FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 8855 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
Czy opaca si kupi auto przy takim budecie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy opaca si kupi auto przy takim budecie?"   

Loya
 Wysana - 20 lipiec 2016 09:47      [zgoszenie naruszenia]

Punto s bardzo chodliwe, wic jak pojawi si okazja kupi choby 500 z poniej rednich cen na necie handlarz po lekkim odpicowaniu samochodu moe spokojnie wyj 1.000 z do przodu, mao przy samochodzie na poziomie 5kz?

Jeli czowiek mwi mi, e samochd mona obejrze popoudniu, ja mwi ok bd, a o 11-12 mam SMS, e sprzedane, to dla mnie jest jasne, e samochd ogarn kto kto doskonale zna realia i miga w ciemno z hajsem po samochd

Zmieniony przez - Loya w dniu 2016-07-20 09:48:57

Neptas
 Wysana - 20 lipiec 2016 10:54      [zgoszenie naruszenia]

zna realia i miga w ciemno z hajsem po samochd

Zawsze si chyba miga z hajsem po auto, czy le robi?

Znawca -

matand
 Wysana - 20 lipiec 2016 11:15      [zgoszenie naruszenia]

Tu loya si zgodze ale ja miaem na myli auta do 2 3tys.
np seicento za1900, to jak kupil handlarz za 1500 to ile by musia wsadzi zeby porzdek z tym zrobi? drugie tyle? nie opaca si.
co tam dopieci ale maym nakadem czyli mae "pole do popisu"

Gdy pucisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekaj na ma sal...
wszyscy mwia nie nie, ja nie sucham disco-polo,
a znaj sowa. Ja sie pytam skd?

Loya
 Wysana - 20 lipiec 2016 14:55      [zgoszenie naruszenia]

moe nie znam realiw, ale ja zwykle jad oglda samochd co najwyej z zaliczk, sprawdzam jego stan itp, a tu miaem przypadki tego rodzaju, e o godzinie 10:00 pojawia si ogoszenie, dzwoni umawiam si na popoudniu, za godzine SMS e auto poszo. Z tego co wiem, a sam raz sprzedaem handlarzowi:), to tak wanie dziaaj - jest dobra okazja, cisn na ogldziny na ju, szybka weryfikacja bez mechanikw itp i kupuj

INSOMNIA
 Wysana - 20 lipiec 2016 16:45      [zgoszenie naruszenia]

Tu loya si zgodze ale ja miaem na myli auta do 2 3tys.
np seicento za1900, to jak kupil handlarz za 1500 to ile by musia wsadzi zeby porzdek z tym zrobi? drugie tyle? nie opaca si.
co tam dopieci ale maym nakadem czyli mae "pole do popisu"

polerka kocwki wydechu i np jeszcze na wkrty umocuje blache z puszki makreli aby tumik nie lata i sprzedaje ige

Thomy20
 Wysana - 20 lipiec 2016 21:36      [zgoszenie naruszenia]

Ja 4 lata temu w nowy rok 1 stycznia jak ju wytrzewiaem wieczorem otwarem komputer i znalazem fajn Astr G. Byo to nowe ogoszenie bo o wielu miesicy ledziem wszystkie ogoszenia Astr z mojej okolicy. Zadzwoniem do gocia i umwiem si na drugi dzie zaraz po pracy. Na drugi dzie jak skoczyem prac dzwonie do gocia eby mu powiedzie e jad i eby mi powiedzia gdzie mieszka a on mwi e ju sprzeda.

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysana - 20 lipiec 2016 23:07      [zgoszenie naruszenia]

Wszystko zalezy za ile ma sie auto. Ja mam samochod za 2/3 miesiecznych dochodow, wiec musialoby mnie po***ac, zeby cokolwiek przy nim recznie robic, bo to sie poprostu nie oplaca. Gdy dochody sa niskie, a auto drogie, mozna rzezbic jak Thommy.

Architekci to sobie w wielkiej pycie mogli najwyej wzorek tynku wymyli.
To by konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym si zajmowali inynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

INSOMNIA
 Wysana - 21 lipiec 2016 16:03      [zgoszenie naruszenia]

No i kupiles bita, ktorej nikt nie sprzatnal.

Thomy20
 Wysana - 21 lipiec 2016 16:08      [zgoszenie naruszenia]

Ja mam samochod za 2/3 miesiecznych dochodow, wiec musialoby mnie po***ac, zeby cokolwiek przy nim recznie robic, bo to sie poprostu nie oplaca

Mechanik te skasuje i to sporo a masz pewno e zrobi dobrze? tak wic naprawiajc samochd samemu jestem w stanie zaoszczdzi sporo pienidzy.

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

matand
 Wysana - 21 lipiec 2016 17:05      [zgoszenie naruszenia]

rozumiem wrzody na odku te sam sobie naprawisz?
albo powana usterk elektroniczn ktorej nie widac na oko e kondensator wybuch te zrobisz w urzdzeniu?
plany domu te sam i remont.
niejednego znam co wszystko robi-tynki, malowanie, cianke postawi , dach zaata, ale jak przyszo co do czego to tynkowc dom przysza ekipa i wreszcie wyglda to profesionalnie a nie takie ukleje dobre jes

Gdy pucisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekaj na ma sal...
wszyscy mwia nie nie, ja nie sucham disco-polo,
a znaj sowa. Ja sie pytam skd?

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Czy opaca si kupi auto przy takim budecie?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9