FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3830 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Czy mozna naprawic cos co jest nie do naprawienia?:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy mozna naprawic cos co jest nie do naprawienia?:("   

Bra
 Wysłana - 1 maj 2006 15:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam w sumie niewiem poco to pisze moze dlatego ze niamam nikogo z kim moglbym o tym porozmawiac:( bylem z dziewczyna przez prawie rok pierwsze pol roku bylo cudowne wspaniale poprostu bylem pewien ze to ta jedyna wlasciwie dalej tak uwazam niestety po pol roku zaczely sie studia jej studia i 90 km rozlaka zaczely mnie dopadac glupie schizy ze moze mnie zdradzic itd itp przyczepialem sie do wszystkiego wtedy zaczelo sie psuc :( ale po paru miesiacach stwierdzilismy aby zamieszkac razem noi zamieszalismy z poczatku bylo super niestety po jakims miesiacu zamiast szukac pracy jakiegos zajecia siedzialem non stop w domu a przez to mialem kolejne glupie schizy to nie ta szminka to zle sie ubrala ciagle sie ocos czepialem i mialem zle humory:( niewiem czemu tak strasznie to zchrzanilem zabralem jej cale zycie:( teraz kiedy ruszylem sie i znalazlem prace myslac ze bedzie lepiej ona postanowila skonczyc nie zniosla tego dluzej kocha mnie dalej chyba ale ma dosc :( rozumiem ale niewiem co mam zrobic zeby jakos temu zaradzic:( wydaje mi sie ze przez ta prace byloby lepiej jednak ona niechce probowac niechce kolejnych lez co mam zrobic:( ...

coraMietka
 Wysłana - 1 maj 2006 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nic na siłe.
Najważniejsze, że zdajesz sobie sprawe gdzie mogłeś popełnić błąd i jest duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz ich powielał w...następnym związku

powodzenia

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 1 maj 2006 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

musisz jej zaufac !!!

niech twraz widzi ze jej ufasz nawet w blachych sprawach niech to dostrzeze a potem zaatakuj ponownie ona pewnie tez chce byc z toba dalej ale zadna dziewczyna nie lubi gdy facet jest chorobliwie zazdorsny daj jej troche loozu i zaufaj jej!!

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Bra
 Wysłana - 1 maj 2006 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

Heh no macie racje nic na sile:( ale ja nie potrafie sie poprostu z tym pogodzic i zrobilbym tak dalbym jej troche luzu gdyby tylko mnie nie odrzucila calkiem a tak chyba juz jest:( spierdzielilem totalnie a wydajemi sie ze to ta jedyna...:( nie wydaje mi sie jestem pewien ech

nupel
lachoniator
 Wysłana - 1 maj 2006 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

jesli ona tez tak uwaza to da Ci szanse ale musi najpier zauwazyc u Ciebie postęp !!

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Bra
 Wysłana - 1 maj 2006 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jak ma zauwazyc ten postep jezeli w ogole nie bedziemy miec ze soba kontaktu:(

faramka
 Wysłana - 1 maj 2006 17:39      [zgłoszenie naruszenia]

Pozbieraj się, chopie. Przestań zrzędzić. W jakiś sposób dziewczyna napewno się zorientuje, że się "wyrobiłeś".
Bądź twardy i dąż do celu.
Powodzenia

PS. Ale najlepszego to masz nicka

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

chemistry
 Wysłana - 1 maj 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie zwiazek jest jak jazda na rowerze teraz lezyszprawie na boku juz i wierzysz w to że wrócisz do pionu skoro nie potrafiłes go wczesniej zachować ?

Bra
 Wysłana - 1 maj 2006 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

Tak chemistry wlasnie w to wierze i jestem tego pewien

kicia_d
 Wysłana - 1 maj 2006 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Daj jej odpocząc i zebrać myśli. Jak Cie kocha to pozwoli wrócić za jakiś miesiąc a jak już przestała to nic z tego nie będzie

Zmieniony przez - kicia_d w dniu 2006-05-01 21:11:35

sound_mute
 Wysłana - 1 maj 2006 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie to co kicia, ale jak ją zobaczysz z innym to nie zakładaj tematu czy dalej o nią walczyć, poprostu coś się skończyło - może coś z tego wyjdzie, może nie. Jak znajdzie innego - to proste - niestety zaczynasz nowe życie.

Na przyszłość będziesz wiedział jak postępować, tylko nie przegnij w drugą stronę i nie zrób z siebie śmiecia...

Pozdrawiam i powodzenia

_-=~! SILENCE MUST BE HEARD !~=-_

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy mozna naprawic cos co jest nie do naprawienia?:(

Strony: 1 2 3