FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1590 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Czy należy mi się staż ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy należy mi się staż ?"   

Kaja63
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 22:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Po ukończeniu liceum zarejestrowałam się jako bezrobotna. Wykorzystalam rok stażu. Teraz obroniłam pracę licencjacką. Czy po ukonczeniu szkoły wyższej należy mi się ponownie staż ?

ziemon
LADY
 Wysłana - 1 lipiec 2008 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

jaki staz?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

maskotka6
 Wysłana - 1 lipiec 2008 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej zadzwoń do Urzędu Pracy i tam Ci wszystko powinni wyjaśnić. Mój znajomy po stażu był na jakimś "doszkalaniu zawodowym" czy czymś takim. Powiedział że to było prawie to samo co staż. Tak jak wcześniej napisałem zadzwoń lub napisz maila do UP.

Pozdrawiam

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą!!!

Andromedaa
 Wysłana - 1 lipiec 2008 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak jest po przejściu z liceum na studia.

Na pewno odbycie stażu po licencjacie i magistrze sumuje się i nie może przekroczyć 12 miesięcy.

Znawca -

aga_n
 Wysłana - 1 lipiec 2008 23:53       [zgłoszenie naruszenia]

Nie nalezy Ci sie juz staz. Możesz teraz isć na 12 miesiecy w ramach przygotowania do pracy. To cos podobnego do stazu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czy należy mi się staż ?

Warto przeczytać: Co mam zrobić? | Zlożennie skargi o pobicu? jak? | Dotacje z UE | nie przyjecie mandatu | Prawa autorskie do muzyki z serwisów internetowych | Dziwna sprawa - czyżby złamanie ustawy o danych osobowych | Kontrola w klubie-kto odpowiada?? | Ubezpieczenie OC | Subemitent usługowy | Pytanie | Mała działka, a budowa domu | ZUS | Kto i jak ustala kurs złotego? | Dofinansowania | Wprowadzenie późniejszych zmian w umowie kupna-sprzedaży | Wezwanie w charakterze świadka. | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | renault megane I | grafika inżynierska | bling | doda | apple | rola i funkcje tańca | model_tsw | urban terror | here we come | schizofrenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.