FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10899 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy facet potrafi wybaczyć zdradę??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy facet potrafi wybaczyć zdradę???"   

crazy20
 Wysłana - 8 marzec 2006 10:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ludziska czy facet potrafi wybaczać??? Zdarzyła mi sie raz niepotrzebna wogóle sytuacja! Oki zdradziłam swojego faceta małym buziakiem! Ale do cholery czy trzeba to wypominać przez 2 lata naszego związku??? Mam wrażenie że on mi wogóle nie wybaczył, choć mówi inaczej! No weź i zrozum facetów. Poza tym ten feralny dzień był na początku naszego związku!!! Minęło już tyle czasu, a on ciągle jest cholernie zazdrosny (chorobliwie).
Panowie i co wy na to???

Batman..
 Wysłana - 8 marzec 2006 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

Szcerze to nawet taka zdrada boli i to dłuuuugo, musisz mu jakos udowodnić i pogadaj z nim... ja bym pewnie odpuścil po takim czasie choć jak bym przyłapał swoja partnerke koleżka by miał problemy ze szczęką do końca życia.

Specjalista -

PL4Y3R
 Wysłana - 8 marzec 2006 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

Moze... ale nie kazdy potrafi... trzeba bylo tego nie robic bo takie cos to szok?! dla 2 osoby... niedziwne ze sie o to przypieprza pewnie mysli ze jak przestanie to znowu to zrobisz... albo cos gorszego musisz z nim powaznie o tym pogadac zeby ci zaufal?!

juz widze jak wygladal ten maly buziak ...

;)

Rhoff-kA
 Wysłana - 8 marzec 2006 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

NIe przejmuj się .. Musisz koniecznie porozmawiać z facetem.. Ja miałam kiedyś podobną sytuację: mianowicie, kiedy poszłam do pracy poznałam nowych ludzi..po godzinach kiedy się spotykałam z moim facetem to opowiadałam mu jak w robocie co się mniej więcej działo ( nic szczególnego) jak się dowiedział, że tam jest większość facetów, którzy tylko rozwalają związki to zaniepokoił się i stał zazdrosny .. też mi to wypominał, bolało ..teraz żałuję i staram się nie dawać mojemu Kochanemu powodów do zazdrości BO po co??!!

Kocham Cię Skarbie :*

gienek78
 Wysłana - 8 marzec 2006 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

Widocznie jazdy sobie jeszcze kręci na ten temat. Boi się pewnie, że zowu coś wywiniesz.
Moja rada taka:
Weź go zaproś do nastrojowej knajpy. Popijcie troche, tak żeby się przyjemnie zrobiło i pogadaj z nim na ten temat (alkohol pomaga w rozmowie na trudne tematy).
Prawdopodobnie nie powiedziałaś mu wszystkiego a on boi lub wstydzi się zapytać (ewentualnie duma mu nie pozwala) i z tego powodu mu coś na wątrobie siedzi. Jak uczciwie i szczerze tego nie przegadacie to według mnie będzie z nim gorzej.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

crazy20
 Wysłana - 8 marzec 2006 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

no tak tylko, że ja z nim na ten temat już rozmawiałam wiele razy!!!

crazy20
 Wysłana - 8 marzec 2006 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

I tak już jest lepiej niż kiedyś było:)

VLAD.IV
 Wysłana - 8 marzec 2006 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

złapał Cie na tym czy sama sie przyznałaś?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 8 marzec 2006 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sadze, ze sobie szuka na sile problemu bo ma za dobrze. Skoro nie pomagaja zapewnienia i grzeczne rozmowy to moze wez go porzadnie o******l, ze to sie staje meczace bo jak mozna mowic o udanym zwiazku skoro on ciagle podejrzewa i nie moze wybaczyc jednego calusa wieki temu.

Musisz byc stanowcza i przekonywujaca. Jak postawisz to w takim swietle i on zobaczy, ze faktycznie cierpisz z tego powodu, ze ci to wypomina to w koncu przestanie (chyba)

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 8 marzec 2006 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

żadne rozmowy nie mają sensu... koleś należy do takich mędzących typków, który na łożu śmierci będzie truł dupe, że sie z kimś tam cmoknęłaś...
W sumie to najlepiej jak rafee napisał objedź go i powiedz, ze odejdziesz, skoro tak strasznie nie moze przeżyć tego faktu sprzed 2 lat...

A tak wogole to dziwny temat - przeciez to faceci zdradzaja bo faceci to świnie..

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2006-03-08 11:18:51

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Hadouken
 Wysłana - 8 marzec 2006 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

J/W. Koles IMHO szuka dziury w du.pie. Mozesz powiedziec, ze zdradzic to ty go dopiero mozesz

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy facet potrafi wybaczyć zdradę???

Strony: 1 2 3 4 5 6 7