FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 37011 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czułe punkty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czułe punkty"   

czanymotyl
 Wysłana - 25 listopad 2005 19:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zabija troszke tematy, które się ostatnio pojawiają. Przegladajać internet trafiłem na ciekawy artykuł, jak sami zauważycie pasuje on tutaj idealnie

jest to dodatek do tego [http://www.insomnia.pl/temat183329/] artu

Czułe punkty

Chociaż w zasadzie jesteśmy wzrokowcami, można uprawiać seks z zawiązanymi oczami, można kochać się milcząc, można kochać się nie czując zapachów. Ale z pewnością dotyk to podstawa udanego seksu.

Co prawda w związku z powszechnym panowaniem "nowych technologii" pojawiła się kategoria seksu "on-line" i "przez SMS-y". Ale są to raczej żałosne namiastki przeżyć w "realu".

Co to znaczy dotykać?

Można delikatnie muskać ciało partnera, można je podrapać - masować, ugniatać, łaskotać. Można to robić ręką - palcami, całą dłonią, wnętrzem lub pięściami. Ale dotykać to znaczy także lizać, ssać, muskać rzęsami, ocierać się piersiami i pośladkami i po eskimosku nosami. Jeśli twój partner nie wie o tym wszystkim, to pokaż mu, jak to się robi! Parafrazując: zrób drugiemu, co tobie miłe. To nieprawda, że mężczyźni mają tylko jedną strefę erogenną i są nią genitalia. Po prostu nigdy nie spróbowałaś znaleźć innych. Czy pamiętacie "Męża fryzjerki" - większość i mężczyzn, i kobiet uwielbia, gdy dotyka się ich włosów - masowanie głowy, przesuwanie palcami po kosmykach jest przyjemne i lekko podniecające. No cóż, każdy lubi być głaskany. Z fizjologicznego punktu widzenia to zrozumiałe - taki rodzaj dotyku powoduje uwalnianie się endorfin - hormonu przyjemności. Gruczoły płciowe pobudza masowanie płatków uszu - możesz je całować, lizać, ssać, chwytać zębami. Z wkładaniem języka do ucha zaczekaj jednak, gdyż ten rodzaj pieszczoty jest zbyt podniecający - szczególnie dla mężczyzn. Możesz nie zdążyć ze zbadaniem reszty męskiego ciała.

Usta - tu wydawałoby się, że wiemy wszystko. My, wytrawne kochanki rozdział o całowaniu mamy przerobiony wyjątkowo dokładnie. Spróbujcie namówić partnera, by oddał się ufnie waszym wargom, by biernie pozwolił się Wam całować. Poliżcie jego wargi miękkim, rozluźnionym językiem, złapcie je - delikatnie - zębami. Spróbujcie obrysować kształt jego ust, sprawdźcie, jak są miękkie.

Całowanie i lizanie skóry pod żuchwą i wokół jabłka Adama jest silnym bodźcem podniecającym. Przekonaj się, jak silna jest to strefa erogenna. Uważaj, bo skóra szyi jest dość delikatna i mocno ukrwiona - łatwo na niej zostawić ślad tzw. malinkę. Wschodnie nauki miłosne zwracają uwagę na masowanie karku - szczególnie siódmego kręgu szyjnego. Nie chciałabym nikogo straszyć, ale zaleca się dokładnie 72 ruchy zgodnie z ruchem wskazówek zegara i 72 w przeciwnym kierunku. Zwykły "zachodni" kochanek może jednak w tym czasie zasnąć albo się znudzić.

Męskie piersi to nie to samo, co najmniejsze nawet kobiece i nie ma wątpliwości, że dotykanie ich nie jest aż tak przyjemne dla dotykającego. Ale dla dotykanego owszem. Masuj je delikatnie całymi dłońmi, palcami, rozcieraj lekko, dotknij wargami i językiem. Powinny stać się twarde i sterczące jak rodzynki. Kobiety zapominają, że sutki mężczyzny są co najmniej tak samo wrażliwe jak ich własne.

Stąd już niedaleko do pępka, który najlepiej pieścić językiem i tu znowu kłaniają się Chińczycy z 72 ruchami w lewo i w prawo. No cóż, nie wiem, co powiedzieć, bo choć sama doceniam bogactwo wschodnich technik, to niestety nie mam cierpliwości, by w takim momencie policzyć do 72. Ale może którejś z Was się uda i odkryje coś niezwykłego.

Męska pupa - można by o niej godzinami rozprawiać, a jednak zazwyczaj pozostaje niedopieszczona. Przewróć partnera na brzuch, połóż na niej dłonie i lekko je zaciśnij, dociskając jeden pośladek do drugiego - poczuj, jakie to przyjemne. Możesz ją delikatnie ugryźć.

Stopy i dłonie zostaw sobie na deser - masaż stóp może być niesłychanie zmysłowym doświadczeniem. Niektórzy mężczyźni szczególnie lubią, gdy kobieta ssie, liże czy całuje ich palce. Ssanie dużego palca u nogi może doprowadzić nawet do orgazmu. I niech to będzie jedyne "lizanie stóp", na jakie może liczyć twój partner. Podobnie wrażliwe są wnętrza dłoni, zewnętrzna krawędź i skóra między palcami. Ssanie palców, a szczególnie kciuka w języku pieszczot symbolizuje seks oralny. Gdy już rozpoznacie wszystkie nowe strefy erogenne i "uaktywnicie" je, możecie się skupić na miejscach największej wrażliwości - o ile oczywiście Wasz partner nie zasnął, gdy Ty 72 okrążałaś językiem jego pępek...

Marta Sobolska [www.zdrowie.onet.pl]

%-)

Specjalista -

Errol
 Wysłana - 25 listopad 2005 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

O jak miło SOG

MES QUE UN CLUB :D

Znawca -

evelunka
 Wysłana - 25 listopad 2005 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

dotykanie niektórych miejsc jest naprawdę przyjemneoczywiście, jeśli partner nie ma tam łaskotek

"[...]rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością."K.I.Gałczyński

czanymotyl
 Wysłana - 25 listopad 2005 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

Errol miałem juz to dawno przyszykowane, ale nie miałem wystarczająco info, a Twoj post był idealnym wstępem

%-)

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 25 listopad 2005 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki Motyl, to jest moja odpowiedź na pytanie w poście Errola

Ale cicho sza Może ktoś się tam uzewnętrzni, a Kobietom to się przyda.

Ekspert -

Raptor10
 Wysłana - 25 listopad 2005 23:30       [zgłoszenie naruszenia]

a ja kiedys taki ładny artykuł o tej tematyce umiescielm na insomni :p normalnie wart był podwieszenia ale co tam :p skromny jestem nie lubie sie chwalić

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czułe punkty