FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4288 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Czy nie mysleliliscie nad tym ze nadszedl czas na ZMIANY ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy nie mysleliliscie nad tym ze nadszedl czas na ZMIANY ??"   

luka2
 Wysłana - 5 sierpień 2006 21:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siedze wlasnie przed kompem, nawet nie pamietam ktore piwo dzis popijam. Nie istotne
Postanowilem zalozyc ten temat.. pewnie przez to co napisze spadnie mi "poparcie" ale ***ie mnie to...
od jakiegos tygodnia myslalem nad wlasnym zyciem i doszedlem do wniosku ze po****ilem to zycie strasznie.
Mam 21 lat. Przez ostatnie lata wydawalo mi sie ze nic lepszego niz obecne zycie mnie nie czeka. Mieszkalem czasm sam a czasem z ktoras z dziewczyn. Nigdy zadnej nie pokochalem bo po co skoro za jakis czas poznawalem kogos kto wydawal mi sie duzo atrakcyjniejszy i ciekawszy. Nie wiem dlaczego one znosily te upokozenia od tak popiedrlolonego goscia jak ja. Mniejsza o to.
Baardzo duzo imprezowalem zawieralem baardzo duzo nowych znajomowsci przez co mialem coraz prosciej. Wchodzac do klubu znalem wiekoszosc 'goracych' kobiet.
Za kilka miesiecy urodzi sie dziecko - moje dziecko - wiem ze nie doroslem do tego by byc ojcem ale chce sie zmienic, chce byc porzadnym ojcem.
ostatnio spotkalem sie z byla dziewczyna jeszcze z czasow 4 klasy liceum. Po kilkiu dniach najbardziej wartosciowa dziewczyna jaka znalem powiedziala mi ze zmienilem sie strasznie. Ze gdyby mnie nie znala wczesniej nigdy by nie uwierzyla ze czlowiek moze sie zmienic z tak wartosciowego na takie dno.

Dzisiaj wiem ze poprosze rodzicow o sprzedaz mieszkania w ktorym mieszkam. Nie wroce tez do akademika bo tam to wszystko sie zaczelo.
Ze znajomosciami nei da sie zrwac.
Chce znalezc kobiete ktora pokocham.. ktora pokocha mnie i moje przyszle dziecko.

napisalem ten temat bo chcialem sie wyzalic. Chcialbym wrocic do czasow liceum kiedy ulozyl bym sobie zycie na nowo.

Dzis jestem zakompleksionym frajerem lecz jutro zmieniam sie.

I prosze o nie dawanie mi tutaj zadnych sogow i wypowiedzi tylko na temat albo wogole. Ostatnio zzylem sie z forumowiczami tutaj. Czesto tu przesiaduje i mysle ze jest dobra odskocznia do odreagowania.

W życiu liczą się tylko wygrani,przegrani odchodzą w cień

FU
 Wysłana - 5 sierpień 2006 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

ogarnij sie

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 5 sierpień 2006 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiadając na pytanie z tematu to nie, narazie wszystko mam zaplanowane na najbliższe kilka lat.
może kilka kosmetycznych zmian, ale to będzie kosmetyka. Nie mówie, że jak coś niezaplanowanego sie zdarzy to nie rozważe tego - pisze ogólnikami bo j/w nic nie planuje i o niczym nie wiem hrrrrr
zresztą w jeszcze bardziej rygorystycznie już chyba nie da sie żyć

troszke inaczej to wygląda z mojej perspektywy

i miłego wychowywania dzieciaka życze
pzdr

Zmieniony przez - Maciej_TBS w dniu 2006-08-05 22:01:28

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Bosiu
 Wysłana - 5 sierpień 2006 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Już myślalem ze to post do mateo.

Już nie cofniesz tego, "ograrnij sie"

Mula_21
 Wysłana - 5 sierpień 2006 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

hey wiesz co sama nie wiem co napisać kiedys gdzies przeczytalam ze wszystko co robimy wraca do nas tylko w innej postaci i nigdy nie łaczymy tego z jakimis naszymi czynami i w sumie zauwazyłam ze tak jest zastanów sie i pomysl czy nie ma w tym troche prawdy
wiesz nie bede pisac mrzonek w stylu ze dziecko Cie zmiani i takie tam bo to pewnie wyjdzie w praniu ale super jest to ze Ty wiesz z nie dorosles do tego zeby byc ojcem bo to juz połowa sukcesu a tak powaznie to to swietnie rokuje bo wydaje mi sie ze bedziesz dobrym ojcem i pamietaj ze upada kazdy a podnosi sie niewielu mam nadzieje ze to nie brzmi zbyt patetycznie:) trzymaj sie

Mula_21

macpryw
 Wysłana - 5 sierpień 2006 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

jak sie zakochasz to ryzyko....jak pozniej boli jezeli cos sie konczy,czy warto jest? wiem ze milo sie spedza czas,fajnie jest i nie zawsze sie musi konczyc...
jedyne czego jestem pewien to ze chce miec bmw 645 :] a z pannami to nie wiem,chcialbym bardzo ale...

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 5 sierpień 2006 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

Pamiętam jak pisałeś,że ta laska jest z Tobą w ciąży. Widzę,że jest gorzej niż wtedy.
Masz rację musisz się zebrać w sobie i dorosnąć. Dziecko nie pyta czy jesteś dojrzały tylko wymaga uwagi kasy i miłości. Będę trzymac kciuki, nie rozumiem tylko dlaczego chcesz sprzedać mieszkanie? Z wzgledów finansowych?

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 5 sierpień 2006 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Miareczko strzelam ze dlatego, iz to mieszkanie ma zwiazek z jego starym zyciem? Dupami itp...

Pozbywa sie wspomnien i kupi sobie gdzies indziej nowe.

pewnie przez to co napisze spadnie mi "poparcie"
A tego to nie komentuje. Masz u mnie 8 punktow mniej niz poprzednio.

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

Gacu116
 Wysłana - 5 sierpień 2006 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

ja z jego wypowiedzi wywnioskowałem ze mieszkanie jest rodziców i chce je odnich odkupić i zapewnić sobie , dach nad głowa noi moze dziecku;D tylko jakim sposobem ty masz to dziecko wychowywac z jakąs kobieta jak na bank prawa rodzicielskie dostanie matka.nieznam twojej sytuacji od początku ale niezałamuj sie i żyj dalej niejest źle z tego co myśle.

z_amer40
 Wysłana - 5 sierpień 2006 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez sie wyzale;/ wlasnie rozstalem sie z dziewczyna i wiem ze to przezemnie bo cale zycie zachowuje sie jak gowniarz...tak mi teraz szkoda tego wszystkiego tego zwiazku tej milosci...bo jak narazie niespotkalem cudowniejszej na swiecie od niej...ale wiem ze to i tak niema sensu(chyba)dalej tego ciagnac gdyz juz wiele razy bylo zle bardzoo zle ...****a i teraz przypominaja sie mi te wszystkie cudowne chwile w moim zyciu widze tylko ją...eh dzisiaj caly dzien płacze(mimo ze jestem facetem((w sumie gownarzem bo zawsze wszystko s******le))..płacz jakos chociaz przynosi lekka ulge;/ niewiem cemu to wszystko napisałem no ale niech bedzie

SaharVS
%-)
 Wysłana - 5 sierpień 2006 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

na Twoim miejscu to bym sie zbakal

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy nie mysleliliscie nad tym ze nadszedl czas na ZMIANY ??

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: >>> Luźne pogawędki działu SEKS cz. VI <<< S P A M | Tabletki antykoncepcyjne | Anoreksja Seksualna | Pierwszy raz... jaki ruch lepiej wykonac? | Molestowanie seksualne | Seks po polsku | kontracept obawy brac czy nie? | Napletek a żołędz | pierwszy raz strach. | problem przy ujsciu penisa | 18-nastka | Problem z prąciem | wazektomia | prawiczek i doświadczona panna | jakie pigułki by po odstawieniu szybko móc zajść w ciążę? | Coś jest ze mną nie tak? | mandat za przejazd | pawellh | piwcuk | httpwwwinsomniapl[fiz]_efekt_fotoelektryczny,_budowa_atomu t611360html | pragmatyzm | konto | Bling_ | centralnie | konto w banku | ksi ka | koks w | do adowanie heyah | oblicz warto wyra enia wykorzystuj c dane z rysunku powy ej | kajka19 | Pan_szulc | szulc | hyundai coupe | Ribery | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.