FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2003 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Czy mogą za to obniżyć mi zachowanie?? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Czy mogą za to obniżyć mi zachowanie??"   

bolande88
 Wysłana - 4 grudzień 2007 21:43       

Przeniesiona przez Donio z działu 'Prawo i Ekonomia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Jestem uczniem technikum (4 kl). Właśnie kończy się semestr i nauczycielka która mnie nie uczy stwierdziła że będę miał obniżone zachowanie za to że nie mówię dzień dobry kadrze która mnie nie uczy. Czy są jakieś podstawy prawne które pozwalają im na wyciągnięcie takich konsekwencji wobec mnie? W szkolnym regulaminie uwzględniona jest tylko informacja że : "należy okazywać szacunek innym osobom" i " klulturalnie zachowywać się". Jaką przyjąć linie obrony przed wychowawcą? Czy nie przywitanie się z nauczycielem który przechodzi gdzieś tam obok to nie okazywanie szacunku?? Dodam że wiele osób robi podobnie jak ja, ale nauczyciele jakoś niebardzo to dostrzegają(sam jestem wysoki, bardziej rzucam się w oczy i przy okazji wydaje się troche cwany, chodź sam za takiego się nie uważam)

ziemon
LADY
 Wysłana - 4 grudzień 2007 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

ani to prawo ani ekonomia
w regulaminie szkoly masz zapewne napisane za co zostaje obnizona ocena z zachowania

a swoja droga - korona by ci kurva z glowy spadla jakbys powiedzial dzien dobry?
do sklepu jak wchodzisz to sie dzien dobry mowi, a nauczycielowi w szkole nie mozesz? nie przeginacie troche z tym ale jestem masta-blasta-zajefajny....

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

P4tr1ck
 Wysłana - 5 grudzień 2007 08:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też nie mówiłem, a dlaczego? Bo chvje nigdy nie odpowiadali bo lepsi niby byli apotem że uczniowie ni mówią jak sami uczniów w dupie mają

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

bolande88
 Wysłana - 5 grudzień 2007 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie tak jak poprzednik. Sami nigdy nie odpowiadają, szczególnie ta która mi na to uwagę zwróciła i postanowiłem że mam ich w dupie. Święte krowy, i jeszcze mi po niemiecku zaczęła omawiać problemy moje wychowawcze tak że nic nie rozumiałem.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 grudzień 2007 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ogólnie to j/Ziemion

Poza tym może Ci obniżyć zachowanie i wcale nie potrzeba do tego żadnych przepisów, kodeksu szkoły itd. Jest to subiektywna ocena Twojego wychowawcy i tylko od niego zależy co to będzie

Tak więc nawet jeśli się odwołasz od oceny to wiedz, że każde takie odwołanie rozpatruje się na radzie nauczycielskiej, w której biorą udział wszyscy nauczyciele z Twojej szkoły, także Ci, z którymi się nie witasz, więc zgadnij po czyjej stronie będą?

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

pakman191
 Wysłana - 5 grudzień 2007 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

ja nigdy nikomu nie mowilem dzien dobry - ale mnie to sie bali

pak wheeelie [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9eab8cff0d353d12.html]

out of my way.

xeo151
 Wysłana - 5 grudzień 2007 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja ci buce raz drugi nie odpowiadali to sie nie wysilaj olej i tak samo nic nie mów. Jak ci odpowie zagada cos jeszcze tak było u mnie to spx też odpowiedz. Proste

Zmieniony przez - xeo151 w dniu 2007-12-05 20:02:06

Choć życie ciąży psychika siada nie mogę się poddać to moja zasada...

Eminem - Love The Way You Lie ft. Rihanna
[http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded]#!

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 grudzień 2007 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja nigdy nikomu nie mowilem dzien dobry - ale mnie to sie bali

Rzeczywiście, masz powód do dumy

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Angel...
 Wysłana - 5 grudzień 2007 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez niektorym nauczycielom nie mowie i wlasnie dlatego ze nie odpowiadaja - sadze ze kultura powinna dzialac w obie strony

Tylko u mnie nie ma zadnych takich jazd ze nauczycielowi dzien dobry sie nie powiedzialo

ziemon
LADY
 Wysłana - 6 grudzień 2007 09:47      [zgłoszenie naruszenia]

za przeproszeniem pieprzycie o kulturze dzialajacej w obydwie strony
jak sie komus mowi dzien dobry to swiadczy o twojej kulturze
a jak on nie odpowiada to o jego
i nic wiecej

wiec jesli juz uwazacie sie za takich "kulturalnych" - mlodsza osoba ZAWSZE mowi pierwsza dzien dobry, a juz szczegolnie w takich sytuacjach jak praca, szkola itp

zejdzcie z piedestalu dzieciaki bo wam sie w dupach poprzewracalo troche

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

ples
 Wysłana - 6 grudzień 2007 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

bolande88, na jakąś sfrustrowaną idiotkę trafiłeś
pozatym co sie przejmujesz oceną z zachowania, to taki sam absurd jak ocena z religii na świadectwie maturalnym.

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Temat zamknięty

Czy mogą za to obniżyć mi zachowanie??

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Kto zaczyna studia od lutego na PW | Odpowiadasz - nie patrz na nauczyciela | Internetowa Giełda Podręczników | szkoła detektywów i pracowników ochrony | Co po Humanie!!?? | Do szkoły bez komórki | Różnica miedzy gimnazjum a liceum-technikum | Wszechnica Świetokrzyska | Studia niestacjonarne zdrozeją! | Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego. | prywatne uczelnie | Można tak?? __matura__ | Polscy nauczyciele | Fala w szkołach | Studenci "oblewają", bo to się opłaca uczelni? | Matura - ile przedmiotów? | nowe prawo jazdy | Marecki | heroes vi | smutasny | sex z mama | aktorki playboy | MAJUNIA20013 | odbior osobisty | drzwi sie zamkly | drzwi się zamkły | astra | primeal | diablica | polonez | arutmia | arytmia | kreacja herosa | syn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.