FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4386 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Czy można was "kupić" seksem ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy można was "kupić" seksem ?"   

gabrielo
 Wysłana - 19 grudzień 2007 10:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy zdarzają wam się sytacje, gdzie z jakiegokolwiek powodu jesteście zdenerwowani, obrażeni na partnerkę jednak badzo szybko wam mija gdy ona zainicjuje stosunek ?
Czy to nie jest jednocześnie niebezpieczny mechanizm manipulacji, który w konsekwencji może doprwoadzać do utożsamiania kłótni z sexem albo jeszcze gorzej wywoływania konfliktów z podswiadomego przekonania o "szcześliwym zakończeniu".

Taki już jestem , przykro mi

Zmieniony przez - gabrielo w dniu 2007-12-19 10:41:16

Leonardo.
elektryk
 Wysłana - 19 grudzień 2007 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

mnie partnerka nie zmanipuluje seksem. wiem o co Ci chodzi. nie ma takiej mozliwosci ze np. mi by cos nie pasowalo a kobieta zaczela by mnie dotykac, rozbierac i 'no, juz dobrze'. wogole moja partnerka nawet by sie tak nie zachowala

edit: wogole to konflikty nalezy rozwiazywac na toku rozmowy a nie jakies takie, IMO to jest chore

Zmieniony przez - Leonardo. w dniu 2007-12-19 11:04:27

bij mnie laciem

WiemTo
 Wysłana - 19 grudzień 2007 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Gdy jest to jakaś drobna kłótnia przeważnie przez seks jest to rozładowane.
Gdy jestem bardziej wkurviony, po prostu wychodzę. Pózniej jest dopiero rozmowa.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

gabrielo
 Wysłana - 19 grudzień 2007 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ale własnie jest często tak, że po klótni, nastepnie rozmowie wyjasniającej i domniemanej zbieżności stanowisk, przychodzi jakby ochota na seks jako na spuentowanie całej tej sytacji. I wydawać by się mogło, że po problemie.

Troche chodzi mi o to, czy nie jest tak, że kobieta w pewnien sposób mysli o tym, że "za sex" może "odkupić swoje winny" Chce jasno poskreslić, że jest to dla mnie typowo spekulatywny watek, dlatego chciałbym poznać opinie dojrzałych emocjonalnie facetów, bo obawiam się ze kobiety mimo, że w głebi duszy mogło by je to zakłuc (zastrzegam, że nie wszystkie) to i tak nie powiedza ze to prawda, że to ich "sposób" na meżczyzn. Krótko rzecz ujmując chodzi mi o to, Czy kobiety czasmi nie kalkulują tego w ten sposób?
Zeby nie używać już bardziej bezszczelnych i dosadnych sformuawań " pokaże mu cipke to się uspokoi"

Wiem, że zaraz pojawia sie komentarze, że jestem ograniczony, spłycam temat, nic nie wiem o miłosci i traktuje kobiety przedmitowo. Natomiast jesli to prawda sytacja jest wrecz odwrotna. Dlatego proszę o opinie dotyczace tematu a nie mnie.

Leonardo. - jestem podobnego zdania, co do skutków i efektów takiego zachowania. Chodzi mi jednak o to czy zauważyłes własnie tego typu zachowanie. I być może masz podobne reflekksje na ten temat.

Zmieniony przez - gabrielo w dniu 2007-12-19 11:31:03

batmandio
 Wysłana - 19 grudzień 2007 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

w moim związku tak nie ma jeśli jest problem to trzeba go rozwiązać rozmową a jak jest żle to nie idziemy do łóżka kłotnie sie zdarzają niestety i tak masz racje dla niektórych kobiet jest to sposób na rozwiązywanie problemów choć jest to bardzo krótkowzroczne

przykład mojego przyjaciela który jest w związku gdzie nie mogą sobie poradzić ze sprawą podjęcia przez jego partnerke pracy problem istnieje od ponad pól roku i ewidentnie godzą sie w łóżku on na to pozwala a ona sie przytuli pocałuje łóżeczko i wszystko dobrze a na drugi dzien problem zostaje

Rovsky
 Wysłana - 19 grudzień 2007 12:20      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie raczej można (choć gdy jestem porządnie wnerwiony to wyjątki od reguły się zdarzają).
Mam dosyć słabą "silną wolę" w tej materii.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -

zi3lo
 Wysłana - 19 grudzień 2007 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

winny

choć j/w .. wyjątki się trafiają

greg 82
 Wysłana - 19 grudzień 2007 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

Zanim się wypowiedzą "prawdziwi faceci" co "znają swoją wartość, umieją się powstrzymać, kobieta nie jest najważniejsza na świecie itd." ja mówię: TAK

kemesO
Analityk
 Wysłana - 19 grudzień 2007 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nowego. Maślane oczka, przytul, pogłaszcz, daj buziaka, "misiu kochanie", to od dawna znane sposoby na udobruchanie faceta. Seks to po prostu dalszy etap.
To, że od groma facetów nadal się na to nabiera, to ich sprawa, sami są sobie winni.

zielony

Ekspert -

INS4N3
 Wysłana - 19 grudzień 2007 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

oj ja jestem bardzo uległy w tych sprawach i nie potrafie sie oprzec

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

VidaL
 Wysłana - 19 grudzień 2007 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

Seks seksem. Jak jestem w****iony, to wcale nie oznacza to, że po nim już nie będę. Samo musi mi przejść i nie ma takiej rzeczy jaka mnie udobrucha.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy można was "kupić" seksem ?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: jak zrobić z miękkiej faji mistrza pentania?%-) | Jak ja przekonać do sexu.. :/ | Sygnały od dziewczyny | Dziwne plamki | Co tu zrobić? | O co chodzi %) | Pod obcasem kobiety | peknieta guma | Ciąża? | Pomozecie? %-) | gęsty śluz? | pomozcie mi rozkminic laske... %-) | co zrobic ............? | ja nie wiem | Jak z nia postapic? Dziwna sytuacja... | mały problem z ''małym'' :// | nina | meblościanka | najlepsze | firebird | rak jądra | uaz | deweloper | mieszkania | telewizja naziemna | za 10 groszy | namierzanie telefonu | dysk zewnętrzny | rzym dla włóczęgi | dziewczynka | gruchelski | rebeca | poznajmy się | wspomagacze dla kobiet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.