FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5361 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czujemy coś do siebie wzajemnie ale Ona niechce związku! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czujemy coś do siebie wzajemnie ale Ona niechce związku!"   

zet007
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, jestem nowy na tym forum ale mam nadzieje ze bede mogl liczyc na wasza pomoc.

Zauważyłem dziewczyne w szkole jakies 2 lata temu, ona zreszta na mnie tez zwrocila uwage.
Nie rozmawialismy ze soba, obydwoje sie wstydzilismy. W koncu postanowilem, ze ja przejme inicjatywe i zaczelem do niej pisac. Nie powiem, ufamy sobie, bardzo duzo rozmawiamy.
Czujemy coś do siebie wzajemnie, lecz jest jeden problem.

Dziewczyna jest po 4 letnim zwiazku, i nie bardzo chce wchodzic w kolejne zwiazki narazie, boi sie ze bedzie tak jak z tamtym zwiazkiem.

Potrafie to uszanowac tyle ze poprostu ona jest nieszczesliwa, ja wlasciwie tez, nie potrafie jej jakos przekonac do tego aby porzucila to wszystko ze starego zwiazku, ktory jakby nie patrzec byl calkowicie nie udany, i spalila za soba wszystkie mosty- aby żyła dalej pelnia zycia.

Macie jakies pomysly czy sugestie na temat tego problemu?

Naprawde niewiem co mam robic, wrecz kontakt sie pogarsza, bo ona niechce poglebiac sie w zauroczeniu mną a ja w niej.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - zet007 w dniu 2009-11-03 16:29:39

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma to jak poznawać się przez internet chodząc do tej samej szkoły

zet007
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

czy napisalem ze poznalem sie z nia przez internet? Napisalem do niej sms-a. Pozniej dzwonilem i zaczelismy sie spotykac.

EDIT: zreszta niemial mnie kto z nia zapoznac w szkole, mialem podejsc i powiedziec "czesc, jestem ten i ten, chcesz miec nowego kolege?"

Zmieniony przez - zet007 w dniu 2009-11-03 16:33:29

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

tak, miałeś podejść i powiedzieć "cześć, jestem ten i ten, zauważyłem cie na przerwie i byłbym na siebie zły, gdybym nie spróbował podejść i cie poznać. Masz może czas po lekcjach? Poszlibyśmy na huśtawki"

zasada numer jeden:
prawdziwy facet zdobywa numer telefonu do laski bezpośrednio, a nie przez kolegę kolegi koleżanki...

i potem się dziwisz, że jedyne na co możesz liczyć to przyjaźń, a ona nie chce związku z kimś, kto nie kręci jej JAKO FACET

zet007
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

boszzz.. ONA WOGÓLE NIECHCE ZWIĄZKU czy Ty umiesz czytać?

Ja akurat nie podszedlbym i tak nie zrobil. Ciesze sie jak zaczelem przyjazn z nia, i nie oczekuje tutaj, zadnych komentarzy na temat tego jak zaczelem, ale chce pomocy jak skonczyc przyjazn a zaczac cos wiecej, namowic ją do przychylnosci w stosunku do zwiazkow

Zmieniony przez - zet007 w dniu 2009-11-03 16:46:35

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Zbi%C3%B3r_tekst%C3%B3w_w_stylu_zosta%C5%84my_przyjaci%C3%B3%C5%82mi_%25_-t604839.html]

jak laska mówi, ze nie chce zwiazku to znaczy, że nie chce związku Z TOBĄ!

w tym odcinku nie porvchasz

zet007
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

ona niechce zwiazku z nikim wiem co mowie, i niemam zamiaru rozpisywac sie na ten temat. Nie mowila tez nic o tym ze zostaniemy przyjaciolmi czy tak ktoregos z kolei z szeregu postu ktory mi przeslalas. Poprostu przyjazn sie czuje.

Nieznasz dziewczyny wiec niewiesz co sobie mysli.

Prosze, aby ktos wreszcie mi odpowiedzial na temat, jak ją przekonac do zwiazkow?

ps. xif, dzieki za Twoje uwagi, ale jednak to nie są posty na temat; )

Zmieniony przez - zet007 w dniu 2009-11-03 16:50:27

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

no nic, wkręcaj się dalej w niewiadomoco, a za 2 miesiące zacznie ci się zwierzać z facetów, z którymi się spotyka...

chciałem tylko dobrze poradzić, bo gdybyś był dla niej pociagającym i interesującym facetem, to by już dawno o byłym zapomniała.

zet007
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

po 4 letnim zwiazku nie da sie tak latwo zapomniec; )

Ja z nia rozmawiam otwarcie na rozne tematy, i mi nie wciska kitow. Po tym jak powiedziala ze sama niewie czy chce zwiazkow (nie zaprzeczyla, ale sie zawahala) zalamala sie bo mysli ze ja totalnie zrezygnuje z tego wszystkiego.

Ja jednak niemam takiego zamiaru.

(rozmowa na ten temat miala miejsce wczoraj)

INSOMNIA
 Wysłana - 3 listopad 2009 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

po tym co piszesz stawiam, że max jesteście oboje w 1-2 klasie LO, więc macie max te 17 lat - gdzie tu miejsce na 4-letni poważny związek?

posłuchaj sie ludzi, którzy są troszke bardziej doświadczeni - kobieta nigdy ci wprost nie powie, że nie chce z tobą być, zawsze będzie kręcić itp, żebyś nie zerwał kontaktu.

ot taka kobieca psychika, nic z tym nie zrobisz

zet007
 Wysłana - 3 listopad 2009 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

4 technikum :) Mów że jestem tępy jak na ten wiek itd. Mi osobiście zależy na opini najblizszych.

Niechce Cie poraz enty przekonywac ze jednak to nie prawda z tym wykrecaniem sie kobiet, uwierz mi ja tez jestem dosc doswiadczona osoba, tylko poprostu ta sytuacja mnie troche przerosla :)

No mam nadzieje ze inne "bardziej doswiadczone" osoby (ode mnie) mi jeszcze pomoga:)

Zmieniony przez - zet007 w dniu 2009-11-03 17:04:01

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czujemy coś do siebie wzajemnie ale Ona niechce związku!

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | pułapce przyjaciela | dziewczyna kolegi | trening bez nog | viverna | cela | słodki skur | -anne21- | anne21 | pakol | anne21 | alicja czerwiec | tatuarze | przesyłka | zimny | zimny siel | piękno krajobrazu | piękno krajobrazu praca maturalna | za granico | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.