FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3557 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy jestem normalny? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy jestem normalny?"   

thornman
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć. Mam 23 lata i problem. Miałem w swoim zyciu kilka dziewczym , ale nigdy nei byłem w związku. Teraz poznałem dziewczynę, która bardzo mi sie podoba. Jest miła, madra i mnei rozumie. Chciałebym z nia być ... ale boje się. Boje sie utracić tego co mam ( wolnosci neizaleznosci itd. ) Chciałbym z ną być, ale chciałbym uniknać obowiązków z tym związanych, bo np: nie chciało by mi się przebywac z nią całty czas, chiałbym nie mieć takich sytuacji ze nei wiem co jej kupić na prezent z jakiejs tam okazji, nie chciałbym do niej przyłazić, poznawac jej rodziców itp. Czy to jest normalne? Moze to przez to ze sam nie wiem co do neij czuje?

djNokio
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

Normalne :) Przyzwyczaiłeś się do wolności i teraz trudno będzie sie przestawic ale miesiąc - dwa i bedzie OK. Związek wymaga troche wyżeczeń ale jak sie zakochasz to poświęcenia będą procentowały.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

jozkes1987
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

Mam to samo mysle że to nie dlatego, że nie wiesz co do niej czujesz, tylko kwestia przyzwyczajenia się do takiego trybu zycia jaki prowadziłeś do tej pory. Nabierzesz doświadczenia, poprzebywasz z nią więcej i nauczysz się obycia w różnych sytuacjach np. co jej kupic z okazji jakiegoś jej święta, czy jak się zachowac w stosunku do jej rodziców. Do odważnych swiat nalezy i glowa do góry, szkoda tylko, że mi się to łatwo mówi a sam mam taki problem jak Ty hehe.

Xaironik
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

"Boje sie utracić tego co mam ( wolnosci neizaleznosci itd. )"

Zawsze mozna sprobowac stworzyc cos na ksztalt zwiazku bez zobowiazan. A jesli nie, musialbys sobie znalezc dziewczyne ktora by Ci pozwalala na duuzo wiecej niz normalne panny. Czyli luz luz i jeszcze raz luz ;]

"nie chciało by mi się przebywac z nią całty czas, "

Musisz?

"chiałbym nie mieć takich sytuacji ze nei wiem co jej kupić na prezent z jakiejs tam okazji, "

Hehehe to sie nazywa mega problem ;] No ale niezle..coz, wtedy moznaby stosowac jakies wyprobowane sposoby :) Kfiatek, misiek, lizaczek i inne takie..ee.. no dobra zartowalem ;)

"nie chciałbym do niej przyłazić"

No to bedziecie sie widywac u Ciebie i w terenie :) No chyba ze bedzie miala jakies ale.

"poznawac jej rodziców "

Eee tam..dzien dobry, kilka gadek i tyle, (c?)hajtac sie z nia narazie nie bedziesz ;)

"Czy to jest normalne? "

Cos co jest mniej spotykane odrazu musi byc nienormalne? Twoja postawa, robisz to co lubisz.

Sysko.

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

to jest okropne uczucie jak musisz poznac jej starych jak przyprowadze swoja dziewczyne do siebie to wszystko jest ok gada z moimi starszymi jak gdyby niec a ja sie nie moge przemoc i denerwuje mnie to ze jak wychodze od niej to zaczyna bunic (lzy jej leca)

Kubaa21
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

to normalne takie przejscie z "luznych" zwiazkow na powazny, ja tez tak mialem ale z biegiem czasu jest co raz lepiej az wkoncu jest oki, i wcale nikt Ci nei kaze spotykac sie codziennie ja si enie spotykam, jak jest chociaz krotka przerwa to jest bardzo mile powitanie az chcesz sie spotkac ze swoja sympatia itd jezeli chodzi o prezenty to poweim Ci ze sie wk** na poczatku ale jak sie poznalismy lepiej to juz wiemy co lubimy co nam sie podoba co bysmy chcieli dostac itd, a jezeli chodzi rodzicow to w moim przypadku lepiej sie dogaduje z jej mama bo stray to po dluzszym czasie bycia razem dalej patrzy z "byka" na mnie ciezko go podejsc ale tak jest jak sie ma jedna coreczke, ale mam nadzieje ze z biegiemczasu wszystko sie unormuje zycze powodzenia poczatki sa tylko trudne

MarvBoy
 Wysłana - 9 marzec 2006 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat188843/]

gadałem z moją byłą notabene panią psycholog przyszłą i mi wyjaśniło o co biega
wolalem pogadać z nią bo jakoś zawsze mnie czuła i wiecie co usłyszałem: że tak bardzo chce być w związku na dłużej, że podświadomie szukam naj naj naj laski. Zamiast cieszyć sie tym co mam albo chociaż dymać i nie zważać na nic na dzień dobry wychodze z założenia, że z tego nei będzie dłuższego związku i zrywam <lol>
Kto by pomyślał, że to takie proste ?? nie wiem ile w tym prawdy, ale jak sie na tym zastanowiłem doszedłem do wniosku:
a) zwałą, że między nami sie ksończyło bo dziewczyna fajna
b) zamiast myśleć co będzie jutro myśle co jest dziś i narazie początek nowej znajomości bardzo udany

Ekspert -

Kubaa21
 Wysłana - 9 marzec 2006 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

to normalne takie przejscie z "luznych" zwiazkow na powazny, ja tez tak mialem ale z biegiem czasu jest co raz lepiej az wkoncu jest oki, i wcale nikt Ci nei kaze spotykac sie codziennie ja si enie spotykam, jak jest chociaz krotka przerwa to jest bardzo mile powitanie az chcesz sie spotkac ze swoja sympatia itd jezeli chodzi o prezenty to poweim Ci ze sie wk** na poczatku ale jak sie poznalismy lepiej to juz wiemy co lubimy co nam sie podoba co bysmy chcieli dostac itd, a jezeli chodzi rodzicow to w moim przypadku lepiej sie dogaduje z jej mama bo stray to po dluzszym czasie bycia razem dalej patrzy z "byka" na mnie ciezko go podejsc ale tak jest jak sie ma jedna coreczke, ale mam nadzieje ze z biegiemczasu wszystko sie unormuje zycze powodzenia poczatki sa tylko trudne

Fana
 Wysłana - 9 marzec 2006 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie, ze jestes normalny. Oraz jest to rowniez jak najbardziej normalne zachowanie. Nie ma za bardzo co dodawac(poprzednicy napisali wszystko) oprocz tego, ze dziala to rowniez w druga strone. Do dlugim zwiazku, nie bedziesz siebie mogl odnalezc w samotonosci. Ale to juz jest troszeczke inna sytuacja

Specjalista -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 9 marzec 2006 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

hehe, normalna rzecz, lecz pare takich lekkich dywagacji tam widze

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

NiePytaj
 Wysłana - 9 marzec 2006 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

takie rzeczy to tylko w erze..

Sila plynie z krwia duma razem z nia.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy jestem normalny?