FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1685 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Czy oplaca sie wyjechac do Anglii? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Czy oplaca sie wyjechac do Anglii?"   

Robert.S
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 12:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

CZy warto tam teraz jescze udac sie w ciemno ?:)
CZy moze lepiej gdzie indziej
Jest ktos moze tam z uzytkownikow tego forum ,albo czy ktos mogy zlatwic jaka robote tam :)))

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

do Angli nie jedz prędzej Irlandia i te sprawy
w Angli jest więcej Polaków niz Angoli ,i pracy juz tyle nie ma co kiedys

chyba ze ktos Ci załatwii pewniaka bo jak dostaniesz wała to masz wała
jeaa nie czuje że rymuje

Zmieniony przez - Kamil102 w dniu 2005-04-21 12:30:56

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Ekspert -

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie jak mowi kamil...ponoc w irlandi tansze jest utrzymanie siebie a anglia...juz wszystko pobrane. Anglia jedynie na pewniaka jak cos

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

MR_Z
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ponoć w Irlandii dużo chleją - czyli OK. Ja byłem dwa razy w Londynie, było suuuuper, prace w ciemno znalazłem, a w Londynie to się dużo chleje i jeszcze więcej baka - tam jest na to publiczne przyzwolenie - palą prawie wszyscy i to w miejscach publicznych, także można się naprawdę fajnie wyluzować - POLECAM. A jak będzie z pracą? Tego to nie wiem, ale nie samym chlebem człowiek żyje

enwu
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dostalem wczoraj SMS-a od znajomego . .. Niby pojechal na namiar ale sie okazalo ze sam szukal roboty .. Znalazl, mieszka .. Okreslil sume jaka przydalo by sie miec na poczatek by byc bezpiecznym ... 300 funtow lacznie z podroza ... Mozna rowniez jechac bez kasy :) Wedle uznania ... Jest tam od tygodnia ...

edit: Zapomnialem dodac Londyn ...

Zmieniony przez - enwu w dniu 2005-04-21 12:52:11

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Specjalista -

MasterZet
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

Kumple byli w tamtym roku w Dublinie i ciężko było z robotą. Przez jakiś czas wogóle nie mieli kasy i żyli na kreske, ale potem jak się zakręcili to było ok. W tym roku wracają tam bo mają już miejsce pracy zaklepane. Ja bym polecał Irlandię większe możliwości znalezienia pracy niż w Londynie, ewentualnie Szkocja, tam podobno jest dużo pracy i mniej obcokrajowców tam jeździ.

You don't gotta slap me five or give me a hug!!!

Fana
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak zostalo napisane powyzej. Do Angli nie oplaca sie juz jechac z tego powodu, iz jestem tam multum cudzoziemcow przedewszystkim Polakow. Naprawde ciezko bedzie Ci juz znalesc dobra platna prace, a w ciemno to juz wogole. Niemcy rowniez raczej odpadaja.
Irlandia to dosyc dowbry wybore jednak musisz sie spieszczy gdyz coraz wiecej Polakow tam sie wybiera.
BTW wyszukiwarka

Ekspert -

malyNA
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Kazdy mowi zeby jechac do Irlandi...w telewizji niedawno wlasnie mowili ze w Irlandi jest duzo miejsc pracy...ryzyk fizyk

Specjalista -

kulmas
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

A my z Wisniem walimy w ciemno.
Bilety juz kupione- data wylotu 4 lipca
Wszyscy mowia, duzo polakow i cudzoziemcow i*****. My jedziemy do londynu- mieszkanie juz zalatwione. Moze jest duzo ludzi tylko polowa nie zna jezyka a druga nie ma pojecia jak i co. Zamieszcza sie ogloszenie w gazecie- ze jest sie zdolnym wykonac drobne prace fizyczne- za 8 funtow za godzine(koszenie trawy, sprzatanie, kopanie ogrodka itp.). Kupuje sie karte do fona za 5 funtow i czeka tylko, az ktos zadzwoni, a ludzie naprawde dzwonia. W tym czasie szuka sie konkretnej pracy.(restauracja, bar- my bedziemy mieli za***iste CV no i podamy telefony do ludzi w Polsce, jak ktos by chcial sie upewnic czy napewno tam pracowalismy).
Biore zarcie z Polski i 400Funtow, zeby na te 2-3 tyg zycia byloNo i jeszcze musze wyrobic miedzynarodowa legitke studencka, zeby miec znizki na autobany i metero).

Mysle, ze sie uda. Jak nie to 1 sierpnia bede tu spamowal

...

Ekspert -

enwu
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

Co prawda za chlebem ludzie wyjezdzali za Ocean swojego czasu ale "ryzyk fizyk" to mozna podejsc do tematu jak sie jedzie 30 km na piknik .... No ale do odwaznych swiat nalezy .. Podobno ....

edit: Powodzenia kulmas Dla Ciebie i dla kumpla ....

Zmieniony przez - enwu w dniu 2005-04-21 18:40:58

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Specjalista -

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 21 kwiecień 2005 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

powodzenia Kulmas

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Czy oplaca sie wyjechac do Anglii?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jak wejsc do kogos na kompa? | MLECZARZ---->>>>PRAWDZIWA HISTORIA | PIPKI | Oblukajce | niemiecki :( | TEST KOMPETENCJI | Zgrywanie zdjęć - Sony Ericsson T630 | kalendarz adwentowy | po wywiadówce ... | trzesie mi sie | Diablo III !! Juz jest!! | Pytanie o prawo jazdy. | To trzeba zobaczyć!! | Jak walczyz ze stresem? Egzamin na prawko. | praca czyli jak to jest w u nas | GRA | pęknięty ząb | shimajiro | rosja | rosja stan umysłu | eripe | ola-szwed-playboy | śmieszne fotki | co zrobic zeby anal nie bolal | ckm | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Dokumentalne | Filmy | torrent | torrenty | jestem kuna | jestem kuną | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.