FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1612 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czy jest nadzieja? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy jest nadzieja?"   

Ghost88
 Wysłana - 4 lipiec 2009 15:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich,
mam pewien dylemat i chciałbym aby jakaś osoba trzecie rzuciła na niego okiem.Otóż z jakiś rok temu poznałem dziewczynę. Szybko zaczęliśmy się dobrze dogadywać miło spędzaliśmy czas itd. Traktowałem ja jak naprawdę fajną kumpelę i nie chciałem nic więcej bo wiedziałem że ma chłopaka zresztą sam umawiałem się z kimś innym. Później jednak mi nie wyszło.U niej też było nieciekawie bo chłopak zaczął jej robić sceny że spędza ze mną za dużo czasu odrzuca go itp. Cóż gdy się o tym dowiedziałem trochę głupio mi się zrobiło ale coraz częściej też zaczynałem myśleć że czuje do niej coś więcej...na początku żartowaliśmy na ten temat co by było gdybyśmy byli razem ale w pewnym momencie na serio powiedziała że nie wyobraża sobie mnie jako swojego chłopaka bo nić do mnie nie czuje itp.Było minęło czas płynął dalej aż jakiś miesiąc temu zerwała z chłopakiem (była z nim 3 lata a ich związek upadł przez to że ona za często się ze mną spotykała). Wcześniej jednak wiedziała że się w niej bujam i to już tak na serio bo było to że tak powiem widać. Byłem przy niej pocieszałem, on często pisał do niej na gg z pretensjami że chce wrócić ale jednocześnie ja obarczał za zerwanie. Wtedy często mówiła mi że 'czuje jak przy mnie żyje' a jak się roztajemy to jakoś tak znowu ją łapie smutek po swoim byłym. Jakiś czas temu znowu zaproponowałem jej że możemy być razem bo związki sa najlepsze na przyjaźni (co ona często podkreślała)jednak znowu spotkało się to z jej odrzuceniem. Mówiła że nic do mnie nie czuje ale zależy jej na mnie jako na przyjacielu i chociaż wiedziała co do niej czuje już wcześniej to jednak miała nadzieje że dalej ją będę traktował jak kumpele tylko. Później jeszcze wspominała że dobrze się ze mną czuje i rozmawia ale to za mało na związek że już mnie dobrze poznała i nie jestem dla niej itp. Moje pytanie jest następujące. Czy da radę ją w sobie jakoś rozkochać i czy jest to możliwe po tym co mi powiedziała bo przecież wyznałem jej już swoje uczucia... czy da rade żeby kiedyś zmieniła zdanie co do mnie?

White_Rose
 Wysłana - 4 lipiec 2009 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co piszesz, to ja bym nie liczyła, ze ona poczuje do Ciebie cos wiecej niz przyjaźń-sama jasno daje Ci to zrozumienia.

Optymizm to wiara, która prowadzi do osiągnięć :D

Znawca -

Gimmie
 Wysłana - 4 lipiec 2009 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

Nie miej nadziei, mówi nie, to nie. Poświęciła dla ciebie związek, a nie chce być z tobą. Przyjaciel do grobowej deski ;) Im dłużej będziesz z nią przebywał tym bardziej będziesz cierpiał. Pozdro.

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 4 lipiec 2009 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

postawiła sprawe jasno i chwała jej za szczerosc.

oczywiscie odpowiedz brzmi - nie!

.

Ekspert -

mich4s
 Wysłana - 4 lipiec 2009 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jak reszta, ale ja bym na Twoim miejscu uciekał z tego bagna jak najszybciej, bo zostaniesz zakochanym przyjacielem a ją zaraz znowu kto inny będzie rvchać.

Zresztą miałem bardzo podobną sytuacje, i ciesze się że wkońcu mi się udało to olać.

Ekspert -

Ghost88
 Wysłana - 4 lipiec 2009 16:53      [zgłoszenie naruszenia]

Mich4s łatwo mówić ale jestem z nią w jednej grupie na studiach więc widzę ją praktycznie przez pół dnia:( poza tym teraz się od niej będzie trudno więc fakt bagno może być....

przemiana
 Wysłana - 4 lipiec 2009 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

skarbie jesteś jej przyjaciółką a ona jest hetero więc nie chodzi z laskami.

p.s. witaj po tej lepszej stronie życia

Bóg jest 1.
Słowo wypowiedziane w Światłości=1,(1)

Hlorek
 Wysłana - 4 lipiec 2009 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

przemiana sog, rov***alo mnie to

predzej czy pozniej bedzie po tej Twojej przyjazni, w sumie mam troche podobnie, tylko ze ja sie nie zakochalem, bron Boze Osoba z która sie przyjaznie jesty dla mnie duzo wartosciowniejsza jako przyjaciel niz jezeli mialby byc moja dziewczyna zwiazek i przyjazn bardzo sie roznia, teraz barzdiej cenie przyjazn, przynajmniej chodze codziennie usmiechniety, chodz tydzien temu zerwala ze mna dvpa, uwazalem ja za milosc mojego zycia, bylismy razem dwa lata, ale coz, czlowiek tez moze sie pomylic...

komu jebnąć headshota? xD

grun1410
 Wysłana - 4 lipiec 2009 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

jedyna nadzieja to znajdź sobie szybko inną laskę.

nephilim
Mi$
 Wysłana - 4 lipiec 2009 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

przemiana: zgruzowałaś mnie :D Idealne podsumowanie.
Ad topic: źle to widzę - aczkolwiek jesteś dla Niej bardzo ważny.

A może zrób to na zimno ? Spij na imprezie, sam zachowaj w miarę kontrolę, potem do łóżeczka... A potem na spokojnie , bez ukrywania że to się nie zdarzyło i na SS...

Może ktoś podliczył ile razy temat pułapki przyjaciela się przewinął tutaj ?

Zmieniony przez - nephilim w dniu 2009-07-04 19:49:52

Jesteśmy władcami słów niewypowiedzianych... I niewolnikami tych które padły.

Znawca -

Joasia_060
 Wysłana - 4 lipiec 2009 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

przemiana
laska dała Ci do zrozumienia ,że nie masz u niej szans więc szukaj innej ..powodzenia

tak blisko jesteś tu .. a ja tak bardzo za daleko

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy jest nadzieja?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Urodziny | Absurdy | Jak wzbudzić zazdrość? | Spampost singli vol. 39 by PanMarcin | Potrzebuje obiektywnego punktu widzenia.... | Pierwsze spotkanie - do zaopiniowania przez szanowne grono insomnii | KOBIECE OŚWIADCZYNY | jestem zazdrosny, obilem ryj koledze | Jazda na dwa fronty. | dziewczyna z przeszłością | udowodnic | Poważny kryzys | jak rozkochać w sobie faceta ?! mężczyźni pomocy ! | Kobiety etc...a raczej ich brak | pomoc w ważnej sprawie :) | czy coś ze mną nie tak?? | acodin | JPalikot | alizee | zdjęcia alizee | masaże etrotyczne | tabletka | na sen | jabole | omega | kredyt studencki | drukarka | drukowanie | preejakuat | preejakulacyjny | pafiel | przemijanie bibliografia | potęga podświadomości | reavan | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.