FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 23548 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czułe słówka do dziewczyny 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Czułe słówka do dziewczyny"   

Wojtec1987
 Wysłana - 19 maj 2010 01:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,wiem że podobne tematy były, ale mój jest w troszkę innym kontekście,pytanie jest skierowane do pań i panów...
Nie pytam o czułe słówka typu misiaczku,kotku,skarbie,czy ślicznotko,tylko nazwijmy to zdaniami które się mówi bardzo rzadko i zostają u niej w pamięci,podam przykład który użyłem jak dotychczas raz:
Jesteś jak perła której nikt jak dotąd nie widział.
lub:
Jesteś piękniejsza niż perła wyłowiona z dna oceanu.
Rozumiecie? Proszę o ciekawe propozycje których używacie, lub usłyszeliście

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 19 maj 2010 01:44      [zgłoszenie naruszenia]

jestes piekniejsza od wolowiny wycietej swiezo ze żywego istnienia.

moja milosc do ciebie jest jak kaloryfer.

kupie ci mopa zebys miala cos od swojego chlopa.

dwanaście tysięcy zmunifikowanych zmanierowanych zebr to malo przy ewenemencie twojej urody.

a tak serio ??

to myslisz ze werbalnymi poetyckimi *******ami cos zdzialasz ? kobieta potrzebuje twojego dzialania i opieki, a wierszyki *******niki to nie jest to co moze ja chwycic za serce i przytrzymac przy tobie.

raz powiedzialem (w sumie dalszej znajomej) ze jest zjawiskowo piękna na co zaragowala zdumieniem ze nikt jej tego nie mowi(dziewczyna byla atrakcyjna) ale nie wiem czy to za duzo wódki czy uprzejmosc z jej strony

Zmieniony przez - gokacy w dniu 2010-05-19 01:50:06

Piłsudczyk.

Specjalista -

Wojtec1987
 Wysłana - 19 maj 2010 01:50      [zgłoszenie naruszenia]

Hmmm nie chodzi mi o wierszyki ani o wyrywanie lasek na to,poprostu są czasem takie sytuacje że można powiedzieć coś co nie oznacza kocham Cie a jest lepsze niż kotku i tym podobne...

Zmieniony przez - Wojtec1987 w dniu 2010-05-19 01:54:26

arch1ebald
 Wysłana - 19 maj 2010 01:56      [zgłoszenie naruszenia]

tutaj nic takiego nie znajdziesz - tutaj same zimne skurviele, najmilsza rzecz jaka sa w stanie powiedziec kobiecie to "dobrze gale o******lasz, ale zostaw to juz i idz do garow"

"ZNAM PARU CO NAZWAŁOBY SNOBA SKURVVYSYNEM, A SAMI NON-STOP ZAPJERDOL, ZMARSZCZENI JAK RODZYNEK."

Ekspert -

FastDiesel
 Wysłana - 19 maj 2010 01:57      [zgłoszenie naruszenia]

Takie epitety powstają raczej spontanicznie

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

Ekspert -

Wojtec1987
 Wysłana - 19 maj 2010 02:01      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma to jak spontan hehe ale czasem mam chęć coś takiego powiedzieć do mojej dziewczyny bo ona to bardzo lubi, a już że się tak wyraże skończyły mi się pomysły, bo jesteśmy już razem ponad 2 lata...z tad pytanko o to...
Dużo jest tematów o słodkich słowkach, a o tym nic://

arch1ebald
 Wysłana - 19 maj 2010 02:04      [zgłoszenie naruszenia]

bo jesteśmy już razem ponad 2 lata...

oho skoro jestescie juz tyle czasu razem (rok w twoim nicku jest zapewne tez nieprzypadkowy), a ty szukasz takich tekstow to znaczy tylko jedno - zwiazek wam powoli zamiera i szukasz jakichs rozwiazan, zeby wrocic to co bylo kiedys. wiec od razu powiemy ci - nie, nie warto na sile

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2010-05-19 02:05:43

"ZNAM PARU CO NAZWAŁOBY SNOBA SKURVVYSYNEM, A SAMI NON-STOP ZAPJERDOL, ZMARSZCZENI JAK RODZYNEK."

Ekspert -

Wojtec1987
 Wysłana - 19 maj 2010 02:08      [zgłoszenie naruszenia]

Nie o to chodzi,układa nam się (odpukać) dobrze,poza małymi kłutniami,poprostu ona to lubi i nie chce aby sobie pomyslała że może o tym zapomniałem...

fredens
 Wysłana - 19 maj 2010 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

kłótniami
jak mogłeś zapomnieć skoro nawet nie wiesz co masz mówić

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)
[http://www.facebook.com/felgadesign]
[http://www.insomnia.pl/Polerwoanie%2C_prostowanie%2C_renowacja_felg-t667212.html]

Ekspert -

Angel...
 Wysłana - 19 maj 2010 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

czerstwe te teksty

Ekspert -

rRnR
 Wysłana - 19 maj 2010 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

slucham cie jak zgaszonego radia.

jestes tak beznadziejny, ze niedlugo zostaniesz pedalem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Czułe słówka do dziewczyny

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: LEPSZY LIST NIŻ INTERNET | miłość nie jest ślepa... | Jaka wasza opinia | Milosc w kiblu :P | Nieprymitywne filmy o milosci | jak to wytlumaczyc rodzicom zeby dali mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!! | Brak zaufania | rozstanie | O głupich numerach wycinanych eksom | rozstanie cdn. | Wyjazd na studia | zakochał sie w mojej dziewczynie | Wielki problem | Jak mam dalej żyć gdy nadal kocham...i chce być z nim | jak poderwać? | ja, on i jego dziewczyna | dobre rady | wuwuzela | klubie | ojciec jeździ na ryby | btg | sewioło | mercilon | mier | dziurawe opony | achoris | randkowy | flex 2000r | magazyn flex | rape lay | 147 | bonzo | rise against | golenie dupy | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.