FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4588 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Czy jesteś uwodziecielem??? (quiz z Interii) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy jesteś uwodziecielem??? (quiz z Interii)"   

mleqs
mleko
 Wysłana - 17 październik 2007 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

Vidal hehe

(<>)...ZAGŁĘBIE'NI...(<>)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of"

Znawca -

Grezegor
 Wysłana - 17 październik 2007 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

0
Nie jesteś typem uwodziciela i zupełnie Ci nie zależy na tym, by się nim stać. Nawet gdy czujesz, że w pewnych sytuacjach przydałyby Ci się te umiejętności, nie decydujesz się na wypróbowanie zachowań uwodzicielskich, gdyż czujesz, że jest to w jakimś sensie nieuczciwe wobec kobiet. Uważasz, że są one czułe na pochlebstwa, komplementy i w pewnych okolicznościach są gotowe na wiele, jeśli mężczyzna będzie o to zabiegał uwodząc je i czarując. Nie chcesz prowadzić takiej gry. Wolisz, by to, co dzieje się między Tobą a kobietą było szczere i prawdziwe. Poza tym nie potrzebujesz tego, by wszystkie kobiety patrzyły na Ciebie z zachwytem i traktowały Cię jako potencjalnego partnera. Twoje zachowania w stosunku do różnych kobiet z Twojego otoczenia nie są jednorodne. Jeżeli współpracujesz z jakąś kobietą, traktujesz ją jako koleżankę z pracy i skupiasz się raczej na wspólnie wykonywanym zadaniu, chociaż oczywiście dostrzegasz jej walory. Dopiero, kiedy zapałasz do niej uczuciem, zaczynasz się zachowywać wobec niej nieco inaczej, ale niekoniecznie uwodzicielsko. Raczej będziesz ją obchodził z daleka, dopóki nie dostrzeżesz wyraźnego sygnału świadczącego o jej zainteresowaniu Twoją osobą. To zachęca Cię do wyjścia z propozycją spotkania się sam na sam, ale i tak z komplementami poczekasz do chwili, kiedy lepiej się poznacie. Jeśli masz mówić kobiecie coś przyjemnego, wolisz powiedzieć to wtedy, kiedy będziesz miał pewność, że tak naprawdę o niej myślisz i czujesz do niej coś więcej niż tylko sympatię. Twoja powściągliwość w słowach i w okazywaniu uczuć może czasem być trudna dla Twojej partnerki. Pewnie chciałaby, żebyś o nią bardziej zabiegał i okazywał jej, że jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jeśli uważasz, że rzeczywiście tak jest, spróbuj to zrobić. Nic nie stracisz, a wiele możesz zyskać.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 17 październik 2007 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Liczba uzyskanych przez Ciebie punktów: 48

Ale pytania trochę dziwne

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 17 październik 2007 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

dla sprawdzenia zrobilam go tez uzywajac na zmiane dwoch pierwszych odpowiedzi i wynik wyszedl taki jak wasz wiec...no wiadomo

Czyli czyj dokładnie, bo póki co każdy ma inny.

PS do Bytomia nie mam daleko

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2007-10-17 15:24:10

Ekspert -

gastxxx
ole !
 Wysłana - 17 październik 2007 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

Liczba uzyskanych przez Ciebie punktów: 36
Bardzo lubisz występować w roli uwodziciela. Autentyczną przyjemność sprawia Ci obserwowanie reakcji kobiet na Twoje zachowania. Lubisz, gdy się rumienią, zaczynają poprawiać fryzurę, mimochodem zerkać do lustra i widać po nich, że pięknieją na skutek Twoich słów i gestów. To zachęca Cię do śmielszych kroków w ich kierunku. Właściwie nie masz żadnych problemów ze znalezieniem partnerki, ale nie zawsze jest to osoba, która spełnia Twoje oczekiwania. W takiej sytuacji próbujesz delikatnie się wycofać w taki sposób, by nie ranić jej uczuć. Nie zawsze to się jednak udaje i możesz wielokrotnie spotkać się z wyrzutami, że swoim zachowaniem zbyt wiele obiecywałeś, a nie dotrzymałeś słowa. Jest to dla Ciebie trudne do przyjęcia, gdyż zdecydowanie wolisz, gdy kobiety się Tobą zachwycają, podziwiają Cię i zabiegają o Twoje względy. Można przypuszczać, że gdzieś w głębi duszy jesteś nieśmiały wobec kobiet, a niekiedy nawet obawiasz się ich, że mogłyby ograniczyć Twoją osobistą wolność. Poprzez uwodzenie zyskujesz poczucie kontroli i władzy nad kobietami. W takiej sytuacji Ty dyktujesz reguły gry. Czasem jednak tracisz czujność i zdarzyć się może, że kobieta zaczyna ustalać warunki, na jakich ma się opiera Wasz związek. Twoje uwodzicielskie zachowania przestają na niej robić już takie wrażenie jak na początku i zaczyna się coraz bardziej stanowczo domagać dowodów Twojego głębszego zaangażowania. Jest to dla Ciebie kłopotliwa sytuacja, jeśli oczywiście masz do czynienia nie z tą kobietą, którą sobie wymarzyłeś. Wtedy odczuwając dotkliwie nastawanie na Twoją osobistą wolność, znikasz na długo, choć czasem dręczą Cię wyrzuty sumienia, bo nie lubisz w tak nieelegancki sposób załatwiać spraw osobistych. Żeby nie doszło do takich komplikacji, musiałbyś czasem zrezygnować z uwodzenia, by nie rozbudzać niepotrzebnie nadziei u kobiet, które tak naprawdę Cię nie interesują jako ewentualne partnerki życiowe.

nie mam problemów ze znalezieniem partnerki?? juz widac ze test do dupy bo odpowiadałem zgodnie z prawdą a dziewczyny juz 9 miechów nie mam

Zmieniony przez - gastxxx w dniu 2007-10-17 15:26:06

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Znawca -

Gosia_p
 Wysłana - 17 październik 2007 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

wynik 49 mialam
ale ten sam opis jest

PS do Bytomia nie mam daleko
no widze wlasnie

Znawca -

PanMarcin
 Wysłana - 17 październik 2007 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

wyszlo 26 ale to i tak za duzo

Znawca -

Redx
 Wysłana - 17 październik 2007 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

32

Znawca -

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 17 październik 2007 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Liczba uzyskanych przez Ciebie punktów: 42 Bardzo lubisz występować w roli uwodziciela. Autentyczną przyjemność sprawia Ci obserwowanie reakcji kobiet na Twoje zachowania. Lubisz, gdy się rumienią, zaczynają poprawiać fryzurę, mimochodem zerkać do lustra i widać po nich, że pięknieją na skutek Twoich słów i gestów. To zachęca Cię do śmielszych kroków w ich kierunku. Właściwie nie masz żadnych problemów ze znalezieniem partnerki, ale nie zawsze jest to osoba, która spełnia Twoje oczekiwania. W takiej sytuacji próbujesz delikatnie się wycofać w taki sposób, by nie ranić jej uczuć. Nie zawsze to się jednak udaje i możesz wielokrotnie spotkać się z wyrzutami, że swoim zachowaniem zbyt wiele obiecywałeś, a nie dotrzymałeś słowa. Jest to dla Ciebie trudne do przyjęcia, gdyż zdecydowanie wolisz, gdy kobiety się Tobą zachwycają, podziwiają Cię i zabiegają o Twoje względy. Można przypuszczać, że gdzieś w głębi duszy jesteś nieśmiały wobec kobiet, a niekiedy nawet obawiasz się ich, że mogłyby ograniczyć Twoją osobistą wolność. Poprzez uwodzenie zyskujesz poczucie kontroli i władzy nad kobietami. W takiej sytuacji Ty dyktujesz reguły gry. Czasem jednak tracisz czujność i zdarzyć się może, że kobieta zaczyna ustalać warunki, na jakich ma się opiera Wasz związek. Twoje uwodzicielskie zachowania przestają na niej robić już takie wrażenie jak na początku i zaczyna się coraz bardziej stanowczo domagać dowodów Twojego głębszego zaangażowania. Jest to dla Ciebie kłopotliwa sytuacja, jeśli oczywiście masz do czynienia nie z tą kobietą, którą sobie wymarzyłeś. Wtedy odczuwając dotkliwie nastawanie na Twoją osobistą wolność, znikasz na długo, choć czasem dręczą Cię wyrzuty sumienia, bo nie lubisz w tak nieelegancki sposób załatwiać spraw osobistych. Żeby nie doszło do takich komplikacji, musiałbyś czasem zrezygnować z uwodzenia, by nie rozbudzać niepotrzebnie nadziei u kobiet, które tak naprawdę Cię nie interesują jako ewentualne partnerki życiowe.

co to wszyscy maja ten sam tekst

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2007-10-17 16:38:11

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Corvis
 Wysłana - 17 październik 2007 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Grezegor, nie wierzę że 0 miałeś

wygląda na to że miałem najwiecej punktów, chciałem tylko powiedzieć że ja nie jestem uwodzicielem, ja poprostu kocham kobiety

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy jesteś uwodziecielem??? (quiz z Interii)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7