FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5518 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy ktoś popiera hedonizm?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy ktoś popiera hedonizm??"   

Frytaman
 Wysłana - 21 luty 2006 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

FORUM [łac.], prawo w dawnym procesie pol. sąd właściwy do rozstrzygnięcia danej sprawy; forum nobilium - sąd dla szlachty, gdzie sądzili wyłącznie deputaci szlacheccy (Trybunały Koronny i Litew. jako sądy apelacyjne od wyroków sądów ziemskich, grodzkich i podkomorskich), forum mixtum - gdy jedną ze stron był duchowny, sędziowie byli powoływani w połowie z deputatów duchownych, w połowie - ze szlacheckich.

Ja tylko podaje wlasna opinie i ocene osoby Gosi512. Po to jest forum dziewczyna pyta sie co o tym mysle to ja jej odpowiadam. I nie ma sie tutaj co burzyc za mocno. Prezprosilem MoDoW za to jedno slowo. SOG dla przedmowcy

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 21 luty 2006 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

troche kultury nie zaszkodzi

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

rejtas
 Wysłana - 21 luty 2006 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

a co "szmata" to takie chamskie, ja znam lepsze określenia bardziej wyraziste ...

Extasy

Znawca -

Frytaman
 Wysłana - 21 luty 2006 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

Gosiu Sloneczko najdrozsze <bleeee> jestes najcudowniejsza dziewczyna jaka poznalem w przeciagu ostatnich 10 min. Twoje podejscie do zdrady wlasnego chlopaka jest wrecz godne podziwu. Gratuluje tobie i twojemu wybrankowi. Mam nadzieje ze zarazi cie Acquired Immune Deficiency Syndrome aby pokazac ci jaka jestes kochana - w jego przypadku to tez bedzie "maly skok w bok" pozdrawiam moderatorw mam nadzieje ze ten post sie spodoba n00b'y

nalbandian
 Wysłana - 21 luty 2006 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

prostytutka to zawód,ale KÓRVA to charakter

ANlA
 Wysłana - 21 luty 2006 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

A za co przepraszać modów? Coś im zrobiłeś/? Bo to raczej nie jakiegoś moda obraziłeś. Przy wyrażaniu własnej opinii troszkę kultury się przydaje, bo to jaka jest ta Twoja opinia swiadczy o Tobie.

friko & koko %-)

Frytaman
 Wysłana - 21 luty 2006 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

^^ SOG nalbandian

Zmieniony przez - frytaman w dniu 2006-02-21 19:40:48

Frytaman
 Wysłana - 21 luty 2006 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ale moim zdaniem moja opinia byla jak najbardziej trafna i jak widze wielu tutaj popiera ja...

MaxB
 Wysłana - 21 luty 2006 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

j/ANIA.. tez nie bardzo zgadzam sie z taka definicja hedonizmu

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

ANlA
 Wysłana - 21 luty 2006 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie twierdzę, że działanie na kilka frontów jest czymś ok. Osobiście uważam, ze to świństwo i nie powinno się czegos takiego robić.
Chodzi mi o trzymanie języka na wodzy i zachowanie pewnych epitetów dla siebie, bo... niech każdy sobie żyje tak jak chce. Mnie to osobiście nie przeszkadza, ważne żebym ja żyła zgodnie ze swoimi zasadami.

friko & koko %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy ktoś popiera hedonizm??

Strony: 1 2 3 4 5