FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2034 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czy podjalem wlasciwa decyzje? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy podjalem wlasciwa decyzje?"   

Szymon-cz
 Wysłana - 13 styczeń 2010 03:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od kilkunastu tygodni utrzymuje kontakt z pewna dziewczyna. Nie ukrywam, ze bardzo mi na niej zalezy. Bardzo czesto jej to pokazuje, zarowno czynami jak i slowami. Ona mi daje rowniez powody do tego abym mial nadzieje, mowi ze jestem "cudownym, wyjatkowym chlopakiem". Ze wierzy w przeznaczenie, w nas, ze jestem jej najlepszym przyjacielem... Jednak jak narazie tylko przyjacielem...Staram sie, poswiecam sie dla niej, a jej serce pozostaje niedrgniete... Nie wiem jak mam je odczarowac. Nie potrafie byc jedynie przyjacielem dla kobiety ktora kocham. Juz gdy o tym pomysle ze bede dla niej jedynie przyjacielem zaczynam przezywac ogromny dramat.

Czuje ze sam juz z tym nie daje rady. Od kilku dni probuje zachowywac sie w stosunku do niej naprawde jako jedynie przyjaciel. Dzisiaj rano tez sobie to postanowilem. I co? I nic. Dalej jej pokazuje jak bardzo mi na niej zalezy. To tyle jesli chodzi o moja silna wole.

Nie chce przezywac kolejnego zalamania nerwowego po wielu wczesniejszych osobistych problemach. Czuje sie na tym swiecie samotny, ona jest jedyna osoba z ktora moge zawsze normalnie porozmawiac.

Dzisiaj jej powiedzialem, ze musimy zawiesic znajomosc na kilka tygodni.Dajmy sobie czas i niech zycie zweryfikuje nasze uczucia. Nie chciala tego, ja bylem stanowczy. Napisala, ze bedzie jej mnie brakowac, ale jako przyjaciela... Mam taka cicha nadzieje ze przez te kilka tygodni w jej sercu pojawi sie tesknota ktora byc moze odblokuje jej serce... Powiedzialem jej dzisiaj pierwszy raz ze ja kocham.

Ale czy ja nie popelnilem bledu powodujac taka przerwe? Wyznaczylem konkretny termin kiedy i gdzie mamy sie znowu spotkac. Czy do tego czasu mam odpisywac jej na smsy, odbierac od niej telefony?

Pomozcie, juz sam nie wiem co robic...

Zmieniony przez - Szymon-cz w dniu 2010-01-13 03:45:16

BARTLEY8
 Wysłana - 13 styczeń 2010 03:50      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedzialem jej dzisiaj pierwszy raz ze ja kocham. . Chłopie ty się zdecyduj czego ty chcesz? Pokaż jej swojego pędzla może to coś zmieni

mitrandir
 Wysłana - 13 styczeń 2010 06:06      [zgłoszenie naruszenia]

o korwa
mam nadzieje ze to prowokacja
a jak nie, to odpusc sobie chlopak, dales juz ladnie dupy

dam soga jak ktos mi podpowie co tu napisac

pawelll15
 Wysłana - 13 styczeń 2010 06:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie odpisuj na smsy, nic nie rób, olej ją

mitek168
 Wysłana - 13 styczeń 2010 06:56      [zgłoszenie naruszenia]

ona szuka faceta a nie pipy ktora gada o uczuciach.bedziesz co najwyzej jej misiem-przytulanka,a nie facetem ktory powinien byc silny z kktorym marzylaby by tylko sie rżnąć.

Znawca -

grun1410
 Wysłana - 13 styczeń 2010 07:07      [zgłoszenie naruszenia]

wielu młodych ludzi dotyka choroba przyjaciela. Najczęściej się z tego wychodzi po latach, więc głowa do góry.
A na dzisiaj straszna z Ciebie przepraszam za określenie pipa.

Evana
 Wysłana - 13 styczeń 2010 07:30      [zgłoszenie naruszenia]

Różni są ludzie, różnie to bywa. Niektórzy od seksu przechodzą do "miłości", ale zazwyczaj jest to uczucie nietrwałe, bo gdy pożądanie się wypala, to nie mają o czym rozmawiać. Nieliczni zaczynają od przyjaźni, a później zaczyna się pociag fizyczny i miłość.

Życzę Ci, żeby ta kobieta należała do nielicznych i by Ci się udało.

A co do reszty wypowiedzi, to straszni z Was pesymiści.

Ekspert -

1900
 Wysłana - 13 styczeń 2010 07:34      [zgłoszenie naruszenia]

chyba realiści

Znawca -

Evana
 Wysłana - 13 styczeń 2010 07:52      [zgłoszenie naruszenia]

Wkładacie wszystkie dziewczyny do jednego worka. Na wszystko macie jednakowe odpowiedzi. Właściwie nie ma co zakładać nowych postów, bo z góry wiadomo, co doradzicie. Wystarczy przeczytać jakikolwiek i będzie się miało odpowiedź dla siebie.

Już kilka osób mówiło, że znają pary, które powstały z przyjźni.

Ja też jestem tego przykładem. Może nie doceniałam tego faceta od początku, ale zrozumiałam, że jest mi najbliższą osobą, a wtedy inni przestali się liczyć. Kwestia priorytetów.

Ekspert -

FU
 Wysłana - 13 styczeń 2010 08:05      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiedzi sa schematyczne
bo na poziomie instynktow wszystkie jestescie takie same

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Znawca -

Evana
 Wysłana - 13 styczeń 2010 08:13      [zgłoszenie naruszenia]

To jak Wy, faceci jesteście w stanie w ogóle się w nas zakochać? I nie mylić zakochania z instynktowną chęcią przelecenia.

Według Waszej opinii o nas, to każda panna, wcześniej czy później wytnie Wam taki sam numer. Bez sensu.

btw wychodzi na to, ze "Koksy", to faceci, którzy mają problemy z dziewczynami

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Czy podjalem wlasciwa decyzje?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Sytuacje cz.1 pt samice chronią samice | Kobieta życia? | Bo mam za co przepraszac (oj nie i tak wam nie powiem co zrobilem) | Była.. | Chłopak a znajomi | Chłopak ma długi co zrobić? | Miłość od pierwszego wejrzenia }:-( | mieszane uczucia | Zakochana dziewczyna. | Samo życie. | Inwitejszon | Prosze o radę | Nie ogarniam xD | Czy cos z nia nie tak? | Umawianie się , spotkania itp | wojowniczka :) | miss | podkoszulka | solones | testy z psychologi | słodki skurviel | sex bez obowiązań | mama spała wsadziłem | problem penisem | mega | znane nago | dniepropietrowsk | 3 guys 1 hammer | yusimo | twoja chwila | himen20 | blublaty | Omson | opel astra bertone | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.