FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8365 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Czy (lub dlaczego?) Żydzi kłamią na temat holocaustu? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy (lub dlaczego?) Żydzi kłamią na temat holocaustu?"   

Daoloth
 Wysłana - 25 styczeń 2005 22:21       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'Nauki Humanistyczne'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ostatnio uderzyła mnie jedna myśl ( dokładnie nie ostatnio lecz po lekturze kolejnego w****iającego lamentu pana Weissa we Wproscie ). Dlaczego tak agresywnie lansuje się modę na JEDYNY SPRAWIEDLIWY kierunek myłenia o zbrodniach ludzkości i holocauscie... Pan Weiss pisze że to odbrze że wszyscy wiedza że holocaust to "największa zbrodnia przeciw ludzkości" i że to dobrze ze Kwachu ma "moralnasiłę" potępiać własny naród za Jedwabne i takie tam. Oczywiście musiał napomknąć o Polskich szmalcownikach itp itd....
Dlaczego ani razu nie zjaknął się o tym że wśród żydów działa POlicja Zydowska - organizacja kolaborantów kórzy wysyłali swoich rodaków na śmierć! Przecież rozliczenie powinno się dokonywac zaczynając zawsze od siebie!!! Takich "dlaczego" jest więcej i doszedłem do wnisoku dosyć niecodziennego...

Otóż dziwnym trafem zaczynam mieć przczucie że rację mogą mieć nie tyle tzw "rewizjoniści" holocaustu ile nawet "negacjoniści" którzy twierdzą że Holocaust jako wydarzenie przedstawiane przez kręgi Zydowskie nie miał miejsca! A cała propaganda śłuży jedynie sznatażowi i wywieraniu wpływu przez wpływowe lobby żydowskie na swiecie!!!!Jestem daleki od stwoerdzenia "nikt żydó nie mordował" bo to bzdura... ale coś mi się wydaje że całe straszliwe cierpienie narodu żydowskiego to troszkę przesadzona sprytna mistyfikacja podobna do tej rozpetanej wbec niekórych instytucji Kościoła katolickiego - np Inkwizycji....

oto dlaczego tak myslę:

1)Skoro sowieci potrafili wmówić ludziom że Stalin jest dobry , zachód zły i zafałszowąc historię tak że do dzis ludzie mają problemy z właściwym ocenianiem rzeczywistosci to dlaczego nie miałoby się to udać spólce żydzi plus sowieci???dlaczego? Sowieci robiąc z hitlera największego zbrodniarza w historii oddalają ciekawskie nosy od własnych ( dalece większych zbrodni) i czyszczą sie w oczach zachodu (kiedy jeszcze im na tym zależało).Zydzi uzyskują znakomity atut przetargowy do uzyskania swojego państwa ( wydartego na podstawie jakiejś tam biblijnej tradycji zamieszkującym ten teren od setek lat arabom! swoją droga żydzi NIE MIELI prawa do państwa Izrael z prostej przyczyny - Arabom nikt za to nie zapłacił!). Jak może częsc z was wie ilość żydó w szeregach komunistó jest zaskakująco duża....
Marks - żyd, Engels- żyd, trocki - żyd, Beria- żyd... cholera... kto wie? może Stalin i Mao też żydzi??Ale to by była perifdia nie?
2)Żydzi jako bardzo hermetyczne i specyficznie szowonistyczne srodowisko żyli w niektóych państwach na opak z ludnością - także często ich wyrzucano .... Z róznych powodów ( zazwyczajniesłusznie) obarczano ich winą za to że dorobili się i mają pieniadze i wpływy....Teraz jak nic mogą się odegrać!!! Zobaczcie jak miażdżącym w naszym ogłupionym przez lewicę społeczeństwie argumentem jest "antysemita"! Toż to po prostu śmierć! Tym można uciąć 7% dyskucji na własną korzysć!!!!
3)Środowiska prożydowskie dziwnie przmilczają fakt że zbrodnie systemu sowieckiego przerastaja prawie 20 krotnie ich najczarniejszą statystykę Holocaustu ( 6 mln) na którą dośyc trdno znaleźć wiarygodne potwierdzenie ( 4 mln już bardziej).Okrucieństow tez jest dyskusyjne - o czym za chwilę.Planowość też... Kiedy temat te zostaje poruszony - reakcja jest zazwyczaj dziwnie nieprzyjazna lub wrecz agresywna.nawet wobec ludzi któzy chcą ( nie umniejszając tragedii żydów) oddać sprawiedliwość faktom że 100 ( lub więcej) mln to nie to samo co 6 mln!!!!!!KOmuś wybitnie zależy żeby wszyscy znali NIEWYOBRAŻALNY ogrom cierpienia żydów zapominając o niewyobrażalnym cierpieniu ofiar komunizmu!
4)Próba stwerdzenia publicznego że licznymi zbrodniarzami komunistycznymi byli żydzi ( skoro 300tys Polaków poch żydowskiegozabitych w Auschwitz wlicza się do statystyk jako "żydów" to rosjanie pochodzenia żydowskiego są "żydami")to najgorszy grzech.A przecież to fakt historyczny... Beria, Trocki, Jeżow, Berman itd itp... Kaci polskiego podziemia w latach 45-49 i wielu ubeków to tez "żydzi" nawet niekoniecznie z polskim rodowodem....
Niedawno podczas dyskusji o Jedwabnem kiedy próbowano argumentować smieszność "przeprosin" w imieniu narodu mówiącże Izrael i nie tylko odmawiają wydania byłych zbrodniarzy komunistycznych poch żydowskiego ludize kórzy to mówili byli wyzywani i obrzucani błotem jako kłamcy i antysemici.Tymczasem zaskoczony tym sprawdziłem - To też fakt!!!! ( mniej więcej od sprawy o Jedwabne zacżałem UWAŻNIEJ czytać "Wybiórczą")
5)Sprawa planowości Holocaustu - David Irving ( słynny "antysemita") wyznaczył kiedyś znaczną sumę dla osoby kóra odnajdzie pisemny rozaz Hitlera dot. zagłady żydów.I co?Nawet Yad Vashem nic nie spreparowało!!!!A przecież wszyscy wiedza że niemcy tłukli łbami o sciane za swoje skrupulatnie spisywane dokumenty... wiel ciekawych rzeczy o kradzieżach i rabunkach dowiedziano się własnie stamtąd!tkaże tkai dokument MUSIAŁ ISTNIEĆ jesłi istniał plan wybicia 6 mln żyów!!! Wniosek - planu NIE BYŁO.A Żydzi gineli z katorżniczej pracy (niemożliwe? - to co się działo w Gułagach?Tam nikt nie strzelał... Nikogo nie gazowano... a ludzi emarli jak muchy!!! Średnia życia 1,5 roku!!!!!!!!!!!!!!!!) i okrucieństwa Niemców.( Hans choź strzelimy sobie po setce)Toże Żydiz byli traktowani jak bydło to fakt!Ale czy to znacyz że był jakis wielki plan? Nie.Istnienie takowego jednak demonizuje Hitlera i innych cwaniaków - a przecież o to chodizło Sowietom i zydom!Z drugiej strony stalin towerdizl od początku" wroga klasowego trzeba wyrwać jak chwast! do trzech pokoleń wstecz i trzy pokolenia wprżad!" Co znaczyło "wyrwać" nie musze chyba tłumaczyć...
Na czystki, masowe mordy i inne pomysły istniały WYROKI SKAZUJĄCE SĄDÓW!!!! Takze tu nie ma możłiwości przekłamania.Soweci plan Mieli ale czy mieli go niemcy?
6)Okrucieństwo... Co do sowietów to mówić mżńa raczej o wyrachowanym okrucieństwie.Co sie działo w Gułagach wie każdy... Inny świat to łągodna bajak - są inne bardziej brutalne opisy.... A to że mogli się "bawić" w święto rewolucji? Żydzi tęz mieli własna orkiestrę w Oświęcimiu!Nie każdy gułag był identyczny.O tych najgorszych dowiemy się niewiele( tam gdzie średnia była 1,5 roku).Grudziński był w tym lżejszym....
Ze niemcy bili, morodwali, znecali się - fakt! Ze palili w krematoriach... może....faktem jest też że ludzkie zwłoki spalic trudno i palą się długo -
2 h żeby spalic powłokę - 24 żeby zostały kość i popiół...Piecó w auschwitz musiałoby byc z 10 tys żeby spalić wszystkich żydó.Zauważcie że piece tzeba czyscić.Studzić.Nie ma możłiwości żeby działały non stop!awet niektózyśiwadkowie mówili że tka nie było.Tak więc na pewno costam palono ale żęby od razu tysiąceludzi.To po prostu fizyczna niemozliwość...CO do komór gazwych tofakt jest taki! Gdyby żydiz wchodzili do komór zbierać zwłoki to ginęli by of razu bo cyklon-b trzyma się 24h! zwłaszcza w stłąej postaci a takiego tam używano!Co więcej zauważcie że relacje ruskich mówią że ss-mani opuszczajc Auschwitz zdązyli wsadić tylko krematoria i komory gazowe.Po co? Zostawili masowe groby.Magazyny pełne rzeczy powieźniech... Gabinety LEAKRZY BOBZOWYCH w któych pracowano nad bronią biologiczną i innym syfem?????Dlaczego w ogromie takiej zbrodni ss miąłoby się wstydzić komór gazowych używanych przecież poczatkowo do DEZYNFEKCJI i krematoriów używanych do PALENIA ZWŁOK???? Wniosek - tych elementó po prostu tam nie było!!!!!Zbudowali je sowieci aby zbudować mit!Zauważcieże początkowo nikt nie wspominał o Żydach mordowanych w Auschwitz!!!!!!!!!!!!Najpierw byli to Polacy, Następnie obywatele Europy wsch 9 wszystkich krajów socjalistycznych) dopiero sotatnio DZIWNYM TRAFEM cały auschwitz to byli wyłącznie zydzi......

Mnie się cała historia wydaje mocno naciągana, a desperacja "osób zainteresowanych" aby krzykiem i agresją ( tudzież wpływami) ukryć
niewygodne fakty wydaje się co najmniej zastanawiająca.
I teraz pytanie. Co jest powodem nieustającej ordynarnej walki wpływowych żydów i zwłąszcza lewicowej opinii publicznej o prymat w dziedzinie krzywd ww historii ludzkosci? Czy sam faktże byli ofiarami JEDNEJ Z NAJSTRASZNIEJSZYCH zbrodni im nie wystarcza,DO tego stopnia iż wykazując brak szacunku dziesiątkom milionow pomordowanych ofiar innych reżimów umniejszają tamet wydarzenia nadmiernie ( a może rzeczywiscie i kłamliwie) wyolbrzymiaja włąsne ?

I jeszcze na koniec. Na forum onetu zadałem pytanie dlaczeog Dan Brown ma poparcie mediów i innych żeby byc geniuszem literatury kiedy pisze brednie i krzywdzace katolików ( i chrześcijan wogóle) historyczne bzdury i jest to rtraktowane jako "dobra ksiażka" i "licencia poetica" a taka sama ksiażka o zydach nie ujrzął by śiwała dziennego a jaj autr zostął by publicznie zniszczony?? Żaden z 3 postów nie ujrzał satła dziennego.Napisałęm więc jeszce jeden - użyłem wulgarnego jeżyka i zwyzywałem forumowiczów ( złamanie regulaminu forum) i co? post dalej siedzi.....

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?Wiem ze to brzmi jak obsmiewana w mediach "spiskowa teoria dziejów" ale czy nie brzmi to sensownie....

Socjalizm to syf nieziemski

Chwat
 Wysłana - 25 styczeń 2005 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Daoloth: obawiam sie ze Twoj IP juz namierzylo Centrum Szymona W.
poza tym- art godny uwagi!
pozdrawiam

Daoloth
 Wysłana - 25 styczeń 2005 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

Przyjdą... zlikwidują... na miejscu wypadku podrzucą flagę ze swastyką, "mein kampf" i włąsnorecznie wykonany przez mnie spis żydów w moim mieście...

:P

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 26 styczeń 2005 08:35      [zgłoszenie naruszenia]

Kolego, jakbyś trochę mniej emocji włożył, a trochę więcej rozumu - chemii i fizyki polecam się pouczyć. To byś takich pierdół nie wypisywał.

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

Daoloth
 Wysłana - 26 styczeń 2005 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

Pierdół? A co ma do tego chemia i fizyka? Poza tym że ja pisze głównie sprawach które są niejasne w HISTORII... myślałem że po przeczytaniu tego artykułu nawet obsesyjni krytykanci wysilą się na odrobinę argumentacji ( co było jednym z zarzutów) ale widzę że wygodniej jest obrzucać ludzi bez sensu błotem... A ty Kicius skoro jak mniemam masz tytłu naukowy w dziedzinie fizyki i chemii może raczysz mi wytłumaczyć co takiego sprzecznego z powszechnie przyjętą wiedzą znajduje się w moim artykule że nie raczysz po ludzku i kulturalnie odpowiedzieć na moje pytanie w nim zawarte.... Bo ja akurat też powołuję się na opinie wyrażane przez faizyków i chemików ( inżynierów dokładniej ) odnośnie stosowania krematoriów, tlenku węgla i cyklonu b... I opinie raczej były zgodne że krematoria nie mogły pracować na tak przemyłową skalę jak to jest podawane w oficjalnej wersji , że silnik spalinowy nie jest w stanie wyprodukować tlenku węgla ( nie wiem jak inne spaliny ) w ilości potrzebnej do zabicia ciężarówki ludzi... wreszcie że zabijanie cyklonem b to bzdura bo to co realcjoująświadkowie i ich kaci to jakies niedorzeczne bajki....

Z drugiej strony wysil się i popatrz na to z drugiej strony... Po co taka ekwilibrystyka???? Po co komory gazowe? Po co tlenek węgla? Po co? MOze sowieci... ale nie pragmatyczni do bólu niemcy!!!!! OC innego terror na ludności okupowanej ( wymuszenie posłuszęństwa) ale na lduziach kóych ponoc przeznaczono na śmierć???? Przecież to strata pieniędzy i czasu? Jeden dzień oporu na średnio aktywnym odcinku frontu wymagał ilości amunicji karabinowej potrzebnej do zabicia tej samej lości żydów! Kulka w łeb i po krzyku!Nie trzeba budować komór, gazowąć.. nawet kremowąc nie trzeba...sprawnie i tanio!TAK się przeprowadza ludobójstwa!!!! To co robili niemcy wyglądało jakby chcieli się tym wszystkim pochwalić? A chcieli? Przecież wiadomo że nie! W Rzeszy milczenie! Tak wiec o co chodzi???? Przecież to smierdzi na kilometr...Tak samo jak z tym że inkwizycja masowo paliła czarownice na stosach... Stosy i czaronice to pomysł protestantów a inkwizycja była katolicka i zajmowała się HEREZJĄ a nie czarownicami... Ale po co myśleć??/ lepiej jak bydło wierzyć w to co nam nais mędrcy podaja na talerzu....Po co się wysilać?Lepiej "wiedzieć lepiej"i rzucąć gównem w każdego kto ma odmienne zdanie...

niech nam ****a żyje adaś "piewca wolności i demokracji" michnik!

Daoloth
 Wysłana - 26 styczeń 2005 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

Proszę... proszę... studiujesz historię i ani krztyny chęci weryfikacji wiedzy.... ani krztyny profesojnalizmu...Widać ty studiujesz tę inną historię, tę którą wykłądano przez 50 lat na naszych uniwerkach.Tam porzadna faktografia i dociekliwość bł niemile widziane bo mogłyby jeszce prawdę powiedzieć.DO BANI Z TKAIMI HISTORYKAMI!!!! WSTYD!!!!!! Po jaką cholerę poszedłeś na takie studia jak nie potrafisz sie wysilic do uczciwej dyskusji????żeby przed wojem uciec?? Bo nigdzie cie nie chcieli???? Ja historii nie studiuję i nie studiowałem.Moja działka to architektura i ekonomia ale nie próbuję przez to zbywą cinnych ludiz któzy się wypowiadają w "mojej" dzidzinie!!!!
Zachowuj się jak meżczyzna albo idź w cholerę!

A tak poważnie to liczyłem właśnie na głos ludzi zainteresowanych tematem i lubiących dociekać prawdy w gąszczu niewygodnych faktów.... Widże jednak że niektórzy "profesjonalisci" trąca 3 ligową amatorszczyzną

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 26 styczeń 2005 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie studiuję, a studiowałem.
Dokładniej na Wojskowym Instytucie Humanistycznym.
Służbę wojskową odbyłem przed studiami, i mam tu tą przewagę, że wobec ojczyzny swój obowiązek wypełniłem.

Zatem zanim po raz kolejny zastosujesz argumenty ad personam, dobrze się zastanów, czy masz ku temu jakiekolwiek podstawy. Zasadniczo od razu powieninneś dostać bana na podstawie co najmnij 3 punktów regulaminu forum
Ale, ze względu na to, że ja lubię internetowych troli, i wiem, że z reguły zaczynają beczeć, że im się usta zamyka, gdy głoszą prawdę objawioną
, nie zrobię Ci tej przyjemności.

Te studia i innego rodzaju doświadczenia dosyć jednoznacznie pozwalają mi określić twoje źródła wiedzy i ich interpretację.

tak na szybko:

Jakbyś naprawdę się skupił na zdobywaniu wiedzy - to wiedział byś co śmierdzi z cyklonem B. A nie pisał, że komór gazowych nie było.
Popytaj tych swoich inżynierów o to jak zachowuje się cyjanowodór.
A nie wypisujesz, że trzyma się 24 h. A taka wartość jak stężenie i takie pojęcie jak wentylacja są ci znane? Do tego nie trzeba doktoratu.

A tytuł naukowy, akurat nie z chemii i fizyki.

"Przecież to strata pieniędzy i czasu? Jeden dzień oporu na średnio aktywnym odcinku frontu wymagał ilości amunicji karabinowej potrzebnej do zabicia tej samej lości żydów! Kulka w łeb i po krzyku!Nie trzeba budować komór, gazowąć.. nawet kremowąc nie trzeba...sprawnie i tanio!TAK się przeprowadza ludobójstwa!!!!"

Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.

1. Co jest taniej zsyntetyzować parę kilo prostego związku chemicznego, czy wyprodukować parę tysięcy sztuk amunicji. Nie mówiąc już o różnicach w sytemie, poczytaj ile czasu potrzebowali rosjanie na rozstrezlanie tylko 20 tysięcy polskich oficerów.

2. Nawet rozstrzelanych trzeba zakopać i wapnem przyspać, a najlepiej spalić - epidemiologia się kłania. Proces utylizacji takiej ilości zwłok nie trwa tak krótko i nie jest tak mało czasochłonny jakbyś sobie tego życzył.

3. Kto miałby rozstrzeliwać - pomijając efekt psychologiczny wywierany przez sytuację na rozstrzeliwujących, do takiej operacji trzeba byłoby zaanagażować spore ilości wojska. Ze względów bezpieczeństwa, jest wielce prawdopodobne, że musiały by byc to formacje pierwszorzutowe, które miały ciekawsze zadania. O batalionach likwidacyjnych na froncie wschodnim słyszałeś - jak tak, to powinienneś wiedzieć jak szybko i dlaczego zrezygnowano z tej metody i rozpoczęto prace nad opracowaniem skuteczniejszej.

Dla mnie osobiście, możesz sobie wierzyć nawet w to, że żydzi sami wybudowali Auschwitz, żeby pozbyć się elementu niewygodnego dla siebie.
Zdrowia życzę.

Zmieniony przez - Kicius w dniu 2005-01-26 12:47:12

Daoloth
 Wysłana - 26 styczeń 2005 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

Mówią ze władza korumpuje, a absolutna.... Jak na moderatora to i tak jestes łagodny... ale proszę, proszę.... musiałem aż trochę nie fair zagrąc żebys zamiast się zrzymać nad moją niewiedzą raczył udzielić wzglenie fachowej odpowiedzi. Jak widzę awansowałem na forumowego trolla... no cóż pewnie to tytuł moderatora upoważnia do głoszenia "prawdy objawionej" bo o ile pamięć mnie niemyli ja nie napisałem tego czego napisłąem jako JEDYNEJ I NIEPODWAŻALNEJ PRAWDY.To ty do czegoś takiego aspirujesz także zastanó sięna przyszłość kto do kogo wystosowywuje nierozważne argumanty ad personam. JA ci zarzuciłem że unikasz odpowiedzi i mnie lekceważysz... ty troszke poważniejszy kaliber niestety....

Co do łamania punktów reulaminu forum mozęsz spróbować :) Równie dobrzemógłbym wykazać że ty też je łąmiesz ale nie o to mi chodzi... O co mi chodzi powiniens wiedzieć czytając temat postu.Wydaje mi sie dosyć czytelny.

Teraz fakty.Ach chwileczkę... skoro odpowiedziałeś na moje zarzuty moje oskarżenie jest nieważne także zyczyłbym sobie żebyś w sojej nieomylności odpuscił sobie zarzuty o neiuctwo... po perwsze nie masz dowodów, po drugie chamstow mile nie jest widziane...Wracajać do faktów...
Właśnie takie drobnostki jak stężenie, wentylacja i postać w jakiej aplikowano cyklon b nasuwają wątpliwości. Cyjanowodór w stężeniu doprowadzającym do śmierci człowieka jest gazem dosyć wrednym.Niemcy aplikowali go ( według uznanych za prawdziwe zenań) albo przez "szczelinę w ścianie" co jest ewidentną bzdurą, albo w postaci stałej z kórej to chemia ulatniała się przez 24 h!( a mozę 12? hmmm) i raczej niemożliwe byłoby uprzątnięcie ciał ofiar przez kilku żydów (w maseczkach na twarzy tj obwiazanych szmatami) wpszczanych do komory... od razu by umarli, podobnie jak obsługa kóra nieopatrznie otworzyła drzwi.Dlaczego? A przez co wchlaniamy ten sliczny gaz w tak piknym stezeniu? Bardoz przepraszam ale ja nie przypominam sobie aby w Ośiwęcimiu bły zapezpieczenia i wentylacja jak w amerykańskich gazowych celach smierci... To był kombinat - co oznacza że ginąć od chemii powinni wszyscy.Wydaje mi się to wystarczająco wątpliwe żeby twierdzić że w komorach mordowano dziesiątki tysięcy.... To że w dzisiejszych czasach byłoby to możliwe nie znaczy że bło WTEDY.I dlaczeog uważasz ze inżynier zajmujący ise instalacjami chemicznymi miałby wiedzieć mnije niż ty na temat podstawowoych związów chemicznych.Masz patent na prawdę czy jak?

Ekonomika ludobójstwa to już chyba ( jako ekonomiczna kalkulacja) raczej moja działka prosze pana.... Ludobójstow w komorach to nie jest "zsyntetyzowanie paru kilogramów prostego związku chemicznego" to jest koszt wybudowania i utrzymania ccałęgo kombinatu, załogi, straży, służb sanitarnych ( może nie dla żydów ale ten kombinat nie stoi na marsie! niemcom nie chodziło o zagładę miasta Oświęcim...)itp itd... to musi działać non stop!
Mówisz o Katyniu.W Katyniu nie tylko rozstrzeliwano mądralo!Tam był obóz w kórym najpierw ich WIĘZIONO i PRZEŚUCHIWANO a na koniec w ramach prezentu ZAMORDOWANO.Mnie krytykujesz za brak wiedzy i myślenia a tu taki numer.... wiesz co.
To o psychice i usunięciu zwłok to wbrew twojemu przekonaniu dargument na MOJĄ korzysć.Po pirwsze w obozie istnieje konicznosc- ze względu na masowosć- dobrej utylizacji.. uch zwłok. Po drugie nigdy nie powiedziałem że rozstrzelań dokonywałoby się zwożac wszystkich żydów w jedno miejsce! TO własnie świadczyłoby o głupocie! Czyż nie wygodniej i psychicznie bezpieczniej jest rozwalić pięciu tu pięciu tam.Zadnych wielkich masowych grobów itp itd....Niepotrzebne specjalne oddzoały do trudnienia się terrorem. Po prostu wydaje się rozkaz - każdy ZYd musi zostac rozstrzelany...Proste?Nie ma obciązeń psychiki dla goscia kóry pracuje zabijając 20 tys małych żydków dziennie... Poza tym jak mozęsz towerdizć że komora gazowa to bardziej humanitarny sposób zabijania???? ze to było lepsze dla psychiki kata? Bataliony likwidacyjne jakie? Niemieckie? Z nich jeżeli zrezygnowano to po to zeby używać żydó w rozsądniejszy sposób niż jako nawóz.Rosyjskich?Uch.... a przepraszam kiedy z nich ZREZYGNOWANO?????????? Akurat tu racji nie masz.

I wreszcie .. całe twoje zachowanie i wypowieź dowodza tylko zasadności mojego pytania.Nie spróbowałeś odpowiedzieć na moje WŁAŚCIWE pytanie, czyli czy Zydzi mogliby w ten sposób cos zyskac ( co byłoby rzetelnym podejściem) tylko od razu stawiasz miena pozycji jakiegoś oszołoma kotry nie ma racji i probujesz mi to w dosyc kiepski sposob wyjasnic..ba ty nawet nie próbujesz wyjaśniać. Przede wszystkim ni epodałeś ani jednego solidnego argumentu zeby obalić moja tezę - coś tam o cyjanowodorze ( wiem o tym, ale widać sam nie do końca wiesz jaka jest powszechna teoria o technologii hitlerowskich kor gazowych!), cos tamo ekonomii ( bez sensu) cos tam o psychice... 9 tego to wogole nie zrozumialem...ze niby bycie zaloga obozu to lepsza fucha niz stzelanie ludziom w tyl glowy ... a czym sie NKWD zajmowalo?)....
Ani slowa o tym dlaczeog panuje taka histeria na temat holocaustu a przemilcza sie inne rzeczy.ani slowa o tym czy aby rzeczywoscoe niemcom nie oplacalo sie zydow nie zabijac.To jest niewazne.
Wazne jest to ze jestem trol i oszolom a ty wiesz lepiej.... No stary przeciez przed inteligentym czlowiekiem to ty sie skompromitowales....Ach wiem nie uwazasz mnie za takowego ( nie mowilem o sobie btw)
Liczylem na to ze uda mi sie uczicwie zkims podyskutowac bo mnie to sotatnio zafrapowalo ale widze ze rafiam caly cas na unadamentalistow jedynej slusznej racji... Kicius...prosze cie daj se siana jak masz tkaie ******ly pisac...Jakbym chcial prowadzic jalowa dyskusje to bym do Wyborczej napisal.Tam tez rownie bez sensu by mnie zjedli.Pomysl czlowieku albo mocniej sobie klapki na oczach zacisnij....

I nie rob ze mnie po chamsku antysemity kretyna bo ja z ciebie kur** mordercy i zlodzieja nie robie... dobrze....

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 26 styczeń 2005 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

Regulamin:

1. Zamieszczania wypowiedzi/materiałów postrzeganych przez dowolnego moderatora jako wulgarne, obraźliwe lub jawnie szydzące z jakiegokolwiek zrzeszenia/organizacji/osoby publicznej/osoby prywatnej lub będących w konflikcie z polskim prawem.

5. Rozpowszechniania informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd.

7. Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania

Daoloth
 Wysłana - 26 styczeń 2005 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

Acha i jeszce jedno... wybacz ze lekko po chamsku... swoje torie co do obowiazku wobec ojczyzny to sobie mozesz w d*** wsadzic bo ja nie zamierzam reki przykladac do tego zeby banda gienieralow miala kim dowodzic i emeryturki pobieraca ludzie twojego pokroju popisywac sie odwalona sluzba wojskowa! Pobor do wojska wbrew woli poborowych prowadzony w czasie pokoju to chory pomysl i jesli go popierasz to raczej zdecydowanie juz sie okresliles.Nie bede nawet opisywal jako co.Szkoda mi na ciebie slow Kicius.... Zwlaszcza ze prawdziwy obowiazek wobec ojczyzny mialbys jakby trzeba bylo zlapac za bron i isc walczyc.Ale cos mi sie wydaje ze wtedy szybko bys zmienil zdanie....Ja przynajmniej nie kozacze..

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 26 styczeń 2005 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

Hamstwo - powiadasz. A jak myślisz, który z nas użył w swoich wypowiedziach większej ilości inwektyw i przekleństw.

Ja - ******ły, trol, nie masz zielonego pojęcia

Ty - kur**, DO BANI Z TKAIMI HISTORYKAMI, idź w cholerę, Bo nigdzie cie nie chcieli????, nie potrafisz sie wysilic i tak dalej.

Odpuść sobie więc jałowe licytacje. Bo ja za długo siedzę na tych forach, żeby wrażenie zrobiło na mnie, nawet jakbyś nazwał mnie żydem, komuchem, mordercą czy pedałem.

Niestety nie mam czasu na rozpisywanie się, ale jak poczekasz to może coś z tego będzie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy (lub dlaczego?) Żydzi kłamią na temat holocaustu?

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Prawda Czy fałsz Ghost Story | Cztery ŁYŻKI - magia | Dowód na istnienie obcych cywilizacji !!!! | Senne odpały | Mayby ufo? | Mafie i gangi | czlowiek Kij z lasu ! ! | Secretum Omega | Emo | oszukać przeznaczenie %-) | Szokujacy Filmik | OPIS I CHARAKTERYSTYKA DEMONÓW | UFO nad Stadionem Śląskim [Ruch Chorzów - Górnik Zabrze] 02-03-08 | Sen o świadomym śnie? | Superistota | Lewitacja szamana Owako | pic | panie poznań | blowjob | fotka 2016 | opowiadanie erotyczne matka i syn | opowiadanie erotyczne matka i syn | WYSIWYG Web Builder 1104 | Wytrysm byka | Wytrysk byka | Ile spermy jest Wytrysku byka | mocne filmy erotyczne | Oliv | Oliwka | Izabela hokuspokus | Iza hokuspokus | zarabianie na stronie | Opony zimowe | cyfrowy polsat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.