FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6301 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Czy ktoś pomoże mi to zrozumiec? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy ktoś pomoże mi to zrozumiec?"   

mitek168
 Wysłana - 16 grudzień 2009 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

moze ktos byłby ciekawy to upne. Mówiliscie ze bede za nią latał,ze bede chcial wrocic,nie mieliscie racji.Kontakt zaginął,krece nadal z jej przyjaciółka dawno co napewno ją boli i z paroma innymi czyli kozystam z zycia. Temat do zamkniecia mysle.3mcie sie

Znawca -

annihilus
 Wysłana - 17 grudzień 2009 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze, mialem bardzo podobna syutacje do Ciebie, i wiem jak to sie skonczy. NIE WCHODZ 2 RAZY W TO SAMO GOWNO.

1. Jezeli Cie oklamywala , to na pewno sie z tym kolega w oczy sobie nei patrzyli. Chcesz byc dalej rogaczem?

2. jezeli Cie oklamywala, to bedzie oklamywac dalej w przyszlosci. Ten typ tak ma. Zaufanie raz zniszczone juz sie nei odbuduje.

Nie miała nikogo jak zerwalismy kontakt.

Taaa, mi tez tak dvpa wmawiala, a potem sie okazalo ilu w miedzyczasie obskoczyla, nei wierz w takie brednie.

Tyle ode mnie

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2009-12-17 10:49:17

Znawca -

mitek168
 Wysłana - 7 grudzień 2010 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

podbijam po roku:)

przez ten czas nie pisalismy,nie widzielismy sie,zaczelem zyc swoim zyciem,mialem jedna panne,teraz mam druga. Napisala do mnie ostatnio. Bylem wielce zdziwiony,szok poprostu. Napisala, ze jest jej przykro,ze dawno miala napisac ale moje slowa rok temu(jak ją zjechalem od szmat) ją od tego odsuwaly. Pisze, ze zle sie czuje z tym jak to sie potoczylo.
Teraz jesli chodzi o mnie:
Z pannami po niej nie bylem szczesliwy, nic do nich nie czulem. Często wlasnie myslalem o tej.
I teraz sie zastanawiam,co teraz. Czy probowac znow z nią? Zostawic aktualna panne dla niej( wiem ze ją to bardzo zaboli,bardzo mnie kocha). Mam mętlik w glowie. Ale od kiedy była pisze chodze radosny,kazdy es sprawia mi usmiech na twarzy,uczucie wrócilo.
Co myslicie na ten temat?

Znawca -

insa
 Wysłana - 7 grudzień 2010 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

Czy probowac znow z nią? Zostawic aktualna panne dla niej( wiem ze ją to bardzo zaboli,bardzo mnie kocha). poyebalo Cie? Niech spyerdala, na chooy z nia gadasz w ogole? taka c1pa jestes?

Pozdrawią

~Imnz Isztwą

Ekspert -

isnahban
 Wysłana - 7 grudzień 2010 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

autor cjipa

%-)

tyler_d
 Wysłana - 7 grudzień 2010 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

autorze jestes dla mnie wzorem

jak nie postepowac

jeszcze popisze troche i wyprzedzi medyka w konkursie na meska piz.de roku YNSO!!!1!

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 7 grudzień 2010 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

autorze, poyebało Cię

swędzi ją i chce wrócić na stare śmieci. Pierze Ci mózg, mówi/pisze to, co chcesz usłyszeć. Postaw się na jej miejscu, czy jakby ktoś Ciebie tak potraktował i rok czasu miał w dvpie to wróciłbyć??
Olej ją i żyj dalej.

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

Evana
 Wysłana - 7 grudzień 2010 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Mówiliscie ze bede za nią latał,ze bede chcial wrocic,nie mieliscie racji.

Minął rok i racja po stronie INSO

Ekspert -

mitek168
 Wysłana - 7 grudzień 2010 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

Evana
tyle ze nie latam za nia.
chvj,mowicie ze swedzi ją. Tyle ze ta dziewczyna ma wielkie branie. Wiec czemu ja?

Znawca -

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 7 grudzień 2010 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

A chvj, wracaj do niej tylko potem nawet nie pisz, że znów się skurviła z pierwszym lepszym Szczęścia Wam życzę

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy ktoś pomoże mi to zrozumiec?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8