FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4242 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Czy potrzebna kasa fiskalna? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy potrzebna kasa fiskalna?"   

INSOMNIA
 Wysłana - 6 kwiecień 2004 23:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Mam pytanko, czy orientujecie sie do jakich maksymalnych rocznych obrotów nie potrzeba kasy fiskalnej?
Oraz mam jeszcze jedno pytanko zwiazane z KRUS. Czy jezeli jest dana osoba ubezpieczona w KRUS to czy moze prowadzic normalna działalnosc gospodarcza? Slyszalem ze mozna ale dopiero jak przez iles tam lat jest sie ubezpieczonym w KRUS (ponoc 5 lat), czy moze te przepisy obowiazuja dopiero od niedawna?

Tommygun
 Wysłana - 7 kwiecień 2004 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko znajdziesz na stronie [www.mf.gov.pl] w dziale podatku od towarów i usług - szukaj rozporządzenia dot. kas fiskalnych, zadania bardziej nie ułatwię jeżeli raz dowiesz się gdzie tego szukać, potem zawsze będziesz wiedział, pzdr.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 7 kwiecień 2004 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

i jeszcze poprosilbym pomoc do drugiej czesci pytania zwiazanego z KRUS

Tommygun
 Wysłana - 8 kwiecień 2004 19:46       [zgłoszenie naruszenia]

cóż, ubezpieczenia to już nie moja działka, szczególnie marnotrawiący środki KRUS...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czy potrzebna kasa fiskalna?

Warto przeczytać: | | puA,apka przyjaciela | męskie pośladki | męska pupa | prywatne wiadomoA]ci | lewis | levis | dziwki trzeciej rzeszy | ccor72z | mm3203 | metalklo | trzech chamów | pablo francisko | picie krwi | Psycho93M | KillaBee | zawal | seks z dziewicą | dziewicą | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.