FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 905 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Czy może dostać odszkodowanie od ZUS 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy może dostać odszkodowanie od ZUS"   

kamilo55
 Wysłana - 15 luty 2010 22:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.Zacznę od opisu sytuacji.Mój Tata w latach 90 złapał chorobę-stwierdzono padaczkę.Dali mu rentę na której był 12 lat.Jakieś 3 może 4 lata temu ZUS cudownie go uzdrowił zabierając oczywiście rentę.Nie był badany w żadnym innym kierunku.Teraz jego stan się pogorszył mimo że pracuje okazało się że to serce zawiniło.Ma teraz specjalistyczne badania na rzadką chorobę genetyczną serca.
Teraz moje pytania:czy może domagać się zwrotu renty?
czy może domagać się odszkodowania za te męczarnie które teraz przechodzi?? Gdzie by się z tym należało udać?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czy może dostać odszkodowanie od ZUS

Warto przeczytać: mandaty a karalnosc?? | wojsko , rejestracja przed poborowa. | Weksle Leppera | rejestracja nazwy. | Jak wyrabia się karte kredytową?? | Wypowiedzenie umowy o prace | posiadanie przy sobie dokumentów | Jeszcze jedno co do rozprawy. | Czy grozi mi sprawa??? | wazna sprawa !!! | Wyrok !!! | Pieczątka | WOJSKO i sprawa poboru. | Służba wojskowa | Wyrok - pytania | Umowa o zakazie konkurencji... | karczma mycia | showup chains | piotr szwierzak | zmiana płci | tango | kakaowe ziaja | beldzior testoviron | bezpośrednie inwestycje | tom ford | kobielak | masturbacja wzajemna | policja testy | laski z fotki | czy kręci cie | towarzyska | joanna trzepiecinska | praca w holandi | kontaktowa dziewczyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.