Bardzo lubisz występować w roli uwodziciela. Autentyczną przyjemność sprawia Ci obserwowanie reakcji kobiet na Twoje zachowania. Lubisz, gdy się rumienią, zaczynają poprawiać fryzurę, mimochodem zerkać do lustra i widać po nich, że pięknieją na skutek Twoich słów i gestów. To zachęca Cię do śmielszych kroków w ich kierunku. Właściwie nie masz żadnych problemów ze znalezieniem partnerki, ale nie zawsze jest to osoba, która spełnia Twoje oczekiwania. W takiej sytuacji próbujesz delikatnie się wycofać w taki sposób, by nie ranić jej uczuć. Nie zawsze to się jednak udaje i możesz wielokrotnie spotkać się z wyrzutami, że swoim zachowaniem zbyt wiele obiecywałeś, a nie dotrzymałeś słowa. Jest to dla Ciebie trudne do przyjęcia, gdyż zdecydowanie wolisz, gdy kobiety się Tobą zachwycają, podziwiają Cię i zabiegają o Twoje względy. Można przypuszczać, że gdzieś w głębi duszy jesteś nieśmiały wobec kobiet, a niekiedy nawet obawiasz się ich, że mogłyby ograniczyć Twoją osobistą wolność. Poprzez uwodzenie zyskujesz poczucie kontroli i władzy nad kobietami. W takiej sytuacji Ty dyktujesz reguły gry. Czasem jednak tracisz czujność i zdarzyć się może, że kobieta zaczyna ustalać warunki, na jakich ma się opiera Wasz związek. Twoje uwodzicielskie zachowania przestają na niej robić już takie wrażenie jak na początku i zaczyna się coraz bardziej stanowczo domagać dowodów Twojego głębszego zaangażowania. Jest to dla Ciebie kłopotliwa sytuacja, jeśli oczywiście masz do czynienia nie z tą kobietą, którą sobie wymarzyłeś. Wtedy odczuwając dotkliwie nastawanie na Twoją osobistą wolność, znikasz na długo, choć czasem dręczą Cię wyrzuty sumienia, bo nie lubisz w tak nieelegancki sposób załatwiać spraw osobistych. Żeby nie doszło do takich komplikacji, musiałbyś czasem zrezygnować z uwodzenia, by nie rozbudzać niepotrzebnie nadziei u kobiet, które tak naprawdę Cię nie interesują jako ewentualne partnerki życiowe
_______________________________
Kręcioła
Czy jesteś uwodzicielem?Liczba uzyskanych przez Ciebie punktów: 0
Nie jesteś typem uwodziciela i zupełnie Ci nie zależy na tym, by się nim stać. Nawet gdy czujesz, że w pewnych sytuacjach przydałyby Ci się te umiejętności, nie decydujesz się na wypróbowanie zachowań uwodzicielskich, gdyż czujesz, że jest to w jakimś sensie nieuczciwe wobec kobiet. Uważasz, że są one czułe na pochlebstwa, komplementy i w pewnych okolicznościach są gotowe na wiele, jeśli mężczyzna będzie o to zabiegał uwodząc je i czarując. Nie chcesz prowadzić takiej gry. Wolisz, by to, co dzieje się między Tobą a kobietą było szczere i prawdziwe. Poza tym nie potrzebujesz tego, by wszystkie kobiety patrzyły na Ciebie z zachwytem i traktowały Cię jako potencjalnego partnera. Twoje zachowania w stosunku do różnych kobiet z Twojego otoczenia nie są jednorodne. Jeżeli współpracujesz z jakąś kobietą, traktujesz ją jako koleżankę z pracy i skupiasz się raczej na wspólnie wykonywanym zadaniu, chociaż oczywiście dostrzegasz jej walory. Dopiero, kiedy zapałasz do niej uczuciem, zaczynasz się zachowywać wobec niej nieco inaczej, ale niekoniecznie uwodzicielsko. Raczej będziesz ją obchodził z daleka, dopóki nie dostrzeżesz wyraźnego sygnału świadczącego o jej zainteresowaniu Twoją osobą. To zachęca Cię do wyjścia z propozycją spotkania się sam na sam, ale i tak z komplementami poczekasz do chwili, kiedy lepiej się poznacie. Jeśli masz mówić kobiecie coś przyjemnego, wolisz powiedzieć to wtedy, kiedy będziesz miał pewność, że tak naprawdę o niej myślisz i czujesz do niej coś więcej niż tylko sympatię. Twoja powściągliwość w słowach i w okazywaniu uczuć może czasem być trudna dla Twojej partnerki. Pewnie chciałaby, żebyś o nią bardziej zabiegał i okazywał jej, że jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jeśli uważasz, że rzeczywiście tak jest, spróbuj to zrobić. Nic nie stracisz, a wiele możesz zyskać.
Kurva.
_______________________________
Egoista to ktoś, kto myśli tylko o sobie, a nie o mnie.
Liczba uzyskanych przez Ciebie punktów: 55 Jesteś stuprocentowym uwodzicielem. Nie przejdziesz spokojnie obok kobiety (w miarę atrakcyjnej oczywiście) by jej nie musnąć znaczącym spojrzeniem, nie powiedzieć komplementu. Robisz to tak odruchowo, że potem może Cię dziwić, że jakaś kobieta, co do której wydaje Ci się, że pierwszy raz ją widzisz, w rozmowie z Tobą nawiązuje do Waszego chwilowego kontaktu i sprawia wrażenie, jakby wiązała z Tobą pewne nadzieje. Jeśli jesteś przekonany, że jest ona gotowa na bliższy kontakt bez żadnych zobowiązań, wykorzystujesz tę okazję. Natomiast jeśli podejrzewasz, że kobieta pragnie Cię "usidlić" - omijasz ją z daleka. Bardzo sobie cenisz osobistą wolność i bronisz się przed nawiązaniem głębszego kontaktu emocjonalnego z jakąś jedną kobietą. Często zmieniasz partnerki, a zdarza Ci się też, że jednocześnie pozostajesz w przelotnych związkach z kilkoma kobietami. To niebezpieczna gra. Twoje partnerki nigdy nie są Ciebie pewne, zdarza się, że zarzucają Cię pretensjami, czy robią sceny zazdrości. Nie jest to miłe i gdy zaczynają się wymówki, zazwyczaj znikasz na długo z pola widzenia. Jednak zdarza Ci się też spotkać takie kobiety, które kochają Cię za Twoje drobne kłamstewka, czy skłonności do przesady w dawanych komplementach, co jeszcze bardziej zachęca Cię do ich uwodzenia. Swoje zdolności uwodzicielskie wykorzystujesz przy różnych okazjach - na przykład podczas załatwiania różnych spraw urzędowych. Licznymi komplementami zaskakujesz, ale też sprawiasz przyjemność zapracowanym kobietom, ślęczącym nad stosem papierzysk i możesz liczyć na szybsze załatwienie jakiejś ważnej dla Ciebie sprawy. Twoich uwodzicielskich zachowań nie można jednostronnie określić jako wyrachowaną grę służącą zdobyciu jak największej ilości wielbicielek i poprawie samooceny. Jeśli podoba Ci się jakaś kobieta, jest to autentyczny zachwyt, ale niestety szybko mija, chociaż można na to też tak popatrzeć, że jest to pożyteczne, gdyż dzięki swojej zmienności zainteresowań zapewniasz większej ilości kobiet przeżycie miłych i niezapomnianych chwil.
Możemy wszyscy wiedziec co i jak, ale żaden test nie sprawdzi niczyjej pewności siebie i śmiałości.
Godne Interii.
Nienawidzę takiej materializacji wszystkich uczuć. Uwodzenie stało się towarem rynkowym i niedługo wprowadzą podatek.
_______________________________
"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących
Przeciez te testy sa fajne:D.
Na interii pewnie maja nowego praktykanta i kazali mu zrobic jakis test.
Nie wiedzial bidny co pocza,c wiec wpisal w google "uwodzenie" i zmontowal jakis tekst.
Potem dostal opierdziel za to, ze nawet odpowiedzi nie pomieszal tak zeby wypelnianie tego bylo zabawniejsze.
Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-10-21 09:09:25
_______________________________
Egoista to ktoś, kto myśli tylko o sobie, a nie o mnie.
Jesteś stuprocentowym uwodzicielem. Nie przejdziesz spokojnie obok kobiety (w miarę atrakcyjnej oczywiście) by jej nie musnąć znaczącym spojrzeniem, nie powiedzieć komplementu. Robisz to tak odruchowo, że potem może Cię dziwić, że jakaś kobieta, co do której wydaje Ci się, że pierwszy raz ją widzisz, w rozmowie z Tobą nawiązuje do Waszego chwilowego kontaktu i sprawia wrażenie, jakby wiązała z Tobą pewne nadzieje..... blabla bla :D
_______________________________
<>> When Is No More Room In Hell The Dead Will Walk The Earth <<>
JESTEM JAK STARY POLONEZ - BEZ SSANIA NIE RUSZE :D