FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8070 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Czy mozna zyc bez zameldowania?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy mozna zyc bez zameldowania??"   

INSOMNIA
 Wysłana - 17 marzec 2004 11:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Co sie dzieje, kiedy nie ma sie zameldowania? chodzi mi o to jak sie zachowuja wobec takich ludzi instytucje jak ZuS, Urzad Skarobowy czy sama policja?

lobo
 Wysłana - 22 marzec 2004 04:43      [zgłoszenie naruszenia]

nie mam pojecia jak jest obecnie
ale moj koles siedzial 2 miechy w areszcie w latach 80' wlasnie za mieszkanie bez meldunku...
smieszne to troche

.

umorusany
 Wysłana - 18 marzec 2010 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

czy można żyć bez zameldowania u kolegi jak jest się zameldowanym na stałe w tej samej miejscowości

bambochaaa
 Wysłana - 18 marzec 2010 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

można
po prostu masz inny adres zamieszkania

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Znawca -

audi80gliw
 Wysłana - 18 marzec 2010 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

a np sytuacja sprzedaje dom w k torym bylem zameldowany wiec musze sie wymeldowac...mog sie nie meldowac nigdzie?

cooltras
 Wysłana - 18 marzec 2010 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Czy można żyć bez zameldowania" można ale co to za życie

A poważnie chodzi ci o brak meldunku w ogóle (tzw. bezdomność)czy np wynajmujesz coś a się nie zameldowałeś w nowym miejscu.

Jeśli to drugie to ze strony Policji jeśli trafisz na upierdliwego mandat 20 zł wzwyż

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -

yazir
 Wysłana - 18 marzec 2010 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

[wolnyobywatel.pl] tutaj masz coś o tym, powinno Ci pomóc przynajmniej odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania

grun1410
 Wysłana - 20 marzec 2010 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli nie masz adresu zameldowania to dla urzędów liczy się ostatni adres zameldowania i taki się podaje na wszystkich drukach. Wiem, bo bujałem się tak przez ponad 5 lat, a w międzyczasie np. pracowałem legalnie w kilku miejscach, podpisywałem umowy o pracę, płaciłem podatki itd.

agatrice22
 Wysłana - 4 czerwiec 2010 10:35      [zgłoszenie naruszenia]

A ja mam taki problem, może ktoś wie jak to załatwić? Mieszkam z mamą i siostrą a przy okazji z jej 3letnim dzieckiem i niby narzeczonym:/ Siostra kupiła już sobie mieszkanie ale niby ciągle w remoncie(już od 2lat:/) i jest tam zameldowana mimo to ciągle mieszka u nas. Wkurza mnie strasznie ta sytuacja bo siostra do wszystkiego się wtrąca i we wszystkim miesza, przez nią zepsuły się moje relacje z mamą. Dodam, że siostra ma 26 lat i ciągle żyje na garnuszku mamy, wcale się nie dokłada do życia i wysługuje się mamą. Mama też jest zmęczona tą całą sytuacją ale nie ma sił ani odwagi żeby wyrzucić ich z domu poza tym szaleje za swoją wnuczką. Czy można coś z tym zrobić? Nie wiem zgłosić w spółdzielni anonimowo, że w naszym mieszkaniu żyje ktoś bez zameldowania. Nie znam się kompletnie na tym. Po śmierci taty mama wykupiła to mieszkanie to nie wiem czy w ogóle spółdzielnia ma coś do tego. Komu można to zgłosić?i jakie konsekwencje poniosłaby moja mama, nie chcę żeby musiała płacić za nią jakiejś kary;/

baruch
 Wysłana - 4 czerwiec 2010 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Tak naprawdę to są kwestie obyczajowe (=rodzinna szarpanina) a nie prawne. Twoja mama ma prawo własności/spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (wychodzi prawie na to samo) i tylko ona może wyrzucać z niego ludzi.

brak czasu

Specjalista -

mlkv
 Wysłana - 4 czerwiec 2010 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

1. Necropost ale wybaczam.

2. Spisywanie przez Policję przy braku zameldowania = miewałem, nie było problemu.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy mozna zyc bez zameldowania??

Strony: 1 2

Warto przeczytać: uszkodzony list polecony. czy mam sznase na odszkodowanie? | Zabranie prawo jazdy za pkt | wyłudzenie | USA, gospodarka, $ | Odszkodowanie - odwołanie | 16 latka w ciaży | PIT .. pierwsze rozliczenie ze skarbówką .. help | polisa posagowa | konto ing direct | Kradziez. Do znawcow KK. | morderca | Wypadek w pracy czy w drodze do pracy ??? | zmiana zeznań na kmp | budynek gospodarczy | sankcja | rozliczenie z funduszy | 323 F 20i 24V | black cat | Atrakcyjny mężczyzna | naturyzm | mafia pruszkowska | sex trojkat | Jej orgazm najpierw | dobry wał | zjawiska | prowokacja adamszki | typ | jak napisać po niemiecku ile oja mam ma lat | nie isc do powiatowego | BliG | order | chrysler 300m | Smolensk lech kaczynski | ilona felicjanska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.