FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 719 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Czy legalne jest sprzedawanie kser instrukcji i książek  
samochodowych z lat 50? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy legalne jest sprzedawanie kser instrukcji i książek samochodowych z lat 50?"   

suchar77
 Wysłana - 28 wrzesień 2010 01:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Interesuje mnie czy można sprzedawać przerobioną treść lub ksera starych instrukcji i książek samochodowych lub motocyklowych. Jeśli nie to co trzeba zrobić aby legalnie się tym zajmować. Proszę o pomoc, pozdrawiam suchar77

suchar77
 Wysłana - 3 październik 2010 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo proszę kogoś o radę

Gromit77
 Wysłana - 3 październik 2010 23:43       [zgłoszenie naruszenia]

albo nic

Zmieniony przez - Gromit77 w dniu 2010-10-03 23:46:38

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czy legalne jest sprzedawanie kser instrukcji i książek samochodowych z lat 50?

Warto przeczytać: jak zaplacic zniszczony mandat? | Kursy walut | Nalot na chatę - pytanie | Wpadłam w ręce oszysta, który robi teraz przekrety na moej konto | PIT 2010- program do PIT z 2009 | Rozliczenie razem | e-Deklaracje a zwrot podatku | Pomoc przy kalkulacji szkody | Złamany nos- odszkodowanie? | Kokos | durne PKD | Dziura w jezdni. Odszkodowanie | Zachowania konsumenckie - temat pracy licencjackiej | WYŁUDZENIE-JAK ODZYSKAĆ PIENIĄDZE | wyrok, brak decyzji | Pracodawca a pit? | cycki | dieta na masę | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | reality show | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.