FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2807 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Czy pracodawca może nagrywać rozmowy pracownika na dyktafon 
[powiadom znajomego]    
Autor "Czy pracodawca może nagrywać rozmowy pracownika na dyktafon"   

Lukas_pk
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 11:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ciekawi mnie czy pracodawca ma prawo do nagrywania rozmów pracownika na dyktafon jeśli powiedział mu że od dziś to co powie będzie nagrywane. Dodatkowo czy i w jaki sposób może coś takiego robić. Dzięki z góry za info pozdrawiam

"Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda; toruje ona głupiemu drogę do opanowania ś

ziemon
LADY
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 16:21       [zgłoszenie naruszenia]

jakich rozmow?
jesli pracuje np na infolinii to jak najbardziej - rozmowy z klientami moga byc rejestrowane

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Czy pracodawca może nagrywać rozmowy pracownika na dyktafon

Warto przeczytać: 1. wezwanie do wku a interwencja zandarmerii | Otworzenie fili | Zginął mi mandat | Tendencje zmian GD | odrzucenie wezwania z sądu | Analiza Strategiczna Firmy | Pytanie w sprawie rodzinnej | Prymitywne ale poważne pytanie | Zarabianie na procencie w banku | Wyrobienie nr NIP. | HYMN w wykonaniu J. Kaczyńskiego! | prywatyzacja | Przygody Leppera z technikum | Wyjazd do UK. | Wezwanie | Tym razem Giertych %-) | AMW 2013 | akademia marynarki wojennej 2014 | odbić | Lara | jak postępować z kobietami poradnik dla desperata | automaty | nago zdjęcia | świadectwo pracy | dukana | zakopane | mama z synem | nago w domu | paranoik | kontra | pierwszy seks | morning glory | afenis | szambo u szwagra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.