FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3412 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Czy różnica wieku przeszkadza? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Czy różnica wieku przeszkadza?"   

shorty1988
 Wysłana - 28 luty 2015 23:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Na forum nie było mnie prawie 2 lata. Dzisiaj kiedy patrzę na swoje stare posty nie mogę dowierzyć jak oczywiste sygnały dostawałem od dziewczyn czy "brnąć" dalej czy po prostu odpuścić. 90% odpowiedzi od Was naprawdę się sprawdziło :P
Wracając do tematu. Szukuje się w rodzinie grubsza impreza na ktorą będę zaproszony z osobą towarzyszącą. Nie mam stałej partnerki ale jest dziewczyna ktora jest w podobnej sytuacji co ja. i ją właśnie chciałbym zaprosić. Problem w tym że jestem o 5 lat starszy (ja 26 ona 21), wiem natomiast że zdarza się pytać mojej siostry o mnie itp.
Dziewczyna nie jest zła (znamy się trochę) problem w tym, że chciałbym aby po tej imprezie wyszło coś z tego-nie od razu ale z czasem (ona sama żali się że nie może znaleźć chłopaka, że będzie sama itd) Druga kwestia to to, że jest wieczną imprezowiczką-miałem wcześniej dziewzczynę "wiksiarę" i wiem czym kończy się taka znajomość...
Tutaj pytanie: iść na impreze niezobowiązująco czy próbować aby coś z tego wyszło?

rothe
 Wysłana - 28 luty 2015 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

Wyjdzie w trakcie imprezy, nie musisz już mieć przecież planu na kolejne 5 lat %)

I wish I could have quit you,
I wish I never missed you
And told you that I loved you every time I fucked you!

INSOMNIA
 Wysłana - 1 marzec 2015 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

A co to za problem te 5 lat?
To jakieś wynaturzenie? Nie znasz takich par/małżeństw z taką różnicą wieku? Ogarnij się.

Ogólnie jak czytam tego posta to z całego serca życzę dla tej dziewczyny aby NIC z tego nie wyszło

Tex31
 Wysłana - 2 marzec 2015 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

Moja była była młodsza o 12 lat i sie dogadywaliśmy, więc co to jest 5 lat man?

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Adiyoshi
 Wysłana - 4 marzec 2015 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko zależy od tego o jakie 5 lat chodzi. na przykład w wieku 13-15 lat jest to bardzo dużo różnica i wydaję mi się, że taki związek by nie wyszedł ale z kolei w wieku 35-40 lat to już praktycznie żadna różnica

Tex31
 Wysłana - 5 marzec 2015 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

No przeciez ziomek pisze, że 26-21, więc raczej żadna. Laska juz w połowie studiów on świeżo po.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Hardy29
 Wysłana - 17 marzec 2015 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

26 - 21 to żadna różnica wieku. Ja w wieku 27 lat byłem z 19 latką. I co z tego? To nie jest kwestia wieku, a odpowiedniej osoby. Różni są ludzie i różne charaktery, wiek nie zawsze świadczy o dojrzałości.

aladore
 Wysłana - 25 marzec 2015 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

wiek nie ma znaczenia, między mną a moim kochanym jest 7 lat róznicy

[kinopecet.pl/]

shorty1988
 Wysłana - 14 kwiecień 2015 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

opowiem pokrótce jak skończyła się cała impreza (dla zainteresowanych ofc)
-dziewczyna z którą się wybrałem na imprezę urodzinową kuzynki (18nastkę)mimo różnicy wieku 5 lat chyba nie za bardzo była zainteresowana moją osobą i w ogóle zabawą (bo jak można nazwać kogoś kto znika gdzieś na 1,5h?). Na szczęście na sali było jeszcze kilka innych dziewczyn z którymi mogłem bawić się równie dobrze :) Z jedną umówiłem się na ten weekend
A Pani z którą przyszedłem na 18nastkę miała łzy w oczach kiedy odwoziłem ją do domu i się żegnałem (w sumie do końca imprezy się z nią nie bawiłem). Wiem trochę chamskie, ale wet za wet...

q2w
 Wysłana - 14 kwiecień 2015 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko. To znak, że jesteś facet, a nie c.ipa.

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -

marian1970
 Wysłana - 14 kwiecień 2015 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

"A Pani z którą przyszedłem na 18nastkę miała łzy w oczach"

to były łzy wzruszenia-przypomniała sobie co robiła przez "te" 1,5 godziny.
i z pewnością nie powiedziałbym o niej ,że nie była
zainteresowana zabawą.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Czy różnica wieku przeszkadza?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Wieczór panieński;-) | Co zrobić by mi wybaczyła ?? | Czy... | Help.. | wirtualna przyjaźń ;] | Jak poderwac dziewczyne na imprezie ;?? | Kocham koleżanke starszą o 6 lat, ale ona mnie nie chce | Poradnik ;) | Jak zagadać?? | jak zacząć znajomość? | Pogodzić Miłość z Przyjaźnią | Jak możecie doradźcie. | wygląd ma znaczenie...!? | Pytanie dotyczy się pań :D | wielki problem :( | zycie | nr do ruigrok | jak sie staracie o kobiete | tpawel | metal | funkcje dna | shazza | hiv | nike air force 1 | nadine jansen | randka alkohol | februs | trampling | blachary | nogi | cebularze | mercedes s | redwoma | gucci by gucci | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.