FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 683 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Czy móglby ktos pomoc mi przetlumaczyc kilka zdan z holenderskiego? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy móglby ktos pomoc mi przetlumaczyc kilka zdan z holenderskiego?"   

orzeszek87
 Wysłana - 3 luty 2010 14:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Verbleven alle kinderen voor wie wij kinderbijslag betalen het hele voorbije jaar in het gezin?
Vul hierna de gegevens in van alle andere gezinsleden.De kinderen voor wie wij kinderbijslag betalen hier niet vermelden.

moschino
 Wysłana - 3 luty 2010 20:47       [zgłoszenie naruszenia]

Z tego, co ja rozumiem to pytaja, czy wszystkie dzieci, za ktore sa dawane zasilki, mieszkaly caly rok z rodzina? Napisz ponizej wszystkie imiona i nazwiska innych domownikow. Nie pisz imion i nazwisk dzieci, za ktore dostajesz zasilki.

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czy móglby ktos pomoc mi przetlumaczyc kilka zdan z holenderskiego?

Warto przeczytać: MAłą pomoc w sprawdzeniu opowiadania z jez niem | pomozcie naprawde jestem zielony z angola ;/ | [niem] tekst do przetłumaczenie na j.polski | [fr] potrzebne tłumaczenie 2 zdań | Czas w opisywaniu obrazka | List z zażaleniem- angielski | DIALOG | 8 słow[angielski] | [niem] Tryb rozkazujący z niemieckiego | [ang] Tekst utworu do przetłumaczenia | [niem] pomocy | Ang-czasy | [RUSKI] Co to jest? | Pocztówka z angielskiego. | ang phrases | bardzo PIlne! przetlumazenie tekstu na jezyk ang!! | jaką nokie rozsuwaną kupić | sasiad pali | jak skasować post | jak skasować posta | matura to bzdura | problem spoconych dłoni | jak się uprawia seks | urolog | dobra perfuma damska | gruba dziewczyna | simon mol | łaskotki | magic | architektura | socjopata | bmw e46 | jak skasowac post | ekonometria | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.