wszystko, ale bardzo wiele...

typ dziewczyny, o ktorym wspomniales istnieje, ale czasami trudno na niego trafic i tyle... swiat jest pelen dziewczyn. a ile Ty znasz? ile znamy my wszyscy razem wzieci? nawet jak to razem zbierzemy to nei mozemy stwierdzic jednoznacznie, ze takie dziewczyny sa, a takich nie ma... i tu jest problem

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->
Moje wypowiedzi stanowią moją indywidualną ocenę sytuacji na rynku, etc.

TEKRON
 Wysłana - 5 maj 2005 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

normalnie temat o mojej ex

Z Krwia Plynie Sila...A Z Sila Szacunek..

Helevorn
 Wysłana - 5 maj 2005 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Czy dziewczyna może być zarazem bardzo czula, uczuciowa i lubiąca kochać sie ? Przeważnie jest tak, ze te co bardzo lubią "dawać dupy" nie mają zawiele uczuć i nie liczą sie dla nich takie wartości jak miłość, wierność itd. Co o tym myślicie ?

A czy dziewczyna, ktora "daje dupy" zalezy tak naprawde na czerpaniu przyjemnosci z seksu? Wedlug mnie nie - co innego seks ze stalym partnerem a co innego z przypadkowa spotkana osoba (o ile dla facetow to nie jest wielki problem bo zawsze sobie poradza, ale kobieta uprawiajac seks z przypadkowym mezczyzna ma nizsze szanse zeby osiagnac satysfakcje...).

Jest taka teza, iz w lozku najczesciej zachowujemy sie na odwrot niz w rzeczywistosci (oczywiscie nie zawsze sie to sprawdza). Dlatego czesto niesmiala w normalnym zyciu dziewczyna w zyciu moze sie przemienic w prawdziwego demona

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

matyldaprj
 Wysłana - 5 maj 2005 17:47       [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko zależy od faceta z jakim się jest.Jak masz przy sobie gościa którylubi wyłącznie kochać się i nic więcej,to nawet gdy jest boski,olewasz.A gdy facet jest uczuciowy to i kobieta się otwiera.Te dwie rzeczy wzajemnie naprawdę łączą się,a nie wykluczają.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czuła i namiętna