FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6050 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy Ona coś do mnie czuje? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy Ona coś do mnie czuje?"   

piotrek_pl
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 21:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Zakochałem się w pewnej dziewczynie. Ona mówi, że jej się podobam ale nie chce być z żadnym facetem bo ciągle myśli o byłym. Była z nim kilka lat ale niecały rok temu zerwali ze sobą bo on ją wyzywał itd. Mówi, że kiedyś go bardzo kochała ale teraz to sama nie wie jednak nie potrafi o nim zapomniec. Ciagle powtarza, ze nie wie czy kiedykolwiek bedzie potrafila byc z jakims facetem. Przez dwa pierwsze miesiące naszej znajomości rzeczywiście myślałem że jej sie podobam. Potrafilismy rozmawiac niemal do rana, czesto do mnie pisala na gg, spedzilismy kilka milych wieczorow. Puszczala do mnie strzalki co 2h. Jednak juz od kilku miesiecy jest znacznie gorzej. Rozmawiamy ze soba 2-3 razy w tygodniu, strzalki puszcza raz na dzien lub dwa i w ogole wydaje mi sie ze jej nie zalezy. Ale jak widziała mnie zadowolonego po imprezie to sie pytala czy poznalem jakas dziewczyne i czy jeszcze cos do niej czuje. Sam juz nie wiem czy jej na mnie zalezy czy nie. Co ja mam zrobic? Jeszcze niedawno myslalem ze skoro ona nie chce z nikim byc to nie moge robic nic na sile ale teraz juz mam tego dosc. Boje sie ze tak jak teraz jest tak zostanie na zawsze, a ja nie chce byc tylko jej dobrym kolega. Wiem ze jak z nia powaznie porozmawiam i jej powiem ze ja juz nie moge wytrzymac to powie mi ze ona nie potrafi byc z zadnym facetem i nie wie czy kiedykolwiek bedzie potrafila. Jednak to ona pierwsza do mnie zagadala (poprosila mojego kumpla o numer gg do mnie), kiedys wziela sobie moje zdjecie i powiedziala mi o tym na nastepny dzien (ja tego nie zauwazylem). Co mam zrobic? Chce z nia porozmawiac i powiedziec ze ja juz nie moge wytrzymac i nie chce sie tak meczyc, jednak wiem ze to nic nie da. Ale czy takie czekanie jak teraz jest lepszym wyjsciem? Juz ok. 4 miesiecy jestesmy 'prawie' zwyklymi znajomymi i boje sie ze tak juz zostanie dlatego chce cos zrobic. Prosze poradzcie cos bo dla mnie kazde wyjscie jest zle.

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

1. 15 lat to maks Wam daje
2. Dziewczynka bawi się Tobą
3. Znajdź sobie inny obiekt westchnień bo ten nie jest dla Ciebie
4. Skąd mamy wiedzieć czy ona coś do Ciebie czuje / takie pytania [www.bravo.pl] [www.wróżka.hop-hop.pl]

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

TheMask
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

Poszukaj innej laski.

Ta jest kolejna z typu - "nie wiem czego chce, ale zawsze możemy zostać przyjaciółmi". Nie warto marnowac na nie czasu - uderzaj do starszych, a tą sie nie przejmuj. Jak zapomni o poprzednim fagasie i zateskni za Toba, to nie omieszka Ci dac znac i bedziesz mogl to wykorzystać.

Powiedzmy wszyscy ' TAK ' legalizacji marihuany !

krytykant
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

czekaj odpale kryształową kulę....

warming......
please wait......
warming.....

enter PIN
********* OK
PIN correct

loading future.....
transfering video.....

I must say that your future is fantastic. You will have your own house with two beautiful, big dogs, your wife will be preety and you will have two beautiful daughters. But you must be careful, because your daugter want to have all your money, cause you will be rich. You will die on 24 of December 2098.

That's all
Now give SOG, and send 1000 $ to my account

LUX VERITATIS
80981274091284308208019248210984210840

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

St. Alin
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

Maciej_TBS DZIEKI ZA LINK DO BRAVO - zawsze o tym marzylem. S G

In the memory, you will find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up

labtec
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja jestem za tym, zebys dal sobie spokoj... olejesz, to sama wroci

a w sprawie uczuc do idz do harrego z tybetu albo innego pirowskiego, my nie wrozki

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

welder
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

po raz kolejny-czy ona ma w sobie cos czego inne nie maja? piwo jej z piersi leci

krytykant---> Ty to jestes

Fana
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

A ja powiem tak: zes***** po prostu, bo nie dzialales. Gdybys ja naprawde zainteresowal, to szybko zapomnialaby o bylym, a Ty siedzialbys jej w glowie.
A poza tym jak Maciek i Krytykant.

Specjalista -

ewusia
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma co sobie nerwow psuc i emocjonowac sie. Daj sobie z nia spokoj, a zobaczysz ze jej zabraknie Twojego zainteresowania i sama sie bedzie pchala :) Ale zapewne bawi sie Toba i nie chce stracic adoratora

Chaczyk
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 23:18     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

evernever
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

drogie dzieci czemu o jednej rzeczy zapominacie, a mianowicie ze rozum mówi jedno a serce drugie. panna moze mysli ze z bylym juz napewno nie bedzie ale on w jej sercu ciagle jest ...

Szukam pracy w UK / Irlandi...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy Ona coś do mnie czuje?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7